Registrácia 9 ročnej dcéry na Facebooku

emuska4444
5. jún 2015

Ahojte,

Moja 9 ročná dcéra chce byť na Facebooku. Je spoľahlivá, ale bojím sa, že tam uvidí niečo nie veľmi pekné. Čo vy na to ?

jajka257
14. jún 2015

@emuska4444 to radsej nie....ako ucitelka hovorim, cim neskor , tym lepsie.....prave riesim v triede velke problemy s deckami, co tie narobili na FB.....radsej pomlcim ....a rodicia cumia na mna ako keby som prisla z Marsu.....
Deti na FB nepatria, nemaju este zmysel pre vhodne a nevhodne spravanie.....

emuska4444
autor
8. sep 2015

ahojte baby. dcera na fb nie je zavisla skoro tam nechodi len si pise so sesternicou ktoru skoro vobec nevidi. 😉

mawka
8. sep 2015

@jajka257 deti by vedeli, co sa hodi a co nie, keby k tomu boli vedeni rodicmi. takze je to velmi individualne.

lubiss
9. sep 2015

ked vidim co tam tie decka dovadzaju a ako sa tam vyjadruju..fotky detto fakt dievcata jak male ku..tak by som to svojmu dietatu asi moc nezakladala...aj ked ako sa to uz spominalo asi sa tomu nevyhne 😖

milica313
9. sep 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

to je urcite skoro.. treba s tym jednoznacne pockat co najdlhsie a snazit sa dietatru vysvetlit ze mu chcete dobre a preco to pre nho nie je vhodne

muska_miruska
9. sep 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

Ja by som FB 9 ročnej určite nedovolila je tam dosť úchylných ľudi a bála by som sa že jej niekto taký napíše atd

blue_eyes
9. sep 2015

Moja bude mat 10 rokov...no FB jej nedam urcite.....ked vidim jej spoluziacky ako sa tam pretrcaju...a ako im to poniektore ucitelky lajkuju..chore na hlavu....proste nedam a basta...teraz urcite nie