Ktorá Základná škola v Košiciach je dobrá?

yvka
11. jan 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, ktorá ZŠ v Košiciach je dobrá? Bývame v Starom meste. Počula som o ZS novomeského. A čo ZS Staničná? Pozná ich niekto?

kiwi82
15. mar 2017

Ahojte mamicky, prosim ake mate skusenosti so Zs bernolakova cirkevna? kolko je tam deti v triedach? aky je pristup? dakujem

dusika11
6. máj 2017

ahojte poziarnicka a riaditelka akekolvek skusenosti..potrebujem nieco riesit ak nie na plochu s kludom sprava

mamana4
14. máj 2017

@denky2612011 ZŠ krosnianska a ZŠ Ľudovíta Fullu na maurerovej-iné nepoznám ;)

mamana4
14. máj 2017

Ahojte,chcela by som sa opýtať na ZŠ jenisejsku-ma niekto skúsenosti?dakujem 🙂

mamana4
1. jún 2017

@miladka2 dobrý den,viem ze to je staršia téma,no zaujimalo by ma ci ste sa rozhodli pre ze jenisejsku,alebo inú školu na jazere.ak pre jenisejsku,tak mohla by som poprosiť o nejaké dojmy?co sa týka vyučovania a školského systému?
Alebo ak máte ktokoľvek skúsenosť so ZŠ jenisejskou,budem vďačná.dakujem

hanny1
1. jún 2017

@mamana4 Ahoj, ja jenisejskú neodporúčam. Problémy neriešia, iba zametajú pod koberec.

mamana4
1. jún 2017

@hanny1 och,dakujem veľmi pekne.asi to je tak na väčšine školách :/

kadea
18. jún 2017

Ahojte, rada by som sa opýtať či niektorej z Vás chodí dieťa na štátnu ZS Slobody. Ako ste spokojný? Resp. Máte niekto s touto školou skúsenosti? Ďakujem

dusika11
20. jún 2017

popziarnicka kosice..dakto z nazorom aj do internej posty

martini
29. nov 2017

Ahojte, viete mi povedať, v ktorej škole je v prvej triede menej deti? (okolo 18) Ďakujeeem

ariel2
6. dec 2017

poradte mi ktora zš je lepšia jenisejska.alebo dneperska v kosiciach.

jul11
5. mar 2018

@martini v sukromnych. Na sidlliskach treba ratat 3-4 triedy na rocnik.prvakov mavaju 22.

zuzkaleng
18. mar 2018

Ak sa môžem pripojiť je tu niekto kto má dieťa na Krosnianska 4 chcela by som sa popitat nejaké skúsenosti .syn ma problém s recov a bola nám odporúčaná táto škola

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonia1712
10. máj 2018

@gydy podľa mňa hotelová akadémia je super majú aj duálne vzdelávanie kde sa zarábajú peniažky čiže keď je manuálne šikovná tak si vie aj zarobiť a má isté zamestnanie do budúcna,treba sa ísť na školu pozrieť je to teraz úplne vynovené vedenie majú lepší prístup ku stazam,výborne vybavenie a pod.ak budete mať otázky pýtajte sa 😀

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
citronius
29. sep 2018

@danculik ahoj, viem že je to staršia téma,ale riešim podobnú dilemu či jenisejskú alebo dneperskú. Kde si dala dieťa? si spokojná? koľko mesačne platíš? dakujem

leonus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolitha
24. aug 2019

ZS Gemerska 2 neodporucam ucilo sa tam vkuse aj vtedy ked sa nemalo a ostatne skoly mali volno ,9 rokov sikany ........ Spoluziacka mi akoze omylom poliala na Chemii ruku viíacmocnym silnejsim Peroxidom vodika nasledkom coho mi sposobila popaleninu 2 stupna z coho nemala ani pokarhanie a znizenu znamku z chovania ,Kozna lekarka ma musela dlho liecit a nechcelo sa to hojit Spoluziak mi chcel zapalkami podpalit vlasy

lolitha
24. aug 2019

Hotelova akademia !? Na Sou potravinarskom sa mi spoluziacky snazili podvodom vybrat moju vyplatu co som mala zarobenu zo znamok a praci v soletkarni a na praxi zmizol mi obciansky na 2dni a nikoho to nesralo a mi ho ukradli no ucitelka sa chcela z toho vyzut tak zdrbala mna

zdenka_figurova
1. feb 2020

🙂

mirkaluky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iceland13
10. mar 2020

Dobry den,neviem najst nejaku novu diskusiu ohladom ZS v Kosiciach. Je tu niekto kto ma osobne skusenosti pripadne priatelov alebo znamych,ktorych deti chodili/chodia do skoly v Park Angelinum? Dakujem!

jelka21
19. mar 2020

@iceland13 Moj syn tam chodil a bola som velmi spokojna so skolou, triednou ucitelkou, myslim Molnarova sa volala, aj p. riaditeľka bola fajn.

babika112
28. máj 2020

@iceland13 my chodíme na Park Angelínum a nechcem ťa sklamať, ale snažím sa premiestniť dcéru na inú školu. Naša skúsenosť s 1. stupňom je zlá a myslím, že sú viacerí nespokojní. To, že sa hrajú na najlepšiu školu...bolo dávno....teraz si pozri výsledky monitorov. Čo chceš vedieť?

iceland13
8. jún 2020

@babika112 Ahoj,dakujem.Nakoniec sme dostali miesto v inej skole. Moj syn je take zive dieta a na otvorenom dni sa mi skola videla priatelska,jedna pani ucitelka mi aj povedala,ze nech si nerobim starosti,ak je syn zivsi,ze to bude v poriadku. Takze to som chcela prezistit ako je to napr u takych deti ako je moje.🙂

kliv
2. jan 2021

Ahojte, rada by som opatovne otvorila temu skol. Je tu niekto, kto ma skusenosti so ZS L. FULLU na Maurerovej? Alebo aktualnu skusenost s Hroncovou?

abika26
3. jan 2021

@kliv moje 2 deti chodia na prvy stupen na maurerovu, mame vyborne triedne ucitelky ja som v celku spokojna.

kliv
3. jan 2021

@abika26 dakujem. Mozem sa opytat ako je to s druzinou? Tvoria, kreslia si tam? Syn rad kresli a to, ze tam maju fajn kruzky je jeden z dovodov, pre ktory ma Maurerova zaujala. Len neviem, ci je to tam podporovane aj na prvom stupni.

abika26
3. jan 2021

@kliv v ramci druziny dcera chodi 1x 2 hodiny na vytvarnu( dole maju ,,ateliery)dochadza tam ucitel zo ZUS irkutska. Co sa tyka kruzkov, je ich pomerne vela( ked nie je korona😜) pre chlapcov basketbal, lego kruzok,numerika...je to podla mna standardna ZS vsetko je o ucitelke a kolektive deti, my sme mali naozaj stastie a sme spokojni.
Druzina standardne funguje od 6:30-17h. Deti chodia ak je dobre pocasie od 13-14 na dvor si pobehat..,