Darček pre 9-ročné dievča

16. jan 2023

Ahojte 😊 aky darcek by ste odporucili pre 9 rocne dievcatko, co rado cita, je velmi aktivne a sikovne male ziena? Ak mate doma podobnu slecnu, velmi rada si necham poradit 😊

3009
16. jan 2023

Ja mám 8,5 ročnú vnučku a tú baví lego Harry Potter, Lego dinosaury, spoloč. hry-kvízy.

zuzikak
16. jan 2023

malovanie podla cisel ? Kabelka, vankus, ktory si moze vymalovat ? Rozne sady na kreativne vyrobky napr. naramky aj pre kamosky, lapac snov ? Alebo darcekovu poukazku nech si ide do obchodu vybrat saty, ktore sa jej pacia. Alebo darcekovu poukazku do panta rhei ?

sense
16. jan 2023

Mam takmer 10r,ak rado cita a vies aky zaner tak knizku toho typu alebo poukazku do knihkupectva, moja sa teraz najvuac zabavi s 3d perom, rozbe sady kde si moze vyrobit mydlo,sviecky pripadne ine kreativne veci. Alrbo spolocenske hry, momebralne najviac lotto, time up, dobble, brain box

shop_predaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka_se
27. apr 2023

Nasa mala 9 rokov teraz v aprili - dostala konecne vacsi bicykel (27"), lebo denne jazdime na biku ci uz do skoly alebo do prirody, dalej lego, lebo to neskutocne miluje 😍 a od rodiny malovanie na platno podla cisiel. Viac sme nechceli, lebo sme skor poziadali, aby jej prispeli na bicykel. Hluposti ma aj tak vela