Základná škola v Ivanke pri Dunaji

lola846
1. máj 2016

Ahojte maminy školákov, plánujeme sa na budúci rok stahovat z bratislavy do ivanky a preto sa Vás chcem spýtat ake máte skusenosti s touto školou. Na nete som nič nenašla okrem ich webu a chcela by som vediet aký majú názor mamičky ktorých deti tam chodia. Syn bude na buduci rok druhak a trochu mam obavy.......V súčasnej škole sa mu páči ,doslova ju miluje,teraz tam navštevuje prípravní ročnik a mám obavy ako zvládne prestup. Rozmýšlala som aj nad možnostou vozit ho do bratislavy,ale to by bolo dost naročne až skoro nemožne vzhladom k naším pracam.Budem rada ak napíšete svoje nazory

titkovamiriam
1. máj 2016

@lola846 ja tam mám už tretie dieťa a za tie roky maximalna spokojnost.Aj ked je jasne že skola je preplnena aj teraz tam dostavuju novych 6 tried.Cestovanie do Bratislavy medzi 6,30-8,30 je riadny adrenalín...Ak chceš vedieť niečo konkretnejsie ,kludne sa pytaj.A kam sa budes stahovat ?

lola846
autor
1. máj 2016

@titkovamiriam Dakujem,bolo mi jasné že škola bude asi dost plná 🙂 My z mužom chodíme do roboty na piatu pol šiestu a planujeme chodit vlakom aby sme sa vyhli tým zápcham.Syna by vodila do školy mama lebo ona chodí na neskoršiu hodinu.Ivanku sme si vybrali hlavne kvoli vlaku,že za 15 min sme v centre ba a odtial sa dostane už hocikam,tak dúfam že to naozaj tak bude 🙂 Zatial sme pozerali domy v okoli Bernolakovskej tie novostavby sa nám celkom pačia.Možno by bolo fajn niečo viac v centre dediny.....ešte presne nevieme