Kde ste kupovali školskú tašku pre prváčku?

natalia1985
7. máj 2020

Mamičky poraďte školskú tašku pre prvacku, kde ste kupovali, zvažujem Topgal, dcera je 125 cm vysoka ale chuducka poprípade ine stránky kde ste objednávali
Najradšej by vyskúšala ale neviem ci v našom meste TN je nejaká predajňa so školskými taškami

deti95060810
7. máj 2020

Topgal a Bagmaster je to isté... Spolumajitelia sa nezhodli tak si rozdelili fi...
My sme mali Topgal - nezničiteľné tašky...
teraz majú Bagmaster

mmacca
7. máj 2020

@natalia1985 tiež Topgal. Staršia ju mala a mladšej sme kúpili tiež. Aj ona bola drobnejšia, kúpili sme prvacku a má ju už 3. rok.

maciatkolulu
7. máj 2020

@natalia1985 pokial je chuducka, tak ergobag cubo Light, je ultra ľahká alebo beckmann, alebo derdiedas, tam sú tiež ultra ľahké tašky. Podľa mňa je váha dosť dôležitá, najmä pri malých deťoch, sú drahé ale podla mňa za zdravý chrbát dieťaťa....

zuzanaete
7. máj 2020

Pre chude deti je super taska Beckmann. Sedi dobre na uzke ramena.

natalia1985
autor
7. máj 2020

@maciatkolulu no vôbec neviem kedze pri svojej výške ma 24 kil sama ruka a sama noha dosť ze legíny z nej padajú 😁

maciatkolulu
7. máj 2020

@natalia1985 nás je zase malý, má 110 a 22 takže sme všetky 3 tašky vyskúšali a top je na tak malom tele beckmann, my kúpime tu, vzory pre dievčatá majú pekne, chlapci je už bieda....

denisas
7. máj 2020

@natalia1985 kupili sme beckman, cely set. Bolo to dost drahe, ale myslim, ze je to velmi kvalitny tovar. Jasne, ze dcera si ju vyberala aj kvoli dizajnu. Nevazi skoro nic, ma vela doplnkov. V nasom sete je komplet zariadeny peracnik, jeden mensi peracnik, mini baroh na kruzky, prsiplast reflexny, dokupili sme flasu, krabicku na desiatu. Ocakavam, ze vydrzi 4 roky a bude lahko vycistitelna.

evka_s
7. máj 2020

@natalia1985 náš má 113 cm a necelých 17 kg, na 99 % půjdeme do Beckmanna. V TN se dají tašky zkoušet v Ševtu (až otevřou nákupní centra) a v papírnictví pri Družbe, ale nevím, jestli teď budou nadšení že někdo dojde jen tak zkoušet 🙄

natalia1985
autor
7. máj 2020

@evka_s zatiaľ si robim prehľad nic skúšať nejdem a každý zákazník nemusí kupit ked mu nesadne aj taška

majamat
7. máj 2020

moja dcera ma tiez tasku Topgal a fakt je neznicitelna. mame ju 3r a je stale bezchybna.

majamat
7. máj 2020

a ozaj, dcera mala pri nastupe do skoly 110cm a asi 19kg.

nini1010
7. máj 2020

@natalia1985 ja mam 20 kilovu prvacku,tak mi hovor...ideme ale do tych topgal pre drobne dievcata.

evka_s
7. máj 2020

@natalia1985 no já bych právěže zkoušet šla a velice ráda, ale je mi jasné, že kupovat ji tam nebudu. Tak to v tomto období nemám moc odvahu zkoušet a asi to risknem na doporučení

julia204
7. máj 2020

Syn ma 128 cm a 20kg objednala som z topgal.. Tieto tasky maju aj v tescu vo vnutri v tom stanku kde maju kabelky.. Len moj mal vybraty vzor minecraft z internetu z ich stranky a ziadnu inu nechcel...

aaliasa
7. máj 2020

My mame ERGObag, rozhodovala som sa medzi ERGObag alebo Backmann.Prepracovany chrbat a ľahkosť tašky je mega.

