Základná škola pre dieťa s oslabenou imunitou v Bratislave

labudka
30. dec 2016

Ahojte, prosím potrebovala by som poradit kde nájdem v Ba základnú školu, pre moju dcérku s oslabenou imunitou.dakujem katka

esther03
30. dec 2016

@labudka predpokladam, ze taka ani neexistuje😉

elenita
30. dec 2016

@esther03 Tak mala by to byť asi taká škola, kde to berú tak zľahka, že keď bude dievčatko často choré, nebude mu to veľmi chýbať 😝

pribinak
30. dec 2016

sukromna zs, kde je mensi pocet deti v triede a viac sa respektuje individualita deti

majkapatko
30. dec 2016

ZŠ Černyševského 8 v Petržalke má v každom ročníku jednu triedu pre deti so zdravotným obmedzením. Sú tam napr. alergici, deti, čo ťažšie chodia, atď..... V triedach sú čističky vzduchu, chodieva sa do jaskyne Driny a pod. Pozri na stránke školy, prípadne si dohodni stretnutie s riaditeľkou, je strašne zlatá 😊

esther03
30. dec 2016

@majkapatko na cernysevskeho chodili obe deti mojaje kamaratky- alergici a teda ziadny taky pristup ako popisujes nemali plus dost nebola spoko s ucitelmi.
@elenita bohuzial taku, ze to budu brat zlahka asi nenajdes a ak najdes zas to pojde na ukor toho kam sa tvoje dieta dostane po ZS. Ked tak ako pise @pribinak sukromka, lebo v statnej indi vindi zväcs nenajdes i ked samozrejme su vynimky.

elenita
30. dec 2016

@esther03 Veď ja nie som zakladateľka, ja takýto problém neriešim 😉
To malo byť ironicky myslené, že akú asi školu hľadať....
Ale zakladateľke aj jej dcérke v každom prípade držím palce 😉

esther03
30. dec 2016

@elenita prepac, jasne adresovane to malo byt zakladatelke 🙂 Ja ti ties neviem predstavit naco by malo dieta so slabsou imunitou mat speci skolu.

obsadenemeno
30. dec 2016

@labudka niekde na dedinu, kde bude travit viac casu vonku, v prirodzenom prostredi...kde sa dostane do styku s chrobakami, hnojom, blatom, zvieratami....to buduje imunitu, nie sterilne prostredie a cisticky vzduchu.😉

majkapatko
30. dec 2016

@esther03 No, neviem, ako dobre ta kamaratka informovala, syn mi tam chodi teraz a vsetko, co som napisala, je pravda 🙂 🙂 🙂

esther03
30. dec 2016

@majkapatko no myslim, ze som informovana dobre...Ale nech sa ide autorka pozriet...Celkovo som skeptik k petrzalskych skolam, myslim, tym klasickym (vlastna skusenost).

labudka
autor
30. dec 2016

@majkapato Ďakujem pozriem

alenkam.
28. jan 2017

@esther03 aj mas nejake konkretne info prosim? Tiez by ma zaujimala tato skola.. dakujem 🙂

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz