Hľadám dobrú priateľku

cibulka79
6. nov 2018

Ženičky aj Vy máte pocit ,že sa z Vašeho života nejako vytrácajú kámošky,alebo máte snahu o priateľstvo len Vy,iniciatíva len z Vašej strany?Chýba Vám tiež taká blízka priateľka?😔S ktorou sa viete podeliť aj o dobré a zlé veci?Ak sa taká nájde kľudne mi napíš,budem rada😉

adikaa259
6. nov 2018

Ja som otehotnela hned po škole mam 20 rokov a asi len jednu kamosku 😀 pre všetky som prestala byť asi zaujímavá alebo neviem proste väčšina sa so mnou prestala baviť stretávať.. Alebo aj z mojej strany je to tak že som začala myslieť a robiť veci inak a nejakí ľudia mi uz nesedia tak ako predtým.. Nemam si s nimi co povedať.. Neviem ci su to hormony alebo už mam ine priority a ich pohľad na život je ešte iný lebo nemusia riešiť veci aké teraz riešim ja a tak tie "priatelstva" zanikli 😀 a ani mi to nejsk nechýba.. Viac si rozumiem uz s rodinou.. Začala som super komunikovať s mamou a mam ine konicky serialy, filmy ,kniha.. Clanky na nete moji psici 😀 a ani sa nejak extra nenudim 😀

kakawah
6. nov 2018

Ahoj 😉 nasla som aj tu tvoj prispevok. A kolko mas deticiek? Pracujes? Napis nieco o sebe

cibulka79
autor
6. nov 2018

@kakawah mozeme si pisat aj na fb ak chces,viac co Ty nato?😊

kakawah
6. nov 2018

@cibulka79 ja som taka nemoderna ze bemam Fb ani insta lwn konika a Whatsapp.😂😂

cibulka79
autor
6. nov 2018

@kakawah messenger?😊v pohode nevadi

mys0121
7. nov 2018

Ahojte ja som tiez sama ..A mrzi ma že nemam ani kamosky 🙄😥