Darček k narodeninám pre 11-ročnú

9. máj 2023

Baby pls poraďte. Dcerina spolužiačka. Čo jej kúpiť?
Knihy nečíta, lego neskladá.
Thanks

hahah1
9. máj 2023

Robí nejaké ručné práce, tvorí niečo? Ak áno, možeš skúsiť kúpiť maľovanie podľa čísel, buď klasické s farbami, alebo s kamienkami. 😄

januska12323
9. máj 2023

Tak snáď ju dcéra pozná keď jej ide darček kupovať, zober ju do obchodu a nech niečo vyberie.

smajliica
9. máj 2023

Darčekový poukážku do kina

panelacikova
9. máj 2023

@hahah1 11-ročná a maľovanie podľa čísel? vážne? bez nafukovania, ale tieto veci robila moja vo veku cca 7-8 rokov...
autorka - takto polopatisticky to napíšem. ak tvoja vlastná dcéra netuší, čo má jej 11-ročná spolužiačka rada, čo by ju potešilo.. tak asi nie sú nejaké extra kamarátky. v tom prípade by som zvolila mlstný balíček. čiže nejaký mix sladkého a slaného (za rozumnú cenu a v rozumnej miere).

vkatush
10. máj 2023

Ja by som dcére dala vyrobiť "narodeninový kupón". Kino+jedlo podľa vlastného výberu - či už mekač, pizza alebo čo (ty si samozrejme len odvoz, peňaženka a dozor z bezpečnej, ale veľkej vzdialenosti 😂)

hahah1
10. máj 2023

@panelacikova Rozumiem tvojmu pohľadu, ale nevidím nič zlé na tom kúpiť obraz na maľovanie podľa čísel s nejakým pekným motívom. (Napríklad https://www.artmie.sk/malovanie-podla-cisel-pre...) Nemyslela som tie detské, ktoré sme ako deti vyfarbovali... Poznám xy teenagerov a dospelých, ktorí sa stále tomu venujú 🙂
Ale rozumiem, nie každý pozná, že sú aj náročnejšie a vhodnejšie pre starších/dospelých

soja88
10. máj 2023

No my v tomto veku sme už kamarátkam dávali kozmetiku - lesk na pery, penu do kúpeľa, sviecku, nejaku peknú šálku alebo náramok na ruku …..

panelacikova
10. máj 2023

@hahah1 no s týmto som sa fakt nestretla. inak sranda, taká piplačka. byť na mieste autorky, tak nech sa dcéra rovno opýta kamarátky, čo by si také priala. lebo mne keby toto niekto priniesol domov, tak neviem, neviem 😀 kopa bordelu (pardon, nie som umelecká duša, som vyslovene duša praktická) 😀