Komparo testy 4. ročník

tamaratamaratamara
20. apr 2018

Prosím Vás kde nájdem testy komparo 4. ročník - staré roky. Na precvičenie a hlavne nahliadnutie čo tam je. Ďakujem

majsenka
1. máj 2018

no to je dobra otázka, tiež by ma to zaujímalo, vôbec neviem na co sa mame zamerať.

tamaratamaratamara
autor
2. máj 2018

@majsenka http://exam.sk/ okruh nájdeš tu, ale testy k precvičovaniu to nie

barborava
2. máj 2018

To je úplne iný typ testov ako sú deti standardne zvyknuté zo školy. Neviem ako pre štvrtákov,ale na druhom stupni sú zo SJL zamerane najmä na čítanie s porozumením.

barborava
2. máj 2018

Skôr je to zamerané na všeobecný rozhľad deti a ich vnímanie ako na učivo daného ročníka - tak to vnímajú moje deti,ktoré to už viac krát písali...v podstate sa na to príliš naučiť nedá

enka81
2. máj 2018

možno by si to nasla cez datakabinet, pripadne zborovna, ale tam sa musíš asi registrovať, daj do google komparo a zvol obrázky, cez to som čosi nasla, ale nie veľa

janba
2. máj 2018

Skúste spraviť piatacke Testovanie 5, je tam síce aj to,čo sa ešte neučili, ale to vynecháte 🙂
Na tejto stránke dolu sú testy aj odpovedr z každého roka.

http://www.nucem.sk/sk/testovanie_5

stvura
1. jún 2018

mne sa tento system velmi paci...ale ma to hacik. nase deti sa tymto sposobom na drvivej vacsine skol neucia. testy som si presla zo synom ktory je podla mojho nazoru nadpriemerne inteligentny, ale mal s nimi problem...neviem potom co zvysok deti v jeho triede...slovinu a matiku mi dal za dva, zvysne za jedna, ale musela som si s nim sadnut a naucit ho ako mysliet, ako si vysvetlit ulohu....je to podla mna uplna blbost ucit deti memorovanim a potom chciet zazraky jednym testom komparo. Ako ked si pozriete vysledky Klokanka - tiez logicke ulohy, logicke myslenie. Z nasej skoly dve deti nad 95 percent, jedno nad 90...zvysok mizerne vysledky...velmi smutne a tak vystizne v dnejsnej dobe (ja som dieta co chodilo na vsetky olympiady okrem chemickej)

barborava
1. jún 2018

Presne ste to vystihli