Slovenská škôlka, škola v Šamoríne. Aké sú?

lili777
24. aug 2011

Chcela by som vedieť, aká je škola v Šamoríne. Konkrétne slovenská - jej úroveň, učitelia. Aké krúžky škola ponúka? tiež ma zaujíma škôlka, môže byť aj zmiešaná. Prípadne na aké krúžky sa dá v Šamoríne chodiť a kde.

tilly
24. aug 2011

@lili777 skola je vraj dobra, uvidime v septembri 😀 a skolok je tu viac... skola je jedna slovenska velikanska a jedna velka madarska.. skolky su vacsinou pomiesane, maju aj slovenske aj madarske triedy, cisto slovenska je len jedna

lili777
autor
24. aug 2011

@tilly nastupujete v septembri? my ešte nie, ale snažím sa robiť si rozhľad. A ponúka aj nejaké krúžky? alebo niečo v šamoríne je?

tilly
24. aug 2011

@lili777 ano, ale do nulteho... kruzky neviem, my sme skor na sporty a tych je v samorine dost.. hokej (hamuliakovo), dva futbalove oddiely, 2 x tenis, serm, karate, vodactvo... ale pre baby je aj tanecna a minuly rok fungovala ta akademia laciho strike...

lili777
autor
24. aug 2011

no však som aj myslela športové. To Hamuliakovo som pozerala aj ja. Ešte zistiť čo to stojí na mesiac a ako často sú tréniny, príp. od akého veku berú

lili777
autor
24. aug 2011

@tilly a v čom má ten nultý výhodu? sú deti lepšie pripravené do prvého?

tilly
24. aug 2011

@lili777 v hamikove treba najprv absolvovat techniku korculovania, od 4 rokov, potom sa da ist na hokej alebo krasokorculovanie, na mesiac to stoji 60€ a treningy su tri krat do tyzdna, z toho dva krat aj telocvicna aj lad
a nulty ma tu vyhodu, ze ked dieta nie je uplne pripravene na prvy rocnik, tak je to taky medzistupen medzi skolkou a skolou, moj syn je narodeny koncom augusta, nechcela som ho trapit prvym rocnikom, ved tam budu niektore deti o rok starsie...

benka18
26. mar 2014

pekný deň prajem,viete mi poradiť nejaké krúžky pre 5r dievčatko v Šamoríne alebo v blízkom okolí ?

adula12
5. feb 2015

@lili777 ahoj. prosim ta, ktora je slovenska skolka v samorine? dala si tam svoje dieta? bola si spokojna? ja sa bojim toho madarskeho jazyka, ze aj napriek tomu sa to na neho nalepi. 😒
@tilly

stepanka274
5. feb 2015

Ms gazdovsky rad, ms skolska aj ms na polovnickej. Madarciny sa netreba absolutne bat