Štrajk učiteľov - postrehy, názory

horana
25. jan 2016

Kedze su tu uz dve temy o Strajku, ale obe su Otazky, kde je mozne pridat len jednu odpoved, rozhodla som sa zalozit Diskusiu, aby tie, co chcu, mohli pripadne napisat aj viac ohladne tejto polemiky.
Takze, kto chcete prispiet viac nez jednym prispevkom a diskutovat, sem sa.

lucia_9
18. feb 2016

To je ako vyrok jednej ucitelky...Ja mam maturitu z anglictiny.Wau 🙂 male deckobsa vie naucit po anglicky.Studovat jazyky to sa vobec da?Ved je to rec co sa da natom ucit.Tam ide len o papier.Za 2 mesiace sa clovek nauci po anglicky vo svete.

lucia_9
18. feb 2016

Nech zrusi cely modry kon lebo zeny tu prichadzaju o inteligenciu.Same nevzdelane matky ktore ani nevedia kedy kramy maju.Ani decko polovica z vasvdrzat nevie bez toho aby hlavu nemalo zaklonene do zadu.To fakt zena po porode tak osprosteje?Sa necudujem ze vas muzi opustaju ked mate taketo nazori.Este ze chlapom je vsetko jedno.Typicke zakomplexovane zenske co na takej chlap vidi.

lucia_9
18. feb 2016

Akoze ja byt chlap tak o zenu ktora sa tvari inteligentne a pritom dokopy nic sama nezvladne tak sa na taku ani nekuknem.Zatrpknute stare zeny.Vidite len vzdelanie gramatiku :D a kto je lepsi.Jak slepice

margarita
18. feb 2016

@lucia_9
bola by si prekvapena, co vsetko sa v zivote da 😉

ale bohuzial empatiu, slusne spravanie a zakladnu inteligenciu ked nedostanes v detstve od rodicov, tak to uz nikdy nikto nedobehne.

Ty ma nemozes urazit, takych ako Ty a este horsich som roky ucila 🙂
len mam dojem, ze Ta coskoro zablokuju pre porusovanie pravidiel tohto fora a nebudes nam tu moct pisat, ake sme obmedzene....no nic, s pocitom dobre unavenej moralistickej nuly sa s Tebou lucim lebo fakt co neznasam, je, ked ani na 23x niekto nepochopi, tak to uz asi je nacase vzdat.

lucia_9
18. feb 2016

Ty si asi riadne smetie ucila alebo si to dalej nedotiahla tak si ucila take deti.Moja zlata ja nadrozdiel o inych som so spravanim nikdy problem nemala.Ty mas evidetne problem sama so sebou ked si myslis ze si perfektna zena number one.To je uz na doktora taketo posudzovanie🙂 Vzivote mi nikto nepovedal zeby mali somnou nejaky problem 🙂 vies? To len asi ty potrebujes pocut len pekne slova na tvoju osobu negativne ani pocut nemozes.Vies kazdi ma chyby a ty niesi vynimkou.Uz len tym ze sudis moje spravanie pritom ty iny nazorbako svoj povazujes za neinteligentny.Ja som tu suhlasila z viacerymi zenami dokonca mi do spravy napisala pani ucitelka 🙂 ze vdaka takym ako ste vy zatrpknuty ludia ona nemohla rozvijat mladez a normalne zabavne ucit a motivovat.Len deptate a deptate.Nech ma blokne poprosila by som aj o zmazanie niku 🙂

lucia_9
18. feb 2016

Ja som perfektny student 🙂 maju ma radi aj moj prospech je vyborny aj moje spravanie pochvalil ma cely ucitelsky zbor s ucitelmi som jedina ochotna konzultovat.Takze teraz si sa riadne odrbala 🙂 zly ziak je ten ktori si vylozi nohy na lavicu pouziva vulgarizmy a nerespektuje nic.Aj ked sa mi v skole nieco nepaci poviem to nahlas a vydiskutujem si to pekne krasne s dotycnym🙂 a komunikuju somnou normalne.Takze toto prirovnanie k tvojim studentom ktorich evidentne nezvladas mna neprirovnavaj.Tym padom si zlyhala aj ty ako ucitel🙂

lucia_9
18. feb 2016

A ked vraj tebe inteligencia vstepovana bola tak by ti doma povedali svoj nazor ze ako vzdelana zena alebo matka oxidujes na forach namiesto toho aby si sa venovala rodine alebo robila nieco uzitocne.Vo vyssom veku uz mozog krpateje.A je mi do smiechu ked vidim dospele zeny ako prepadli tymto foram a socialnym sietam 🙂 vycapovat nahe fotky deti.To by malo byt trestne.A ze dospele zeny internetove spravsnie vam nieco hovori ci ani nie?Sukromie vasich deti natom vam nezalezi?Jedna inteligentna zena nema ani cas sediet na nete ale venuje sa rodine.Alebo sa vzdelava.A nie pridava statusi kazdi den co robil moj syn dcera manzel kolko deti mam kolko krat som rodila aku mam velkost prs po porode.Akoze pocula som rozumne nazori muzov na tuto stranku a na zeny ktore tu vypisuju o ich intimnom zivote.A 2 krat nadseny neboli.

lucia_9
18. feb 2016

Ja niesom matka 🙂 takze si mozem dovolit sa bavkat s mobilom.Strcte deckam tablet do ruky hrdinske matky.Alebo nech si otrepu hlavu zatial co vy vysedavate na MK.Hanba podla mna to aj muzi si maju zacat pisat otom kedy mate menstruaciu verejne kolko krat za den to mavate?🙂 evidetne su natom vyssie s inteligenciou ako zeny tu.

timikaj1
19. feb 2016

Wow, ťažká úvaha 🙂 ...

horana
autor
19. feb 2016

@zuzana76 Dakujem za upozornenie, ano, je to tak, napisala som adminovi do posty, aby sa tema ukoncila.
Strajk podla ocakavani vysumel a ked niekto chce este preberat jeho dopady, moze sa zalozit nova tema.