Čo "letí"u 6-ročných dievčatiek

ankiki
13. apr 2011

Ahojte, potrebovala by som poradiť, čo teraz "letí" u 6-ročných.Neterka ide v septembri do školy a ja jej chcem nakúpiť "výbavičku" do školy. Netuším však, čo je "IN". Viem len, že chce veci v ružovej farbe a to je všetko. Neviete mi poradiť s motívom? Či sa ešte nosia princezny z Disney, zvieratká, či už len nejaké kvetinky,....? Ide mi o predmety od gumy na mazanie až po školskú tašku. Ďakujem 🙂

anesim
13. apr 2011

Moja je prváčka a má dosky s hello Kitty,aj zásteru na výtvarnú, ale dievčatá u nich v triede majú aj princezné _ disney, tašku sme vyberali s ňou od hamy s jednorožcom, k tomu bol aj naplnený peračník s rovnakým motívom. Tú tašku si vybrala ona, mali na výber viac motívov, ale stále je tá taška vo výbornom stave a ešte budúci rok ju bude mať určite a potom uvidíme.

ankiki
autor
14. apr 2011

@anesim Ďakujem, pomohla si mi, škoda, že u mňa sa to nedá zrealizovať, aby si sama vybrala, lebo jej to idem všetko nakupovať zo zahraničia, aj keď skúšala som s ňou aj na SR, ale každú vec ohodnotila, že sa jej páči, tak potom ťažko vybrať 😀 Preto potrebujem všeobecne, čo sa nosí 😉