Rodinná škola na Lazovnej ulicu v Banskej Bystrici

cikitka123
21. máj 2020

Dobrý deň. Chcela by som poprosit o radu/skusenosť s Rodinnou školou v BB na Lazovnej ulici... ďakujem velmi pekne ❤

tanyan
24. máj 2020

Dobrý deň, tiež ma zaujímajú reálne skúsenosti. Zatiaľ som len z druhej ruky počula o dievčati, ktoré v priebehu prvého školského polroka prestupovalo, ale nepoznám dôvody.

katulka1992
27. jún 2020

mňa by to tiež zaujímalo...mám tam ísť na pohovor

michaella007
3. júl 2020

@tanyan
@katulka1992
@cikitka123
Dobrý deň, moja sestra tam má tretiačku, od prvej triedy a sú veľmi spokojní. Raz som tam bola pre neter a učiteľky boli veľmi milé, myslím, že tam majú Montessori. Ak by ste chceli vedieť viac, viem sa opytat sestry.

pandula
9. jan 2021

@cikitka123 my sme chodili do ich pobocky pri BA a tragedia. verim ze to je len tu takto a v BB je to lepsie ale toto im tu nevyslo, ucitelia bez pedagogickeho vzdelania. chaos atd.

dzekien
2. máj 2021

@cikitka123 ahoj rozhodli ste sa nakoniec pre túto školu alebo nie? Premýšľame o nej akurát
Ďakujem

cikitka123
autor
2. máj 2021

@dzekien Dobrý vecer. Áno,navstevujeme tuto skolu🙂 a nelutujem vobec. Urcite budete spokojná... Pani ucitelky milé,kamaratske. Uz viem,preco sa vola Rodinna škola🙂

dzekien
5. máj 2021

@cikitka123 Tak to som rada Ďakujem krásne ❤️

dzekien
5. máj 2021

@cikitka123 napísala som ti aj správu Ďakujem

tanyan
5. máj 2021

@dzekien aj my sme sa rozhodli pre túto školu a v septembri nastupujeme.

dzekien
8. máj 2021

@tanyan tak možno budú spolužiačky 😊 mojej dcérke sa na zápise veľmi páčilo. Veľmi dobre sa komunikuje aj s vedením aj s pani učiteľkami.

mimibb
19. máj 2021

vrámci mesiaca za dieťa? Keďže je to súkromná škola...

tanyan
19. máj 2021

@dzekien v pondelok som sa dozvedela, že bilingválna trieda sa neotvára, takže ideme na SSV. je mi to ľúto, lebo sme sa tešili na angličtinu. ☹

tanyan
19. máj 2021

@mimibb podľa mojich posledných info to bolo školné 1200€ za rok plus poplatok za družinu plus stravné.

babika188
9. sep 2021

@tanyan 1200€ ročný poplatok, dá sa platiť aj mesačne, polročne akokoľvek, plus mesačne klub35€, pomôcky 15€ a obedy cca 50€, dajú sa doplatiť aj desiaty a olovrant…🙂

mon1605
18. mar 2022

Ahojte, chcela by som obnoviť túto tému a veľmi pekne poprosiť mamičky, ktoré majú skúsenosti s Rodinnou školou v BB, aby zazdieľali svoje pocity.. Veľmi pekne ďakujem.

andreavnl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz