Nájdem si partnerku, keď už mám 2 deti?

trencan1983
8. feb 2022

Zdravím vás. Mám 39 rokov a dve deti. Boli sme s partnerkou 13 rokov a vždy som sa snažil aby rodina malá všetko. Moja partnerka mala stále problém s flirtovanim s druhými chlapmi a nakoniec ma podviedla niekoľko krát so ženatým kolegom. Tak sme sa rozišli lebo už som jej veľa krát odpustil hoci čo. Ale toto bolo moc. Snažím sa nájsť si novú ženu môže byť aj s dieťaťom. Aj by mali o mňa záujem ale keď sa dozvedia že mám 2 deti, tak zaradia spiatočku. Obávam sa že ostanem sám. Je tu niekto podobný ktorý bol v podobnej situácií a našiel si partnerku? Viem, že väčšinou majú s týmto problém ženy lebo chlapy sú zlí ale aj chlapy majú takéto problémy. Ak sú tu taký, tak ako prijali vaše deti? Ako vám funguje taký vzťah? Ďakujem.

dadis
8. feb 2022

@trencan1983 Ahoj. Partnerku si najdes, neboj. Ja som tiez ostala sama s dvoma detmi v podobnom veku. Ja osobne si vyberam muzov bez deti (radim aj tebe take zeny hladat, bude potom jednoduchsie vytvorit rodinu, mozno aj s dalsim dietatom). Ber to ako novu vyzvu, hladanie. Mas teraz prilezitost randit a skusat viacero zien, co uz ked si najdes stalu partnerku nebude. Tak si to patricne uzi a ber to ako dobrodruzstvo ! 😀 Mozno poslednykrat v tvojom zivote. Deti novym partnerkam nepredstavuj, az ked uz budes s nejakou vo vaznejsom stadiu, kludne aj po pol roku. Ani pri randeni deti velmi nespominaj, len okrajovo, kedy mas volno a podobne. Na taketo involvovanie mas naozaj cas neskor. Takze ziadne opustacky, nastav si hlavu na nove zazitky a skusenosti, bud aktivny, oslovuj zeny, pozyvaj na rande a uvidis, ono to bude fajn nakoniec 😊

nnnuuunnn
8. feb 2022

Môj názor je, že skôr ženu s deťmi by si mal hladat. Osobne by mi nevadilo, že ma partner deti, keby som aj ja mala. Ťažšie by som prijala deti, keby ja žiadne nemám. 🤷 Na druhú stranu, keby už mám, tak to vnímam ako plus, môcť vytvoriť veľkú rodinu, alebo len rozšíriť okruh kamarátov pre svoje deti.

dadis
8. feb 2022

@nnnuuunnn Asi to bude zalezat aj od konkretnej zeny. Ja by som nemala problem s detmi muza, ak by som svoje nemala. Pre mna by bolo divne vytvorit novu rodinu s mojimi a cudzimi detmi, lebo za seba viem, ze by som jeho deti mala rada, ale co moje deti - ruku do ohna by som nedala 😅....ale ja uz mam pubertiakov, preto na to asi tak pozeram...ak ma zena male dieta, je to ine...kazdopadne je vela zien, co s detmi partnera problem nemaju..

luccija
8. feb 2022

@trencan1983 určite nezostanes sám.Teraz ženy rodia a zakladajú rodinu neskôr a možno ešte aj ty takú nájdeš s aj dieťa budeš mať, ak by si chcel.Nemyslim si, že rozvedení ľudia su vadne kusy🙂a nie je ich málo pri dnešnej rozvodovosti.
Moja kamarat podobne zúfal o trošku starší a pridal sa do skupinky turistov na FB prvé razy išiel s kamošom na túru s tam si našiel svoju polovičku.Su to veľké partie rôzneho veku a, keď už nič iné aspoň zasportujes a pôjdeš medzi ľudí
Ženy sú majetnicke a často si myslia, že ak má chlap deti budú sa deliť o čas, peniaze, ak majú svoje deti, že to bude komplikovane a pod...

deti95060810
8. feb 2022

u mňa by si šance nemal... vadili by mi tvoje deti. Po rozvode som si hľadala muža slobodného - bez detí...

