Zoznam potrieb do školy pre prváka

natalia22850
7. aug 2023

Ahojte prosím vás má niekto napísaný celkový zoznam čo treba kúpiť do školy pre prváka? Ďakujem pekne

3petka
7. aug 2023

@natalia22850 mali by ti ho dať v škole. Každá má iné požiadavky. Nám dali automaticky balíček čo bude potrebovať a ten sme si zaplatili oni ho zariadia. Ostatne ako telesná a pod nám dali ako ukážku pri zápise. A zvyšok nám zase povedia v prvý deň resp. na rodičku.

tanyan
7. aug 2023

Ahoj, počkaj čo povedia v škole. Niekedy sa ozve triedna týždeň pred začiatkom roka so zoznamom, niekedy povie v prvý deň, niekedy sa povie iba suma a učiteľka nakúpi pre celú triedu...
Zatiaľ ti stačí školská taška, peračník, prezuvky a veci na telesnú. Nám napríklad všetky pastelky, ceruzky, perá, zošity, obaly aj veci na výtvarnú kupovala triedna.

enusamt
7. aug 2023

Ja som nasla zoznam priamo na webe skolky . Zvysne detaily nam povedia na rodicku tento mesiac

januska20
7. aug 2023

@3petka
@tanyan čo dávate na telesnú ? Tepláky a nejaké tenké tričko, či treba aj mikinu? Tiež budem mať prváka a neviem čo presne treba na telesnú.

patka06
7. aug 2023

Celkový zoznam neexistuje, každá učiteľka má iné požiadavky, niektoré veci dostanú v škole
Počkaj 1.týždeň dostaneš zoznam pomôcok, už bude mať aj učebnice a pracovné zošity podľa toho kúpiš obaly.
Všeobecne na ten 1.týždeň potrebuje len prezúvky, školskú tašku, peračník /ceruzky, pastelky, strúhatko, guma/

patka06
7. aug 2023

@januska20 na telesnú tričko, krátke nohavice, ponožky, tenisky s bielou podrážkou
Dlhé tepláky ani mikinu nepoužili deti celý školský rok

tanyan
7. aug 2023

@januska20 Ja som dala tenisky so svetlou podrážkou, ponožky, kraťasy, jednofarebné tričko a tenkú súpravu s dlhým rukávmi a nohávmi... Záleží či majú iba telocvičňu alebo chodia aj von.

3petka
7. aug 2023

@januska20 tričko, mikina, kraťasky, tepláky, a botasky.

slavomira236
7. aug 2023

@natalia22850 nam davali zoznam ma zapise