Výber školskej tašky

ivana08
20. feb 2019

Ahojte maminky, chcela by som sa poradit. Vyberame s dcerou skolsku tasku, do prvej triedy. Rada by som kebyze je vydrzi do cca 3 rocnnika. Vybrala si tieto dve, stym, ze ta s konikom sa jej teraz paci asimtrochu viac, ale sama nevie ci sa jej bude pacit aj ako druhacke, tretiacke, ci nie je moc detska. Preto by som sa chcela opytat, ci cca tretiacky inklinuju este k takymto motivom, alebo je to uz pre ne velmi detske? Dakujem za postrehy.
A tiez by ste mi mohli poradit, aky peracnik take dieta potrebuje, ci jedno, dvoj poschodovy co vsetko sa dietata od 1 do 3 rocnnika tam ma zmestit? Peracnik chcem kupit, rovno s taskou.
Dakujem

domcci72
20. feb 2019

mne sa tiez o trocha viac paci ten modry 🙂 co sa tyka peracnika, tak jej staci jednoposchodovy. v prvom rocniku aj tak budu dost dlho pisat len ceruzkou a pastelky sa tam zmestia. co sa tyka toho, ci sa jej bude pacit. to ani nemoze vediet. moze prist zas nejaka mania medzi deckami a bude chciet inu len z principu 🙂

dominika6
20. feb 2019

@ivana08 ja odporúčam určite od Topgalu,majú rôzne motívy a kvalita je na dlhodobo..a to ich aj perieme v práčke

ludmila26
20. feb 2019

@ivana08 presne toto dnes riesim od rana😀ci tuto znacku alebo tuto https://www.topgal.sk/skolske-tasky-pre-prvakov...
Ty si uz rozhodnuta pre tuto znacku?

ivana08
autor
20. feb 2019

@dominika6
@ludmila26 presne medzi topgal a beckmann som vyberala aj ja. Na,oniec vyhral beckmann, hlavne pre bedrovy pas. Nepochybujem vsak, ze aj topgal su kvalitne.
Nasa, je skor utla, chuducka, a togal, ze mensim nesedi az tak dobre, zial nemali sme ju kde vyskusat tuto sme skusali a sedi je.

ivana08
autor
20. feb 2019

@domcci72 aj mna sa viac paci ta modra, a pre prvacku krasna, len nevieme ci nie detska pre cca tretiacku, netusim co sa takym tretiackam paci 😁 ta cervena ma dobre to, ze sa da prehodit ten obrazok a bude uplne bez obrazku, takze iba cervena.
Dakujem za radu

meluela
20. feb 2019

@dominika6 mne sa na topgalke odtrhol zips .. som zvedava ako dopadne reklamacia ... btw. ako nahradnu tasku sme kupili ruksak zo sportsdirect za 5e, vsetko sa tam zmesti a vahovo je cela taska ani nie 1/4 od naplnenej topgalky. je to celkom pekny od*b s tymi skolskymi taskami, hlavne pre prvacikov lebo to maju rodicia makke srdce a kupia predrazenu kravinu

ludmila26
20. feb 2019

@ivana08 presvedcila si ma😀

dominika6
20. feb 2019

@meluela my sme kupovali topgal,ale zas nie najdrahší model..taký stred,cena ako šuvix z tesca...
je pevná,ľahká a zmestí sa tam naozaj veľa..ako hovorím..na konci roka vždy operiem a v septembri fungujeme dalej..
taška vydrží cca 3 roky ,potom kúpime,lebo sa im nepáči vzor...ale inak je v top stave...
teraz meníme 3-tí krát dcéram,a už by chceli dcéry zas vymeniť,lebo sa im nepáči vzor,tak som s nimi vybabarala a povedala som im,že si vymente medzi sebou...aj vlk sýty aj ovca cela 😀 😀...vybavené..

meluela
20. feb 2019

@dominika6 neviem o tom ze ma topgal rozne cenove urovne, my sme vyberali podla temy/obrazkov a s peracnikom to bolo cez 70e .. takze a prekvapilo ze sa taska pokazila este pred polocnym vysvedcenim za par mesiacov pouzivania .. nehovoriac o tom ako blbo sa reklamuje taska, ked ju dieta potrebuje kazdy den a na prazdniny sa cakat neda ani kupovat inu rovnakej kategorie/ceny

pribinak
20. feb 2019

Ta bledomodrá bude strasne rychlo špinavá.

ivana08
autor
20. feb 2019

@meluela dajte potom vedieť ako dopadla reklamácia, dosť ma to zaujíma keďže podľa recenzií ide o kvalitné tašky. Ale jasne aj v kvalitných veciach sa sem tam niečo nepodarí, pokazí. Ale ma zaujíma ako takáto značka prisputuje k reklamacii

ollynka
20. feb 2019

@dominika6 za koľko ste kupovali tú tašku lacnejšiu prosím vás,..a kde,.. topgal sme my našli len vo vysokých cenách

dominika6
21. feb 2019

@meluela
@ollynka
bolo to pred cca 4rokmi a kupovali ju za 49,-e z ich stránky..skús pozrieť aj na heureke..

ivana08
autor
21. feb 2019

@ollynka aj na ich stránke majú aj lacnejšie aj drahšie tašky,zvyknú mávať vlaňajši model v akcii.

silvusias
21. feb 2019

Ako prvácka taška by mala byť kvalitná ale tak treba sa pripraviť, že môže prísť móda a spolužiačky a dieťa razom zmení vkus

nika12
21. feb 2019

Tiez doporucujem Topgal. Mame treti rok, motiv stale vyhovuje, periem tak 2krat do roka na 30 st. a stav je stale vyborny.

ivana08
autor
21. feb 2019

Dakujem za rady, postrehy, skolska taska objednana 😉

zuzik307
21. feb 2019

@ivana08 Beckmann s psikom mame doma pre buducu prvacku, to predne vrecko na zips sa da otocit aj opacne, ked ju motiv casom omrzi...