Keď partner spáchal samovraždu..

buba24
19. jún 2018

Je tu mamina, alebo dáma, ktorej manžel /priateľ/ spáchal samovraždu?

Chcela by som sa s niektorou z Vás, ktorá to zažila porozprávať.

danajahotkova
19. jún 2018

Hmmm, ja som síce nič takého nezažila, no ak by si sa potrebovala vyrozprávať, tak si myslím, že každá jedna je tu pre teba

deti95060810
19. jún 2018

ideš písať knihu?

1andrea111
19. jún 2018

@buba24 možno bol psychický chorý

pieksamaki
19. jún 2018

@buba24
Ahoj.........ak by si tu nenašla osobu s podobnou skúsenosťou na rozhovor, tak možno iba pre info ....pre človeka,ktorý stratil blízku osobu........Nie je to tak špecifické....iba má to napadlo....

http://www.plamienok.sk/o-nas/aktuality/stratil...

janka1990
19. jún 2018

Môj ocko spáchal samovraždu .takže mamka prišla o manžela :(

buba24
autor
21. jún 2018

@janka1990 Ďakujem Janka, vedela by si mi niečo o tom v skratke napísať. 1. júna mi odišiel môj priateľ, ktorého som veľmi milovala. Žili sme v spoločnej domácnosti a veľmi mi pomáhal s výchovou mojich 7 ročných dvojičiek. Napriek tomu, že chodím k psychológovi, neviem to pochopiť a asi nikdy nebudem. Ak by si mohla aj niečo od tvojej maminky, ako sa s tým vysporiadala, aký má na to názor a pod. Budem ti veľmi vďačná.
Ľubomíra

janka1990
21. jún 2018

@buba24 keď budem s mamkou sa jej popitaj.Ale myslím že ešte stále sa s toho nedostala.Teda ani my deti.Aj keď sme dospelé.Mamka pred 4rokmi prišla domov,a našla ho v kúpeľne obeseného:( Nič žiadne náznaky že by sa s ním niečo dialo.Bolo to nečakane.A to som hodinu pred jeho smrťou s ním rozprávala.Mamku sme vzali k nám.Prve dní boli veľmi ťažké,každý deň sme sa pýtali prečo.Na pohreb sme išli s tabletkami na upokojenie.A keďže mamka nechcela ostať v byte kde sa to stalo,hľadali sme jej a mojím sestrám byť.A aspoň na chvíľku nemyslela čo sa stalo.Dolezite je aby Vás rodina podržala,a tak sme to nejak zvládli,aj mamka.Ale zabudnúť sa nedá.Rodicia boli spolu 20rokov

janka1990
21. jún 2018

Názor jednoznačný,tak sa problémy neriešia:( ja sa v kútiku duše na nho hnevám,že nás tu nechal samé.A to už mal jedného vnuka,ktorého strašné ľúbil.A je mi ľúto že moje deti sa už nemajú s kým santit

vanilka3
21. jún 2018

Uprimnu sustrast, je mi to velmi luto :( zelam ti vsetko dobre, ak mal psychicke problemy, tam sa zial velmi tazko pomaha, ak ho k tomu viedli ine okolnosti, neviem, v kazdom pripade, dufam, ze nasiel pokoj a ze ty ho najdes tiez.

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina2001
21. jún 2018

@buba24 u nás sa v rodine stalo to isté a ten istý dátum, deti ale nemali, bol to skrat

vanilka3
21. jún 2018

@deti95060810 dost sprosty komentar

tslobik
21. jún 2018

@deti95060810 to si nemyslela vážne.....

tslobik
21. jún 2018

@buba24 to je možno taký pocit, že život sa v určitom momente zdá nezvládnuteľný....a v podstate ako by to bola cesta vyslobodenia. Niekedy máš pocit, že tým sa všetko razom vyrieši.

1andrea111
21. jún 2018

@tslobik ako sa máš? Ako sa Ti darí?

catherinah
21. jún 2018

@buba24 ja sa len chcem spýtať, ci nahodou neuzival v tej dobe nejake lieky... Akékoľvek. Trebars aj antibiotoka. Vedľajšie ucinky su totiž zial aj taketo

janka1990
22. jún 2018

@catherinah lieky nie,ale bohužiaľ alkohol.Ale nikto nevie v akej miere.Ci veľa,či málo.Ale on bol zvyknutý piť.A zväčša keď si vypil tak išiel spať...:( zmieriť sa s tým nikdy nezmierite,len to musíte akceptovať :( Kľudne mi napíšte aj IP čo sa Vám stalo A je mi to ľúto :( viem čo prezivate

adalmba
22. jún 2018

moj otec mi oznamil ze my /ja a moj mladsi brat/ sme uz velky a on zit nechce... umrel mi doma mala som 21 a brat 19..... mama od nas odisla ked som mala 5,,, nasla si ineho a nas nechcela..upil sa na smrt..........

0silvia0
23. jún 2018

@adalmba chudák chlap... ale aj vás deti to muselo veľmi poznačiť...

buba24
autor
25. jún 2018

Ďakujem vám dievčatá, hlavne tebe Janka. Pomaličky žijeme, ale otázky stále zostávajú tie isté. Psychologička mi pomáha veľmi, aj moji chlapci. Asi to všetko chce viac času. Janka, je veľmi pekné, že stojíte pri maminke a aj ona pri Vás.

eliska13
20. júl 2018

@buba24 bude to chcieť veľa veľa času
Drž sa!

lubkavargova1
20. júl 2018

otazky ze "preco" je uplne normalne...aj hnev..kludne sa nanho hnevaj..ked citis potrebu roztrhat nejaku tu jeho fotku, aj to kludne sprav..proste vypust zo seba emocie..nikdy nepotlacaj.
Nemal nahodou nejake dlzoby, exekucie ktore nezvladal platit? Mala som kamosku ktorej manzel sa tak zadlzil, ze jedinu cestu z problemov videl v samovrazde. Bohuzial v dokonanej.

vandaeliska
27. nov 2022

@buba24 mohli by sme si napisat?

buba24
autor
27. nov 2022

@vandaeliska jasne že mohli