Ktorá Základná škola v Košiciach je dobrá?

yvka
11. jan 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, ktorá ZŠ v Košiciach je dobrá? Bývame v Starom meste. Počula som o ZS novomeského. A čo ZS Staničná? Pozná ich niekto?

valerya
3. jan 2021

@babika112 ahoj, píšem ti súkromnú správu

danka3391
30. jan 2021

@iceland13 na akej skole ste zakotvili?

epipipi
8. apr 2021

@dusika11 dobry den rada by som sa opytala ak je riaditelka ta ista ako ked stevy riesili snou nieco ,,dalo sa s nou? ide o to ze zvazujem dieta presunut na poziarnicku a nerada by som urobila chybu..dakujem klude aj do ss

jolie1
6. jan 2022

ahoj, tema je uz starsia, ale chcem sa opytat, nejake skusenosti so ZS hroncovou alebo sukromnou ZS felix? dakujem

denisas
12. jan 2022

@jolie1 ZS FELIX. v pripade zaujmu napisem spravu.

valerya
12. jan 2022

Staničná, najlepšia na Slovensku.
https://www.kosiceonline.sk/zs-stanicna-sa-stal...

denisas
13. jan 2022

@valerya pre mňa je najlepšia škola tá, kde sú šťastné deti 🙂 nie kde sú deti dostihové kone a vyhrávajú súťaže (aby sa škola umiestnila na popredných miestach v rebríčkoch).

valerya
13. jan 2022

@denisas aj pre mňa. Toto je len odpoveď na otázku, ktorá škola je najlepšia, tak podľa bodov táto 🙂
Môj syn chodí na SZŠ Slobody.

zonjushe
13. jan 2022

@valerya
@denisas ja mam zatial 2 deti na stanicnej 1.stupen a naozaj je to skola na velmi vysokej urovni..deti musia byt spokojne a stastne ale kvalitne vzdelanie je zaklad do zivota..ale v KE je tych kvalitnych ZS celkom dost 🙂

marcink
30. mar 2022

@babika112 kam ste potom dali dieťa ? ja som totoži počula samu chvalu na park angelinum rozmyslala som či by som tam nedala maleho

monikaverebova
25. okt 2022

Dobrý deň vedeli by ste mi poradit školu v Košiciach pre deti s ADHD alebo s malým počtom žiakov v triede.

denisas
25. okt 2022

@monikaverebova skuste kontaktovat Skola Felix, mozno vedia integrovat.

palomka
13. máj 2023

Prosím Vás o radu ohľadom zakladnej školy na Furči. Ktorú si vybrať? Budeme sa sťahovať z iného mesta a potrebujeme riešiť ZŠ. Deti tam začnú 6 a 9rocnik.