Gymnázium Mercury

llaura_1
11. mar 2018

Ahojte.😊 Moja dcera by chcela ist na sukromne gymnazium Mercury. Mate s touto skolou niekto niake skusenosti? Pripadne neviete ci je to dobra skola? Dakujem velmi pekne za odpoved😘

3009
11. mar 2018

Ak máš zbytočné peniaze na vyhadzovanie, tak tam dieťa daj, ale nečakaj že odtiaľ vyjde z neho génius alebo ináč nadanejšie dieťa, ako z inej štátnej školy.

mirola
11. mar 2018

no my mame, a nie moc dobre, ale nas "maly" nie je moc submisivne dieta... je to syn mojho partnera brata a trieska s nim puberta.. no velmi zle aj co sa tyka ucitelov aj co sa tyka studia...

erikavesela
11. mar 2018

Chodiavtam deti mojej znamej....minuly rok ju manzel doucoval matiku, 3.rocnik gympla....pri kazdom priklade sa chytal za hlavu, nielen to, ze to nevedela, ale aj to ako im to vysvetlovali...manzel ma feistu skoncenu....jej druha dvera tam chodila na zs...neurobila skusky na gympel a teda musela prestupit na inu zs, lebo tam je zs len do 4.rocnika...kamoska tam ucila a ako ucitel odtial utiekla...povedala...nikdy viac...vraj je to tam, co sa zuakov tyka hrozne, suce nosia uniformu, ale povysovanie.sa na tych, ktori nemaju najnovsi iphone je vraj na dennodennom poriadku, deti sa tam meraju podla toho, ake auto jazdia tvoji rodicia, podla mobilov, notebookov....ta kocka, co som ju spominala na zaciatku mi raz povedala...ti ucitelia vobec nevhapu, ze ucia na sukromnej skole...ze my sme ti pani...rakze maju drzat hubu a krok....skoro som usta zabudla zavriet...my sme tiez rozmyslali, ale ked sme sa stretli s riaditelom...myslim, ze sa vola barna, tak nasa prva veta na vlas rovnaka s mojim manzelom bola: nemam dobry pocit....tolko moja skusenost...ha by som tam syna nedala, tiez uvazujeme nad gymplom, ale mercury sme vylucili...presne kvoli horeuvedenemu...

3009
12. mar 2018

Riaditeľ školy p. Barna je veľmi nepríjemný človek, jeho nadradenosť nemá páru. On je riaditeľ a majiteľ a vy ostatní ste nuly, čo mu nesiahate ani po päty.

erikavesela
12. mar 2018

@3009 presne tak na nas posobil

llaura_1
autor
13. mar 2018

@erikavesela my sme tam tiez uz boli ale bola tam taka pani ze ona je riaditelka tak teraz neviem🙁

erikavesela
13. mar 2018

@llaura_1 to bola jeho matka

erikavesela
13. mar 2018

Alebo manzelka, pokial to viem, tak to nsjprv robila jeho matka a dala to jemu a heho manzelke

eliska13
13. mar 2018

@llaura_1 nič dobré som nepocula

llaura_1
autor
14. mar 2018

@erikavesela aha dakujem velmi pekne

keralas
30. sep 2018

Ahojte, prosim Vas, nejaky Barna prisiel k nam ucit na ststnu ZS z Mercury school. Mate niekto skusenosti? Zatial za mesiac sa s detmi nepohol nikam... vdaka

erikavesela
30. sep 2018

@keralas mozem sa spytat na akej skole uci teraz?..staci mestska cast. Dakujem

keralas
30. sep 2018

@erikavesela teraz v Ruzinove, prebral triedu mojho syna a teda za.mesiac nic, stazovali sme sa, tak sa trochu zobudil ale katastrofa. Ale je to taky 30tnik. Cez hodiny v kuse na mobile, smskuje a pod.

erikavesela
30. sep 2018

@keralas volala som kamoske, chodili tam jej deti...takze to je nejaky vychodniar s je iba menovec riaditela Mrecury...a ze to esemeskovanie je u neho uplne normalne...takze je mozne, ze s tym budu stale problemy..ptesne takto fungoval aj tam...vraj ho vyhodili z mercury

keralas
30. sep 2018

@erikavesela velka vdaka, myslela som si... tvrdil, ze odtial odisiel. Vraj mu nedali adekvatny priestor v skole... :(

roxana280
11. apr 2019

@3009 raz som ho videla robiť šaša, presne tá úloha mu sadla, nie je nič len trápny
pajác

roxana280
11. apr 2019

@3009
@erikavesela p. Barnová nemá o pedagogike ani šajnu ani vzdelanie

erikavesela
11. apr 2019

@roxana280 moze byt...

ro_mi
11. apr 2019

@roxana280 myslim si, ze o nicom nema...ani ucta k rodicom a ten hrany vztah k detom a laxny pristup. Nikdy nepocuva..len rozprava.

roxana280
11. apr 2019

@ro_mi presne tak

katalinka33
4. máj 2019

@roxana280 Dobry deň, písala som Vám správu

ella1984
28. mar 2023

Dobrý deň, keďže posledný príspevok je z roku 2019 má prosím niekto aktuálne skúsenosti so základnou školou Mercury? ste so školou spokojní? ďakujem veľmi pekne za odpoveď

mury
7. sep 2023

pridávam sa, aj mňa by zaujímali nejaké novšie skúsenosti, ďakujem

mury
29. feb 2024

obnovujem tému, má niekto skúsenosti? ďakujem