Nájdem si partnerku, keď už mám 2 deti?

trencan1983
8. feb 2022

Zdravím vás. Mám 39 rokov a dve deti. Boli sme s partnerkou 13 rokov a vždy som sa snažil aby rodina malá všetko. Moja partnerka mala stále problém s flirtovanim s druhými chlapmi a nakoniec ma podviedla niekoľko krát so ženatým kolegom. Tak sme sa rozišli lebo už som jej veľa krát odpustil hoci čo. Ale toto bolo moc. Snažím sa nájsť si novú ženu môže byť aj s dieťaťom. Aj by mali o mňa záujem ale keď sa dozvedia že mám 2 deti, tak zaradia spiatočku. Obávam sa že ostanem sám. Je tu niekto podobný ktorý bol v podobnej situácií a našiel si partnerku? Viem, že väčšinou majú s týmto problém ženy lebo chlapy sú zlí ale aj chlapy majú takéto problémy. Ak sú tu taký, tak ako prijali vaše deti? Ako vám funguje taký vzťah? Ďakujem.

trencan1983
autor
15. feb 2022

@pink_lady Ano máš pravdu. Preto ju neodhovaram iba som spomenul čo sa stalo.

trencan1983
autor
15. feb 2022

@tamichloe Áno. Prečo?🤔

trencan1983
autor
15. feb 2022

@karinnka Áno máš pravdu. Ja nechcem vystupovať tu ako Plačko. Len sa chcem poradiť s ľuďmi v podobnej situácií. Ona chce deti tak nech sa stará. Ja som pripravený im pomôcť, dať čo potrebujú a aj postarať sa keď bude treba. Viem že malým deťom je lepšie u matky kým nevyrastu a samí sa rozhodnú s kym kde budú. A chcem sa normálne dohodnúť a nie aby rozhodovali súdy za nás. Proste som sa ocitol v zlej situácií a trochu chaosim. Ale viem že to nepotrvá dlho. Vždy som niečo vymyslel ako problém vyriešiť. Takže o to strach nemám. Ďakujem aj za tento komentár.

trencan1983
autor
15. feb 2022

@ivushka14 Áno všimol som si že už je tu chaos. Ďakujem za komentár. Výstižné napísané.

trencan1983
autor
15. feb 2022

@dianka318 To chápem lebo by si cítila že ťa nepriali a nemajú radi a necítila by sa v takom vzťahu dobré aj keby si robila čo sa dá.

trencan1983
autor
15. feb 2022

@juja78 No myslím že som ti to uz vysvetlil vyššie. Dala si najavo že si to pochopila ale vidím že nie😂. A ani nepochopíš.

trencan1983
autor
16. feb 2022

@juja78 Milá juja78 tak poporiadku. Za prvé kto tu jojka že mám deti na víkend. Neviem o tom ze by som tu jojkal ako si napísala. Ale ak mám jojkat tak áno chcel by som byt snimi každý deň a nie len cez víkend. Za druhé. Píšeš ze by som mal mať deti aspoň cez víkend. Ja mám ich každý víkend, prázdniny aj sviatky zatiaľ problém mi v tomto nerobí aj som ti to súkromne písal keď si sa ozvala tak prečo to riešis keď máš o tom info. Ona mi ich rada dá. Má nato svoje dôvody. Tak nerieš čo by som mal a nemal robiť. Za tretie. Prezentujem sa ze ja mám deti. Ja ich mám vo svojom a ich voľnom čase pretože chcem byť s nimi a neviem čo je na tom obetavé. Tak neviem prečo irónia. Za štvrté. Si jediná ktorá vidí celú situáciu iným okom. No prepáč neviem akym to okom pozeráš 😉 a neviem čo som zle sformuloval. Napísal som moju situáciu ako ju vidím ja a možno si si to zle vysvetlia alebo nepochopila.
Za piate. Buď odvahu alebo opačne pohlavie ma príjme. Odvahu mám inak by som sa nezoznamoval. A nehnevaj sa ale ja mám záujem len o opačne pohlavie. Za šieste. Muži majú radi stabilitu aj v nefunkcnom vzťahu a nič nerobia pre ženy. Toto ako ty vieš? Už si ich tolko mala? Alebo opisujes svoj prípad? Nevieš čo bolo v našom vzťahu tak neposudzuj. Za siedme. Ak som videl ze sa niečo deje tak prečo som nezapracoval. Ako vieš či som nezapracoval? Dva a pol roka som sa snažil aby sa všetko dalo späť do poriadku a bral som to ako krízu a hluché obdobie a aj som to riešil cez manželskú poradňu len aby som to udržal a išli ďalej. Ale zas jojkam u teba počítam. Tak prepáč že som to riešil aj cez poradňu. Ôsme. Ak jeden nechce byť s druhym tak urobí všetko aby s ním nebol. To máš jedinú pravdu. A to sa aj jej podarilo.
Na záver nerozprávaj a neodsudzuj ľudí pokiaľ nemáš dostatočne info. To len taka rada odomna.

