Špinenie v strede cyklu

citta
15. sep 2014

Ahojte baby. Po poslednej ms asi v strede cyklu som dostala spinenie,kt.trvalo 6 dni. Potom nato som mala dost silny biely vytok,bez svrbenia,zapachu atd. No teraz mi ms meska uz 2 tyzdne a dnes zase spinenie,ale slabsie ako predtym. Co to moze byt? Vdaka za rady a odpoved.

dimitra
15. sep 2014

@citta no moze to byt hocico, ale podla popisu by to mohlo byt aj tehotenstvo. Nerbila si si test?

citta
autor
15. sep 2014

@dimitra Nie nerobila som si test... mam skusit ?

andelok
15. sep 2014

@citta podla mna klude aj tehotenstvo...ty vies sama, ci je to mozne alebo nie 🙂

mojezlate
15. sep 2014

Ahoj kazdopadne by si si ten tes mala urobit je to dost pravdepodobne

citta
autor
15. sep 2014

@andelok ja som ani nerzmyslala nad tehu. lebo ms mi zvykla meskat a chodila si ako schela .... Aj to spinenie sasem tam vyskytlo.... len teraz mi meska uz vyse 2 tyzdnov a pred 2 dnami zase spinenie.. musim ist k dr...

citta
autor
15. sep 2014

@mojezlate skusala som ets edavnejsie len som asi slabo ocikal :D lebo ani ta kontrolna ciarka nebola dobr vidiet :D

mojezlate
15. sep 2014

Tak asi ano uvidis zajdi k lekarovi ten ti najlepsie poradi lebo testy su aj klamlive.

gabikkas
15. sep 2014

@citta skus tak, ze vycikas trosku mocu do nadoby a drzis po ciarku max namocenu kym sa test nenasaje, minimalne kontrolna ciarka by tam mala byt

citta
autor
15. sep 2014

@mojezlate dufam, ze to stihnem este tento tyzden .. dakuejm

citta
autor
15. sep 2014

@gabikkas ano uz viem 🙂 len si musim kupit dalsi 🙂 dakujeeeeem

mojezlate
15. sep 2014

Za malo potom daj vediet 🙂 😉

citta
autor
15. sep 2014

@mojezlate dobre daaam :D

citta
autor
15. sep 2014

@mojezlate no uz ms dorazila, chvilku potom co sme spolu pisali 🙂

katkabg
15. sep 2014

@citta ajoj to bolo asi ovulacne spinenie lebo ja take mam a ako vidim nie som sama co take ma....teda mne to dost lezie na nervy lebo este aj vajecniky ma vtedy bolia.

mojezlate
15. sep 2014

tak to je super albo nie?

citta
autor
15. sep 2014

@katkabg mozno to bola ovu 🙂 len mi to prekaza ked stale musim nosit intimky a pod.... Sme na tom rovnako 🙂

citta
autor
15. sep 2014

@mojezlate keby to bolo tehu urcite by som sa potesila, ale zatial nech je to takto ako to je 🙂

mojezlate
15. sep 2014

tak ja som rada ked si spokojna
😉