trencan1983
autor
8. feb 2022

@deti95060810 vidíš a to je ten problém. Za to že ona mala chuť na druhých a rozdávala si to so ženacom v jeho aute tak ja som na to doplatil. On sa vrátil k žene, ona mu odpustila ale ja nie. Ďakujem za tvoj názor a prajem ti veľa šťastia.

luccija
8. feb 2022

@deti95060810 a mala si už dieťa, keď si si našla muža?vieš v jeho veku je málo ľudí, ktorí už nejaké dieťa nemajú.Ale rozumiem tvojej poziadavke

retatka
8. feb 2022

Nie každá žena má záujem o chlapa s deťmi.Ak by boli v puberte,či dospelé,to je iná vec.
Nie každá žena znesie uprednostňovanie detí pred ňou.Deti budú vždy,aspoň pre väčšinu mužov, tých normálnych prioritou.A tá žena musí byť už viac tolerantná,ohladuplná.Nie každá si chce takto skomplikovať život, preto skôr uprednostnia bezdetného muža,či s dospelými detmi.

h2
8. feb 2022

@trencan1983 Ahoj, nehádž flintu do žita, určite si nájdeš. Aj ja mám chlapa, čo má z predošlého manželstva 2 deti a sme spolu, absolútne mi to nevadilo. Ja som predtým deti nemala, teraz máme spolu syna, už má 10 rokov a všetko je fajn. S jeho dcérami vychádzam super, brata majú radi, aj on ich.

littlefiona
8. feb 2022

@trencan1983 jasné, že nájdeš. Ja sama som slobodná a bezdetná a partnera som si našla s dieťaťom a problém som v tom nevidela. Skôr naopak, vždy sa teším, keď je s nami. Každá normálna a zrelá žena vie prijať partnerove deti, veď sú kúskom neho a keď milujem partnera, milujem aj jeho deti.

vamajka
8. feb 2022

@trencan1983 svgrina opustila muza a nechala mu na krku 2 deti 10 a 6r. do roka si nasiel partnerku s 1 dietatom. Snad im to bude klapat este je to cerstve

eplove633
8. feb 2022

@trencan1983 ja sa prave rozvadzam, aj ked pricinou nebola nevera,len sme sa rozisli v zasadnych veciach a tiez ma v 37 rokoch napadlo,ci stretnem este laskaveho a milujuceho muza.ja osobne,hoci nemam deti,by som urcite prijala aj partnerove s deti z jeho predchadzajuceho vztahu,ved by boli jeho sucastou. predsa nie vzdy to vyjde a treba dat zivotu druhu sancu. Urcite by som jednala na rovinu,ak by to bola ta prava,tak deti prijme.

bagerka
8. feb 2022

@trencan1983 môj priateľ má tiež 2 deti a teraz máme tretie spolu. Dali sme sa dokopy, keď mal 38, ja 30. Všetko sa dá, keď sa chce, hlavne netlačiť na pílu

renata1405
8. feb 2022

A ake velke deti mas? Lebo ja mam tiez partnera kt. ma 2 deti z predosleho manzelstva ale ked sme sa zoznamili mali 15 a 17 rokov takze mi to vobec nevadilo kebyze su malicke tak veruze neviem...

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trencan1983
autor
8. feb 2022

@renata1405 chlapci 10 a 5

sante81
8. feb 2022

@trencan1983 tiež som sa rozvadzala kvôli nevere pred rokmi, a prekážkou vo vzťahu boli vždy deti. A na koniec som si na samotu zvykla 😃 užívaj život, neries momentálne vážny vzťah, venuj sa deťom, koníčkom, priateľom, čo má prísť a čo nám je sudene, príde v ten správny čas. Držím palce 🍀

domireb
8. feb 2022

@trencan1983 mám kamarátku, má pred 40tkou, s mužom deti nemajú. Ona by už aj adoptovala, on nechce ani počuť. Je to prvý a jediný chlap, to manželstvo už ide len zo zotrvačnosti, lebo že kde ona "stará baba" niekoho nájde. Ak by mala možnosť mať partnera s dvomi detičkami, isto by sa pre nich rozkrájala, po ničom tak netúži .. nebudeš to mať ľahké, ale nie nemožné. Držím prsty.

