Školy v okolí Hviezdoslavova

veronikavaneska
16. jan 2016

Ahojte, chcela by som sa opytat na vase nazory. Ake su skolky v okoli Hviezdoslavova? ( kusok od Samorina) Ktore su dobre ktore nie? Funguju v niektorych aj nulte alebo predskolske rocniky? Treba mat trvaly pobyt v okoli skoly? Ci mozem prihlasit dieta do hociktorej? Alebo kde to zistim??? Dakujem velmi pekne

stepanka274
16. jan 2016

Moje deti navstevuju zs v samorine, ja ju chvalim, je to velka skola, kym sme sa prestahovali chodili na vazovovu v ba. Aj som mala predsudky ale zbytocne, potom je aj v dunajskej luznej velka zs, ale viem ze obe su preplnene a zistuj uz teraz ci ti dieta vezmu od septembra

veronikavaneska
autor
16. jan 2016

@stepanka274 dakujem, moja nastupi az buduci september. Len zistujem dopredu. A premyslam ci ju nechat v skolke v predakolskej ci radcsej ju nedat do skoly do predskolskej alebo nulteho rocniku. Je tam aj taka moznost nevies?

stepanka274
16. jan 2016

Ano tu v samorine je aj nulty rocnik, velmi dobra vec, rodicia si tuto moznost velmi chvalia

veronikavaneska
autor
16. jan 2016

@stepanka274 ano? Super 😁 a ako to tam je vies nieco o tom? A kedy sa tam hlasi a tak??? Dakujem krasne

stepanka274
16. jan 2016

Dcerku mam uz tretiacku a nultaci su na tej istej chodbe, nie je ich tolko v triede, skus sa ist pozriet na ich stranku

stepanka274
16. jan 2016

Www.zsmatejabela.sk, este som tam nenasla termin zapisu, ale uvidis tam aj akcie napr tanecny vencek deviatakov, kral plesu je moj syn