Školská taška pre prváčku

mayusik
21. okt 2015

Zienky poradite,ktorá taska je najlepsia pre prvacikov-najlahsia.... popripade ake tasky maju vase deti?ste s nimi spokojne...?
dakujem

hruskoval
21. okt 2015

@mayusik ja som kupovala Topgal a zatiaľ sme spokojní

majockaaaa
21. okt 2015

Mame doma prvacku mame Topgal zatial 100% spokojnosť 🙂

alusha
21. okt 2015

nas ma Emipo, je lahucka, nosi ju uz druhy rok a stale ako nova, potom ju este bude mat aj mladsi syn, ma prakticke zapinanie a zmesti sa co potrebuje, nie je zbytocne velka, akurat pre prvaka, druhaka

muska
21. okt 2015

Dcerka ma Herlitz, ale je len prvacka, takze dlhodobejsiu skusenost nemam, zatial sme s nou spokojni, zmesti sa do nej vsetko, co potrebuje. Je lahka a pevna.

jasminet
21. okt 2015

moja cerstva prvacka ma herlitz midi

seahorse27
21. okt 2015

Dcerka ma Emipo, je to cesky vyrobca. S taskou sme velmi spokojni - lahka, prakticke zaoinanie, vnutony priestor dobre cleneny, bocne vrecka., refkexne prvky, je aj velmi pekna...ja nemam co vytknut.

mahu74
21. okt 2015

U nás jednoznačne Herlitz: je najľahšia, priestranná, nemá žiadne zbytočné vnút. vrecká, kde by dieťa hľadalo veci a nenašlo, t.j. vnút. priestor prehľadný a pritom dostatočne veľký. Mali sme aj Topgal- ale ten sme posunuli ďalej, je oveľa ťažší (možno prázdna tak nepôsobí, ale keď sa tam vloží všetko, čo nosia- myslím učebice a prac. zošity- teda nie zbytočnosti z vlastnej vôle, ju tak preťaží, že ju deti ledva vlečú). My sme kupovali už viacerým deťom, a jednoznačne len túto značku. A čo sa týka trvácnosti- spolužiaci vymenili už niekoľko aktoviek, nám tá istá trvá od 1. triedy, už 5. rok a nič jej nechýba.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorciera24
21. okt 2015

moj ma Herlitz....velka spokojnost, nakolko patri k tym nizsim a tato skolska taska je pre utlejsie deti a este aj lahka (do 1kg).....a celkovo sa vyborne nosi aj ma vela priestoru na vsetko, co potebuje

mazula
21. okt 2015

Herlitz,herlitz,herlitz🙂))

ninka1234
21. okt 2015

Topgal, máme ju druhý rok a zatial maximálna spokojnosť, stále je ako nová

katy2
21. okt 2015

Nasa prvacka ma Emipo... Ziadne zbytocne priehradky, lahka, taka akurat pre 1.-2. rocnik.... A prakticke zapinanie, ziadne zbytocne zipsy a pod... Spokojnost

lubina
21. okt 2015

@mayusik mame dve dcerky. Starsia mala ako prvacka Topgal, boli sme spokojni, vynosila ju pocas troch rokov, ozaj kvalitna taska. Mladsia je prave prvacka od tohto septembra, ale kedze je taka mensia hladala som mensiu tasku ako Topgal, ale kvalitnu, najmä co sa tyk chrbatika, aby sama taska stala a nepadala, aby mala dobre ramienka na plecia, hlavne makke aby boli. Nasla som Belimil a som velmi spokojna. Teraz mam dokonca pocit, ze sa mi paci viac ako ta prva Topgal a ako pisem s tou sme boli velmi spokojni. Tuto dcerka zrejme nebude mat tak dlho, az to tretej triedy lebo je mensia ako Topgal, ale dcerka je mensia a preto som chcela, aby nemala problem s taskou.

mayusik
autor
22. okt 2015

@hruskoval
@majockaaaa
@alusha
@muska
@jasminet
@seahorse27
@mahu74
@alenah31
@sorciera24
@sorciera24
@mazula
@ninka1234
@katy2
@lubina zienky dakujem vam pekne za typy,tak idem si vyberat 🙂 . moja je vysoka no chuducka preto tieez chcem co najlahsiu tazku,lebo uz teraz ma problem s chrbatikom ☹ .

