Metóda Sfumato

hviezdicka82
25. jan 2017

Ahojte 🙂
Rada by som sa poradila s vami o sfumato metode čítania.Touto metodou učia môjho synčeka čítať, doma nám čítať s ním zakázali a totižto nosí mi domov päťky z čítania a z diktátov. Samozrejme sme ho hrešili no docielili sme len to že ako doniesol prvú päťku tak sa mu sprotivila škola a teraz hľadá akúkoľvek zámienku aby nemusel ísť do školy.Bolí ho hlavička je mu zle bolí ho bruško.Po rozhovore s učiteľkou som sa dozvedela že nepamätá si niektoré písmenká že prečíta len tie čo vie a napíše tie ktoré vie. Je normálne za to prvom polroku dávať päťky??Myslím si že ho to úplne znechutilo a tak ako rád začal chodiť do školy teraz do nej nechce.Ako mám postupovať??Ďakujem za rady

alexandra2222
18. feb 2017

Dat 5 prvacikovi?? Rozum sa mi zastal. Takýto ľudia by nemali učiť. Skus sa s ňou porozprávať, že on kvôli tomu nechce chodiť do školy, či nemáte inak ako dávať mu 5ky. A spýtaj sa ako sa s ním učiť do a.

alexandra2222
18. feb 2017

Ešte mi napadlo, nemôžeš zmeniť školu? Ideálne dat ho do súkromnej?

saskia77
18. feb 2017

@alexandra2222 sukromna skola este nic nezarucuje. Velmi zalezi najma od ucitela.
Zo skusenosti viem, ze prave sukromne skoly casto nedodrzuju to, co by mali....

hviezdicka82
autor
19. feb 2017

Už to s pani učiteľkou riešime necháva si ho občas v škole a doučuje ho a aj domov nám dáva šlabikár tak sa trénujeme aj doma myslím že sa to už zlepšilo 🙂

alexandra2222
19. feb 2017

@saskia77 ja práveže počúvam samé chvály na súkromné školy. Osobnú skúsenosť zatiaľ nemám.