Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Učiteľka nie je objektívna k dcére - tretiačke

babulik3
13. jan 2013

Mojej dcére sa zmenila v treťom ročníku učiteľka, no a s touto výmenou nastali aj problémy, ktoré by som vôbec nepredpokladala, pretože sme sa v podstate na ňu tešili spolu s dcérou. Minulý rok mala dcéra fantasticku učiteľku, ktorá sa našla pre povolanie učiteľa, bola maximálne spravodlivá, deti ju zbožňovali, mi ju aj dnes spomíname možno aj stokrát denne. Naša nová pani učiteľka, neviem prečo má v triede priestor len pár vyvolených, ktorý sú vo všetkom na prvom mieste a ostatné deti, menovite moja dcéra sa môže hlásiť(už ju aj ruka bolí) aj pol hodinu aj tak ju nevyvolá, aj keď už ostatní idú k tabuly po druhý raz. Vždy sa všetko začína len od pani učiteľkyných vyvolencov, či už čítanie, počítanie, písanie na tabuľu, moja dcéra toto všetko dosť ťažko nesie, nebola zvyknutá na takéto protežanstvo. Minulý rok patrila medzi najlepších žiakov v triede, teraz má síce jednotky, ale táto pani učiteľka jej absolutne nedáva priestor, úplne ju podceňuje. Dcére je z toho dosť zdeptaná, nechce ani chodiť do školy, pritom sa učí veľmi rada. Ona je dosť utiahnutá, nevie sa brániť, je nepriebojná. No je očividné, že učiteľke nesadla, že ju nemusí, vyslovene dcéru nemá v láske. Všetky dievčatá v triede učiteľka vola špecialnymi zdobnelinami, samozrejme len moju dcéru nie. Keď číta tak len ju upozorňuje na čiarky a bodky, pri ostatných na to kašle, inak dcéra číta veľmi dobre.Takýchto vecí je dosť veľa. Neviem, či mám učiteľku slušne upozorniť, na takéto jej správanie, že dcéra psychicky trpí a ja ako zákonný zástupca som zodpovedná aj za psychický stav mojej dcéry. Alebo to mám nechať tak, pretože si na ňu zasadne ešte viac.?

katecameron
14. jan 2013

@jolinka perfekto musím len a len suhlasit

katecameron
14. jan 2013

@babulik3 ahoj precitala som si tvoj probem ja sama ako matka som mala osobny problem s ucitelkou je tu aj tema ktoru som zalozila no mozem ti povedat ze ziaden slusny pohovor ci rozhovor nepomohol ba VECI SA ZHORSILI pretoze problem nebol v nikom a v nicom len v tej ucitelke cize ak ta vasa ucitelka je taka ako píses pri snahe riesit problem ho este viac prehlbis a skocí to odchodom ale vasim aj moj syncek je ziakom uz inej skoly a ja lutujem ze sme ho neprelozili uz skor nemusel trpeit dva roky a to trpel hlavne psychicky 😠 😒 myslím ze skvele ti radí jolinka