Ktorá škola v Prešove je dobrá?

azuritkoovb
30. dec 2012

Babenky poprosím o radu ... ktorá škola je v Prešove dobrá? Prisťahovali sme sa a robím si prieskum ... bývame na Plzenskej ... niečo v meste??? PORADTE PROSIM 🙂

luk25
30. dec 2012

ahoj ja ti odporucam zs Kupelna 2, dole pod malym tescom, oproti vseobecnej zdr. poistovni, istý cas som tam pracovala a lepsiu skolu nenajdes, ucitelky su strasne fajn, taky priemer 30-40 rokov ale stale chodia na skolenia co sa vzdelavaju, vychovavatelky v družite tiež super, skola je velmi pekna nakolko bola teraz rekonstruovana, kopec kružkov, mažoretky , stale nejake akcie pre deti atd. a bombasticke kucharky a kuchyna🙂))

andrejka1983
30. dec 2012

@azuritkoovb tiež ti odporúčam kupelnu....kedysi bola dobra aj 17. Novembra ta zrekonštruovana škola pri vysokej, čo tam furt daco pristavuju 😀 ( dnes sučasť vysokej školy)...ja som tam kedysi chodila a bolo tam super, dobrý zaklad....a dnes fakt ta kupelna asi, je považovaná aj ako ZS pre horných 10 000 ked chápeš 😉 ,,

...a do budúcna potom stredná škola...tak jednoznačne horné alebo dolné gymko 🙂 Prešovčania vedia o čo ide 🙂

azuritkoovb
autor
30. dec 2012

jeej tak práve na túto sme sa boli pozrieť ... šli sme na prechádzku a tak sme zakukli 😉 aj som si ju už kukla na nete a zdala sa mi ... 🙂 dik za radu 🙂

azuritkoovb
autor
30. dec 2012

@luk25
@andrejka1983 a čo poplatky a tak ... ked je to taká top škola? sú vyššie ako v iných školách alebo?

azuritkoovb
autor
30. dec 2012
luk25
30. dec 2012

@andrejka1983
@azuritkoovb no ona tak možno posobi že pre "hornych 10000" 😀 co je aj na jednej strane pravda nakolko som aj mala v tŕiede deti sudcov, prokuratorov, lekarov vsetko zname mena pre Prešov, ale pomalicky sa už vyrovnavaju pomery a je coraz viacej deti z "obycajných rodin" a takisto deti z okolitých dedin, plus je tam aj zopar romov-ale su to slusný romovia🙂

andrejka1983
30. dec 2012

@azuritkoovb to ti neviem povedať presne aby som sa nesekla 🙂 ...ale viem že tam je prevaždna cast deti podnikatelov, právnikov, lekárov...teda čo poznam tam deti 🙂 ale v poplatkoch tam nebude nejaký rozdiel, nie je to sukromna škola takže vela pýtat nebudu ako na iných školach

luk25
30. dec 2012

@azuritkoovb poplatky su rovnake ako na každej skole, nakolko to je stale statna skola a nie sukromna, ako je jasne že pri nastupe do prveho rocnika zainvestujes kopec penazi, myslim že min. rok bolo "zapisne" ci take daco okolo 5-10e a potom ponukali balicek pre prvaka za cca 30e ale tam bolo vsetko(zosity, ceruzky farbicky veci na vytvarnu) rodicia už nemuseli kupovat nic okrem veci na telesnu vych, plus platia sa pracovne zosity na anglinu a podobne ale to je na každej skole

azuritkoovb
autor
30. dec 2012

@luk25 hmm...tak to je zaujímavé ... tak a asi máme rozhodnuté... už len zistiť kedy je zápis...a šup ho v septembri do školy 🙂

azuritkoovb
autor
30. dec 2012

@andrejka1983

@luk25 síce áno mate pravdu ... to nie je sukromna škola ... tak len tie bežné poplatky by mali byť ... no dúfam, že rozhodnem dobre pre malú ... už len zistiť kedy je ten zápis do školy ... 🙂

luk25
30. dec 2012

@azuritkoovb urcite nebudete lutovat, zapis je väcsinou v januari, myslim že teraz po prazdninach by už mali vyvesit na stranku skoly presne terminy, tak sem tam pozri na nete, alebo ked nezabudnem a budem vediet že kedy(nakolko som stale v kontakte s byv. koleg.) tak ti dam vediet 😉

azuritkoovb
autor
30. dec 2012

@luk25 🙂 dakujem ti 🙂 samozrejme to budem sledovať...ale ak by si nezabudla budem ti povdačna 😉

luk25
4. jan 2013

@azuritkoovb ahoj takže už su terminy aj na stranke skoly http://www.zskuppo.sk/new/index.htm , urcite odporucam ten den otvorenych dveri, lebo si možete prejst celu skolu co kde je,aj program je vždy pekny🙂oni vam tam potom aj povedia co a ako so zapisom, co treba doniest atd. tak na 13teho už mate program na poobedie 😉

azuritkoovb
autor
4. jan 2013

😉 dakujem ti 🙂 určite pôjdeme, tatino nám v pondelok už odchádza do práce a my budeme samé až do konca februára 😢 , tak budeme mať aspoň program 😅 Pekný večer ti prajem...

azuritkoovb
autor
4. jan 2013

@luk25 🙂 zabudla som ťa označiť 😀

chaparita
12. jan 2014

Ahojte dievcatá. Prosím, poznáte niektorá učiteľky na ZŠ Kúpeľnej v Prešove? Zaujímajú ma hlavne tie, ktoré by perspektívne mohli učiť od septembra prvákov (tento rok učia štvrtákov). Máte niektorá buď dobré, alebo zlé skúsenosti? Ak sa nemýlim, mohli by mať prvákov Mgr.Zánová, Mgr. Augustinová Jana, alebo Mgr. Hermanovská Ivana.Vopred ďakujem za všetky info.

trix11
23. aug 2016

Ahojte, viete odporucit nejaku dobru ZS na "opacnom konci" 🙂 Sekcov, Svaby, Solivar?

koxinka
23. feb 2017

Dobry den, chcem sa opytat ci mate niekto skusenost z cirkevnou Zakladnou Skolou Gorazda v Prešove ? Na Solivare ? Dakujem za kazdy nazor ...