ZŠ Hlboká cesta Bratislava. Má niekto skúsenosti?

vojavoja
12. okt 2009

Prosim Vas, ma niekto skusenosti so ZS Hlboka v BA? Zvazujem tam dat dcerku, pocula som sumy, ze nie su rodicia spokojni....Ale konkretne nieco mi nikto nepovedal. Velmi cakam na Vase odpovede a rady. Existuje aj nejaka ina skola zamerana na nemcinu od 1. triedy? Vsade preferuju anglictinu, tak mam tazku ulohu teraz. Jedinu co som nasla je tato ZS Hlboka. Vrele dakujem za odpoved.

alipe
1. mar 2011

Sumy.... boli a budu... najlepsie je presvedcit sa na vlastnej kozi.... neda sa vyhoviet kazdemu a zalezi, kto co preferuje,,, ak niekto hlada benevolenciu, tak nech na Hlboku nedava svoje dieta. Tato skola ma vysoku latku, je kvalitna . A ak vam nikto nic konkretne nepovedal, tak ja vam konkretne hovorim, ze ta skola ma nadpocet ziakov a to vravi o mnohom.

sneznypes
14. nov 2012

Uvazujem tam dat syna, su tu aj nejake nove skusenosti odkedy sa pisal tento prispevok? A plati sa tam?

glorita
20. jan 2014

Mate deti v tejto skole?ak ano,v aj ci nj triede?je rozdiel medzi nimi okrem jazykov v metode ucenia?ste spokojni?vdaka za kazdu odpoved 😵

e5
20. jan 2014

No, o tejto skole som uvazovala min.rok, kym mi deti z dedin z rakuskeho pohranicia nepovedali, ze deti z Hlbokej - tam v 2.,3. roc. sa nevedeli zapojit do vyucby po nemecky v dedinskej skole - tam v 3.,4. roc.. Ze jedna hodina Nj denne je malo.Dnes si myslim, ze je to o dietati. Ak je dieta sikovne na jazyky, ma denne hodinu cudz.jazyka a doma si same pusti TV v tom jazyku, alebo ma s nim kto doma hovorit,... bude hovorit super. Zas kazdy od tej skoly ocakava ine, niekomu staci NJ ze je kazdy den, iny potrebuje pripravu do cudziny. Pokial dieta nie je super talent na jazyky, ze to ide same, a potrebuje pripravu do zahranicia, tam by som ho asi nedala, tam je asi lepsia nemecka skola na Palisadach, alebo kde su teraz prestahovani.Ale ak ide len o tu nemcinu, ze ju ma dieta denne, tak to asi ano. No, je tam natresk, ale treba skusit. ( viem ze sa niekde deti aj prepisuju na inu adresu aby sa dostali do skoly.) Pokial ste z hranicneho obvodu, dieta sikovne, ma nejaku nem.pribuznost, alebo chodilo do nem.skolky, dnes, po roku mozem povedat, skusila by som to. My sme polovicni Rakusaci, nemcina po otcovi v pohode, maly sprta anglinu. Ale keby pred rokom viem to, co dnes, a som spat jeden rok s tym, co mame za sebou po tom roku, sla by som so synom na Hlboku - ale bolo by to kvoli nemcine.