Kto chodil na pomaturitné štúdium do Levoče na PG?

azbestica
10. apr 2013

chodili ste niektora do LE na pedagogicku pomaturitne studium? aky je poplatok prosim....na sekretariate som dostala vyhybavu odpoved

elin20
11. apr 2013

Ja koncim, tento rok, platí sa rocne 100e, keby si mala nejake otazky, napis mi..

mikela06
27. jún 2016

elin20 kedy je tam vyucovanie, piatok a jsobota??

michaela3334
27. jún 2016

ja chodim prvy rok.....100eur sa plati darovacou zmluvou ako jednorazovy poplatok potom su tam tri kurzy ktore musis absolvovat tie si hradis sama komplet a tento rok maju byt vraj uz prijimacky na externe studium ..vyucovanie je kazdy piatok od jednej do cca 18 00h

palacinka11
21. aug 2017

Ahoj hľadám niekoho z okolia LM kto bude chodiť na pomaturitne do Levoče začínam v septembri za každé info ďakujem

lujza777
14. mar 2018

Ahojte! Chcela by som si podat prihlasku na pomaturitne studium v Levoci, ale mam dve otazky. Prva - Metodika telesnej vychovy je teoria alebo je to normalne telesna vychova? Druha otazka - hra na hudobny nastroj je na aky hudobny nastroj? Dakujem vopred, ze mi niekto z vas odpovie!

nuky
28. okt 2020

Dievcata; ktore skončili pomaturitné štúdium učiteĺstvo pre materské šķólky nemáte z matematicķých predstáv niejaké poznámky; hry k určitým štandartom? Keby ste mi pomohli bola by som rada. Ďakujem.