tehula
22. okt 2015

herlitz, topgal, alebo emipo. Ine ani nepozeraj. tasku treba pod 1kg vahu

mayusik
autor
22. okt 2015

este otazocka: kupovali ste v kamennom obchode alebo ste objednavali z netu? ak mate z netu poprosim vas link. dikes

seahorse27
22. okt 2015

@mayusik Ja som objednavala z netu. Tu je link na tu nasu konkretnu, slecna chcela len s jednorozcom: http://www.skolske-tasky.sk/21431-Skolni-batoh-...

jasminet
22. okt 2015

@mayusik ja odtialto a tuto (teraz je lacnejsia nez sme kupovali) http://www.skolske-tasky.sk/24882-Skolni-batoh-...

seahorse27
22. okt 2015

@jasminet tak to sme z rovnakej stranky objednavali 😉

timikaj1
22. okt 2015

Ahoj, ja mám tiež predškoláčku,prelúskala som hádam všetko, čo je na trhu,nakoniec sme vybrali od Hama step by step light, sú to odľahčené verzie,taška má len 900g, dcérka je tiež chudá a nižšia, predávajú sa len v setoch cca 100-130€ ,je to veľa, ale bývajú aj v akcii...Mali sme na chrbátiku vśelijaké tašky a zdali sa mi obrovské pre dcérku...

mayusik
autor
22. okt 2015

@jasminet presne som na nu pozerala a velmi sa mi paci.

tehula
22. okt 2015

@mayusik tieto Herlitz maju aj v Kauflande medzi sk taskami niekedy, treba pozriet a najlepsie osobne to odskusat dietatu na chrbte

mayusik
autor
22. okt 2015

oplati sa kupit set alebo staci len tasku a zbytok dokupit?

tehula
22. okt 2015

@timikaj1 vyse 100eur za tasku hoc aj s peracnikom a inymi blbinami je zdieracina. Tie Herlitz do 50eur zozenies a maju od 850-1000g

timikaj1
22. okt 2015

Ja som dosť pozeralam aj na objem tašky, táto má cca 18l, pri niektorých je 13l, to sa mi zdalo m álo a pri niektorých cez 20l a to sa mi už zdalo zase veľa🙂...

jasminet
22. okt 2015

@mayusik herlitz maju aj v sevt obcas, ja som tam na 3 druhy natrafila a dcere vyskusala a nakoniec objednala tuto. je vysoka a chudulinka, tak som co najlahsiu chcela. lebo to ucivo a vsetko ked tam nalozis - peracnik, vodu, desiatu, dosky na zosity..., az ju lame 😒 😀

stale chcela nejake obludy monsterkove a kitty a neviem co, to som zatrhla, ze o pol roka sa jej baby v skole budu smiat, ze to uz nie je v mode, tak nejaku univerzalnu dostala za ulohu si vybrat. a nakoneic chodi do motylikovej triedy, tak zhodou okolnosti ma aj motyla na taske 😀 😀 😀

timikaj1
22. okt 2015

@tehula Máš pravdu, je to zdieranie, ale cena samostatných tašiek sa pohybuje okolo 50e a aj tie blbiny, keď sa dokupujú stoja veľa( keď chceš kvalitnejšie)...Ale o to nejde, ja mám doma strašne tvrdohlavú dcérku( znamenie baran) 🙂 a prispeli starkí, tak sme ju nakoniec kúpili...Ešte má pekné a ľahké tašky aj Stil český výrobca...

seahorse27
22. okt 2015

@mayusik Ja som kupovala set s vreckom na prezuvky a peracnikom. Mne sa to paci, ked to spolu ladi 😉 Ale zasa tie prehnane sety s penazenkami, klucenkami, plnymi peracnikmi a neviem, cim este, ma nejak nenadchli...aj tak budes do peracnika kupovat vsetko podla odporucani skoly.

tehula
22. okt 2015

@timikaj1 co je kvalitnejsie na peracniku a doskach na zosity? To su totiz tie "blbiny"ktore treba bud solo dokupit, alebo spoiu s taskou.
nenazbiera sa to na stovku, ale predajcovia vedia, ze najdu sa aj taki, co to kupia. Ze je dcera tvrdohlava je jedna vec, co dovolis ty, je vec druha
treba urcit medze a hranice, v ramci ktorych si dieta moze vyberat

sorciera24
22. okt 2015

presne inak, my sme Herlitzku odskusali v kauflande a kupila som cez net za super vypredajovu cenu 24E....na stranke juniorpapier.sk ...tam mavaju super ceny, vzdy su nejake v akcii