Nakupujete cez Amazon?

baccio
12. sep 2018

Prosím vás.Nakupujete niektoré cez Amazon?

nelinka888
12. sep 2018

Pár krát som chcela ale ešte vtedy len hrozne málo predajcov malo "shipping" aj na Slovensko, ale to bolo dávno, možno je to už teraz inak 🙂

simsalabim
12. sep 2018

@baccio nakupujem cez Amazon.de. Nad 30€ dorucuju zdarma aj na Slovensko (zasielatel musi byt Amazon).

baccio
autor
12. sep 2018

@simsalabim a cez Amazon .fr by to bolo podobné?

simsalabim
12. sep 2018

@baccio neviem, s tym nemam skusenost. Nepisu na stranke? Alebo si daj do kosika tovar nad 30€ a uvidis, ci ti narata postovne.

baccio
autor
12. sep 2018

Potrebujem jednu knihu...a našla som ju na Amazon .fr

simsalabim
12. sep 2018

@baccio no knihy by mali zasielat vzdy zdarma. Ved urob, ako ti hovorim. Tovar do kosika a v predposlednom kroku uvidis postovne.

pallacinka
12. sep 2018

@simsalabim Toto s tym postovnym zdarma uz par tyzdnov nie je pravda ☹ Teraz sa plati a celkom dost, urobili mi tym riadny skrt cez rozpocet- zvykla som objednavat pravidelne. Vela veci sa stale oplati, hlavne tie, ktore sa u nas vobec nedaju kupit, ale aj tak ma to nepotesilo.

pepapepa
12. sep 2018

Nakupujem pravidelne

baccio
autor
12. sep 2018

@pepapepa a vedeli by ste sa mi na niečo pozrieť? Ja som to našla len na .fr....a absolútne tomu nerozumiem. A nemám ani registraciu

pepapepa
12. sep 2018

@baccio môžem skúsiť

renatka100
12. sep 2018

Urcite sa da objednat len postovne bude vyssie ja nakupujem aj z amazon.it a co.uk

baccio
autor
12. sep 2018

@pepapepa Michael Aaron
Méthode de piano, cours élémentaire, volume 1 : L'étude du piano modernisée našla som to tu https://www.amazon.fr/Méthode-piano-cours-éléme...

baccio
autor
12. sep 2018

@pepapepa skúšala som sa aj registrovať....ale poštovné mi neukázalo...a ja ani platobnú kartu nemám tak sa to asi ani nedá.

pallacinka
12. sep 2018

@baccio Postovne je 5,47 Eur (a kartu k objednaniu potrebujes)

baccio
autor
12. sep 2018

@pallacinka ďakujem 🙂

laurar1
13. sep 2018

https://www.bookdepository.com/search?searchTer...
Skus tu, maju posting zadarmo a knight chodia rychlo, ja odtial casto objednavam

laurar1
13. sep 2018

Prepacte, pisem z telefonu s anglickym autocorrectom, knihy

majka99999
13. sep 2018

@baccio ja som parkrat objednala z toho bookdepository a prislo vsetko, tak len ak by si chcela skusenosti.

monane
13. sep 2018

čo potrebuješ? 🙂

baccio
autor
13. sep 2018

@monane tú knihu čo som dala vyššie link

shades3
14. sep 2018

Pri niektorych vyrobkoch, co je posielanie priamo cez amazon (cize to predajcom bali a posiela amazon), je postovne pri kupe nad 29 eur zdarma. Je to tam vzdy napisane, mozes si dat x takych lacnejsich veci do kosika a ked dosiahnes 29 eciek, je to zdarma. Kupujem casto, ale do Rakuska si posielam, a vela veci mi tiez nejde, lebo jednoducho posielaju len napr. vramci Nemecka a pod..

baccio
autor
14. sep 2018

Ďakujem všetkým za rady.Uz sa podarilo 🙂

kaya7
28. feb 2019

ahojte, nikde neviem najst, akym sposobom su dorucovane zasielky z amazonu? cez Slov.postu, ci kurierom? vdaka

shades3
28. feb 2019

@kaya7 ja byvam v Rakusku a mne vacsinou normalne postar donesie. Ale pri check out si mozes u niektorych predajcov vybrat typ dorucenia, resp.priplatit za rychlejsie/express, vtedy to mozno ide kurierom.

pallacinka
28. feb 2019

@kaya7 DHL kuriér, ale párkrát sa mi stalo, že som mala balik na pošte.

yanni
28. feb 2019

@kaya7 Ked posiela priamo amazon, tak to ide normalnou postou resp. dhl. Ked posielaju ini predajcovia, ti to mou poslat aj kurierom, zalezi, co maju udane.

kaya7
28. feb 2019
kacenocka2
11. aug 2019

Ja by som si chcela niečo objednať z Amazon. Poradíte? Je to dôveryhodne?ďakujem

shades3
11. aug 2019

@kacenocka2 jasne, ze je 👌👌👌👌 bezne pouzivam

kacenocka2
11. aug 2019

@shades3 a prosím vás, suma za nákup co mi vyhodí v USD je už s dopravou, neplatí sa niečo pri prebrati naviac? stiahnu mi to v Eurách z karty a prepočítava sa to kurzom?