marca12
8. feb 2022

@dadis a nie je to sebecke? Ty s dvomi detmi hladas bezdetneho chlapa? Tvoje deti ma chlap prijat,ale ty by si nevedela vytvorit rodinu s jeho detmi. Tak nech si bezdetny chlao uviaze na krk zensku s dvomi cudzimi detmi

vlastnynazor
8. feb 2022

@nnnuuunnn suhlasim, ale co mam zname, kt.su rozvedene s detmi, tak mnohe sa vyjadrili, ze ony by radsej partnera bez deti, aby mali menej povinnosti. A jedna z nich, ta to brala aj z financneho hladiska, ze ona ma dieta=vydavky a nechce niekoho, kto bude platit ci uz vyzivne zo svojho platu alebo dalsie vydavky na ine deti ako je jej vlastne dieta a fakt, ze si aj nasla slobodneho zabezpeceneho bezdetneho dobraka.
Ale nemat taketo zname, tak by som si tiez myslela, ze slobodny/a bezdetny/a preferuje slobodnu/eho bezdetnu/eho a rozvedeny/a s detmi zase rozvedenu/neho s detmi, lebo maju za sebou podobne skusenosti, pribehy, cize sa vedia viac podporit.

trencan1983
autor
8. feb 2022

@domireb tak vidíš. Ja by som prial aj tretie mám rád deti no každý sme iný. Ďakujem a povedz kamarátke že treba veriť a hádam sa to zmení. Aj keď sa už verí ťažko.

ave17
8. feb 2022

Držím Ti palce... Ja v rovnakej situácii, ale zena, dve deti 10 a 5, ale nemám ani pomyslenie na ďalší vzťah, je to čerstvé, ale k otázke, mne by chlap s dvomi deťmi nevadil, aspon by mali moje deti partakov 🙂

tifi2324
8. feb 2022

@trencan1983 istotne sa taka najde len treba hladat😉je vela zien ktore deti miluju ja sama mam tri deti a kebyze nahodou by sme sa s muzom rozviedli skor by som si hladala muza s dietatom/detmi ako slobodneho.A istotne od zaciatku by som na zaciatku spominala deti ak uz budes pripraveni na vazny vztah ale hned by som nezoznamovala deti s novou partnerkou az po case cca 4-5mesiacoch ked sa teosku otukate......treba dat tomu sancu a dat si par rande a vhodna zena sa najde

lienka.7
8. feb 2022

@trencan1983 neboj, podobne sú na tom aj zeny. Presne mam takú kamarátku. Kym nepovie ze ma 2 deti vsetko super, potom sa po nich zlahne zem 😔

dadis
8. feb 2022

@marca12 Preco by to bolo sebecke? Ja sa mozem predsa slobodne rozhodnut s kym budem randit a ci vobec s niekym budem randit. Ved je vela nezadanych muzov bez deti, preco by som sa len preto, ze nechcem svojim detom komplikovat zivot, mala vzdat randenia? A na druhu stranu je vela nezadanych muzov, co by nechceli partnerku s detmi (alebo by taku chceli max pretiahnut)..ma mi to trhat zily? Vobec 😊

tajik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ave17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
8. feb 2022

@tajik fesak je,ale najskor si to musi zrovnat v hlave,lebo co komentar len lutovanie sa a pisanie o zene ako ho podvadzala a on sa doma staral o deti.

soldi
8. feb 2022

@trencan1983 ja mam deti 4, z toho troch chlapcov a milerada Ta s Tvojimi dvoma chlapcami prichylim 😀
moj ex si nasiel zenu s 11 rocnym synom a ja som cela stastna, lebo moji chalani maju aspon noveho kamosa, dobre si rozumeju.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@marca12 áno máš pravdu. Musím si to zrovnať v hlave. Nebol som v takejto situácií preto hľadám názor podobných ľudí teda chlapov ako to celé dali. Nechcem sa tu ľutovať. Stávajú sa aj horšie veci v živote. A rozhodne niesom natom tak, aby som skončil na práškoch. Chcem len rady možno typy. Vieš ono toho v tom vzťahu bolo veľa ale to je na dlho. Mám len možno zbytočne objavy a chaos. Neviem.