saluda
7. máj 2020

@natalia1985 pre syna som vybrala ergobag, v dobrej viere, že je pre drobnejšie deti, ale je to obrovsky ruksak aj pre prváka strednej velkosti, aj keď vydržal 4 roky a stále je nepoškodeny. Dcéra má topgal, malý ruksak pre prváčikov a je super veľkosťou aj kvalitou, len pevnejši, lepšie drzi tvar, ako ergobag. Mne sa páči oveľa viac, aj keď veľkostne vydrží tak prvé 3 ročníky, potom bude potrebné kúpiť väčšiu tasku.

matabb73
7. máj 2020

@natalia1985 moja mala 18 kíl, keď išla do prvej triedy a kúpila som jej Topgal, tú najmenšiu pre prvú triedu. Nosila ju celý prvý stupeň, potom sme kupili tiež Topgal a starú sme darovali pre ďalšie dieťa . Nezničiteľná taška.

iveta443
7. máj 2020

Ja som dcére, ( tiež predškoláčka a chudšia) kúpila belmil tašku --- pozrite belmil.sk, kupovala som ju, ale v nákupnom centre v Poprade - forum, vyskúšala si ju ,,, cena ako na nete ... Je odľahčená, má len cca 900g ,,,

nini1010
7. máj 2020

@aaliasa Tie ergobagy mi pocitovonpridu strasne velke a pripominaju mi turisticky ruksak.Moju malu by za nou ani nebolo vidno.😁

maciatkolulu
8. máj 2020

@nini1010 ergobag cubo Light ma 20 litrov, nie ergobag primo.
@saluda ma 780 g a je určený presne pre malé a drobné deti.

evka_s
8. máj 2020

@maciatkolulu Akorát že Ergobag Cubo Light se na SK nedá sehnat. Jen na oficiální německé stránce a v celé sadě za cca 250 €. Což mě trochu mrzí, pro nás by to byla dobrá varianta. Pokud byste měli někdo tip kde sehnat jen batoh, sem s ním 🙂

maciatkolulu
8. máj 2020

@evka_s http://bag24.sk/skolska-taska-ergobag-cubo-ligh..., toto som nasla len tak narýchlo, trebabvygooglit a dá sa zohnať, my sme síce mimo sk, skúšali sme, je super, ale malému asi viac sadol beckmann, alebo derdiedas

evka_s
8. máj 2020

@maciatkolulu no, dá se sehnat na SK přesně tento jeden batoh pro holčičky 🙂 V zahraničí jen ty sady, ne pouze batoh. Takže asi taky skončíme u Beckmann batohu, ten se dá zařídit bezobrázkový 🙂

maciatkolulu
8. máj 2020

@evka_s aj ergo vieš urobiť bez obrázkový, Amazon ich ma, podľa mňa aj nemecká oficiálna stránka má dovoz na sk. Ale podla mňa je beckmann pre drobných lepší, mame vyskúšané všetky a beckmann na 110 cm a 20 kg malom vyzeral vcelku normálne, ergo tým, že je pevný, trcal do zadu a bolo to komické, ale je fakt ľahký,

nonamenano
13. jún 2020

@maciatkolulu my sme kúpili tiež beckman je ľahučka a úplne super , mala je tiež chuducka má tiež cca 125cm a perfektne jej sedí.

myshela
30. mar 2022

@nonamenano prosím Vás s odstupom času je pre dcéru vyhovujúca ta 22l školská taška? Syn má 127cm ale je chydyz útly a zvažujem či túto menšiu ale už väčšiu. Dakujem

silvike
30. mar 2022

@natalia1985 Ja odporucam jednoznacne pre stihlunke deticky BECKMANN.

natalia1985
autor
30. mar 2022

@silvike Dakujem dcera uz je druhacka uz sme kupili davnejsie a sli sme do Topgalu

silvike
30. mar 2022

@natalia1985 jaaaj prepacte som si nevsimla datum diskusie, ze je to uz starsie ;) ok

nonamenano
25. máj 2022

@myshela ako prvacke stačila , ale teraz ako druhacke sme tašku vymenili za väčšiu keďže do beckman je treba veci uložiť aby sa pekne zmestili a to naša dcéra nerobila cize preto bola mala . Ale podľa mna do prvej druhej triedy by nám stačila keď by bola poriadnejsia 🙈. Tuto tašku čo má je väčšia značka topgal tri oddelenia na zips je vidno že jej je väčšia ale zase tam všetko nacpe .