3tato
16. feb 2022

@trencan1983 myslím, že v tomto prípade strácaš svoj čas hádzaním hrachu na stenu😉

juja78
16. feb 2022

@trencan1983 veď ja ti nepíšem o 00:50 to odpovedaj inej je tu už riadny chaos. Chvália toho kto má deti v striedavej to som sa kopla, že to je autor. Úplne zmätok čo vdova chce so mnou riešiť, keď autor dal inú otázku. Začnite písať k autorovi. Končím.

trencan1983
autor
16. feb 2022

@juja78 Konečne 😂👍

mam4
16. feb 2022

@trencan1983 ahoj čítala som pár strán tejto diskusie,zaujala ma lebo aj ja som rozvedená po 11tich rokoch s 2 deťmi...
K tvojmu úvodnemu príspevku - podla mna ak nemáš nejaké extra vysoke nároky na partnerku tak si ju nájdeš určite ale bude to musieť byť zena ktorá prijme teba, teba ako otca aj tvoje deti, čo ako si zistil je už trochu komplikovanejšie ako si niekoho nájsť kým nemas záväzky.
No sama za seba aj za ľudí v mojom okolí môžem povedať že to nie je nič nereálne.
Držím palce nech máš toto porozchodove obdobie cim skor za sebou

trencan1983
autor
16. feb 2022

@mam4 Ďakujem a súhlasím s tebou.

miruska1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miruska1990
6. mar 2022

@trencan1983 neboj sa určite si nájdeš ženu ktorá bude mať rada teba a aj tvoje detičky 🤗🙏 držím palce 👌

trencan1983
autor
6. mar 2022

@miruska1990 Ďakujem

obuveli
6. mar 2022

@trencan1983 mydlim ze zeny necuvaju preto ze mas dve deti ale preto ze citia ze nemas byvali vztah uzatvoreny. Je to citit z tvojich slov ze nie si z toho vonku a ziadna zena nema chut vo vztahu bojovat s tienom byvalej manzelky. Treba na to cas. Najdi si kamaratku z vyhodami a nechaj zivot plynut a hlavne ziadne reci a myslienky typu... vsetky zeny su mrchy.... A ruku na srdce zena Ta podvadzala mozno preto ze si jej nestacil v posteli alebo to nebolo v sexe to co potrebovala. Alebo ju vas vztah nenaplnal a nedaval to co cakala, nestavaj sa do role chudiatka proste to nevyslo a je to 50:50

miruska1990
6. mar 2022

@trencan1983 za málo ;)

trencan1983
autor
6. mar 2022

@obuveli Áno máš pravdu. Už som v pohode. Ubehol nejaký čas a už to neriešim. Nechcem sa staviat do pozície chudatka. Možno to tak znelo. V posteli mohla mať čo chcela tam by som možno nehľadal problém možno áno. Komunikovali sme o tom a nemalá námietky. A podviedla aj bývalého s kolegom tak neviem. Asi sme boli slabí 🤷. Nechcem a nebudem ju ohovárať. A ako píšeš proste nevyšlo to. Život ide ďalej. Ale súhlasím s tebou a viem čo si mala na myslí.

3tato
6. mar 2022

@obuveli Tá Vaša uštipačná poznámka začínajúca slovami "A ruku na srdce, zena Ta podvadzala a blablabla ..." bola veľmi nevyhnutná?
Chlapovi, čo sem ide s "kožou na trh" a zdôveril sa tu so svojím príbehom bolo treba za každých okolností odprezentovať nekonečnosť ženskej domýšľavosti a ponížiť ho aspoň nejako?
Samozrejme je to Váš názor, len trochu zdržanlivosti by nezaškodilo. Hlavne, keď svoje tvrdenie odprezentované na verejnosti nemáte ako dokázať a je to čisto len Vaša fikcia.

obuveli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korylan
9. aug 2022

@trencan1983 v TN je takých žien viac,keby nemáš malé deti, bolo by to ako cez kopirak o jednej... A vôbec to nebolo o sexuálnej neschopnosti muza. To je proste ku..a povaha. Držím palce.

maribell
9. aug 2022

Mňa by celkom zaujímalo, koľko ponúk na rande si dostal cez súkromné správy 😁

trencan1983
autor
11. aug 2022

@korylan presne tak to je Trenčín. Iné mestá neviem. A ďakujem nech sa darí 😃

trencan1983
autor
11. aug 2022

@maribell 😂😂😂 není to tak ako si myslíš.

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinamojka
20. jan 2023

@trencan1983 Podla mna prave zeny ktore maju deti,by chceli aby aj ten partner mal svoje a tym ju lepsie pochopil..Zalezi vsak ,kolko rokov chces,aby partnerka mala,mlada ,bezdetna ,bude pravdepodobne hladat rovnakeho muza...Co sa tvojej ex tyka,nemas za cim ľutovať..nestoji za to.🙂

katkazocele
20. jan 2023

@korylan povedz bližšie z ja som z okolia Tn tiež,. možno poznám 😅

soldi
20. jan 2023

@janinamojka ja mam 4 deti a partner nema ziadne 😀 urcite je to v niektorych smeroch narocnejsie, lebo niektore veci pochopit nedokaze. V inych ohladoch je to jednoduchsie.

janinamojka
20. jan 2023

@soldi v niečom je to dobre v niecom nie..Ja som mala problem s tym,ze partner bez deti ,tu vlastnu rodinu este ocakaval a ja uz som ju nechcela,kedze som uz tuto kapitolu mala za sebou..

soldi
20. jan 2023

@janinamojka toto sme si my vyjasnili hned na zaciatku, takze tu problem nemame nastastie. zatial.