Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
9. jún 2011
ja tiež robím najčastejšie mramorový korpus, ten chutí všetkým najviac a pečiem na 150 stupňov po celý čas, ale tiež sa mi niekedy stane, že je trošku nižší =-)
mia114
9. jún 2011
eliska22 myslis takyto ako thomas?

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&...
mizulienka
9. jún 2011
@reruna jedny chceli vyslovene mramorovy tak tym ten, ale ja robim mramorovy z nastavovaneho piskotu...
http://www.tortyodmamy.sk/content/nastavovany-p...
je tiez vyborny a podari sa vzdy 🙂
mizulienka
9. jún 2011
@eliska22 ja mam ulozeny taky fotopostup, pozri 🙂
http://www.cakejournal.com/archives/how-to-make...
mizulienka
9. jún 2011
baby potrebujem poradit, robila som gast plnku, gast. pyre, maslo, prask.cukor a kyslu smotanu, zdrcol sa mi, mozem ho zohriat v mikrovlnke a preslahat ho znova, aj ked tam je ta kysla smotana...nepokazi sa mi to uplne?
lamps
9. jún 2011
@eliska22 až teraz som si všimla, že mia114 ti dala ten istý link ako ja 🙂 🙂 🙂
lamps
9. jún 2011
ďakujem Vám všetkým za "páči sa mi". Ste tu všetky úžasné ako chválite a radíte. Pred chvíľou som bola na jednom fóre, kde si tiež radia ohľadom pečenia a tam boli odpovede typu: "viem, ale neporadím ..." takže patrí vám tu veľká vďaka 🙂 🙂 🙂
mizulienka
9. jún 2011
@lamps nevies mi nahodou poradit ohladne tej gastanovej plnky, co som spominala hore? 😉 dakujem
jakelina
9. jún 2011
@mizulienka já ji nedělám, ale spíš bych rozšlehala máslo a ten zdrclý krém tam po trochách přidávala, než to ohřívat. Ale fakt nemám zkušenost.
lamps
9. jún 2011
@mizulienka nooo keď je tam tá smotana neviem, ale ja by som to asi riskla a trochu by som ju zohriala, ale ozaj len trochu. Buď sa opraví alebo ... Ale snáď ti niekto poradí lepšiu a overenú fintu 🙂
daria77
9. jún 2011
@petusko ďakujem za odpoveď 🙂
mizulienka
9. jún 2011
@lamps @jakelina vyzera, ze som to zachranila 😉 troska som to supla do mikrovlnky a znova rozmiesala, tak snad to uz bude dobre, dakujem vam za rady 🙂)
jakelina
9. jún 2011
@mizulienka tak to je dobře, možná jsem ti ještě ke všemu radila blbě. :-|
mizulienka
9. jún 2011
@jakelina neviem, co zabralo, lebo predtym ako som ju zohriala dala som tam este rozslahane maslo 😃 ach jaaj to su experimenty 😃
dadka212
9. jún 2011
ja som včera zachránila zgrcnutý krém ako @jakelina som rozmiešala kúsok nie masla ale zlatú hanu, maslo som už nemala a pomaly tam pridávala zgrc.krém a super pomohlo 🙂 tuším mi to tu dávnejšie radila @dm1 ale vtedy mi nepomohlo až potom vyšlahať nad parou, asi na každý krém niečo iné platí...
lamps
9. jún 2011
@mizulienka no super ešteže tých rád nebolo 10. To by bolo asi dosť ťažké skombinovať ich 😉 😉 😉
adul67
9. jún 2011
@mia114 krásne si šikula
miminkad
9. jún 2011
@yamahafazer ale zas chutovo nie su rovnake ako tento marcipan.myslis,ze mi to pojde zafarbit aj tymi praskovymi farbami?inu hmotu som zatial na zdobenie neskusala
eliska22
9. jún 2011
@mia114
@mizulienka
@lamps

kočky díky za Vašu superrýchlu reakciu 🙂 moc, moc ste mi pomohli... x-) x-) x-)
janulkamartinko
9. jún 2011
@mia114 Prenadherne torticky,radost pozriet 🙂
janulkamartinko
9. jún 2011
@nikanika28 ahoj,tvoje torty som videla na TOM a musim povedat ze ich mas neskutocne krasne,dokonale,mas sikovne rucicky,klobuk dolu 🙂
yamahafazer
9. jún 2011
@miminkad ten mliecny je chutovo uplne iny ako tieto kupovane a ja som ho predtym ked som ho robievala farbila len praskovymi farbami kupenymi z drogerky ine som nepouzivala vtedy
miminkad
9. jún 2011
@yamahafazer ja ho tiez farbim len tymi,preto rozmyslam,ci by sa to dalo.oni sa aj rozpustaju vo vode?vobec nemam s nimi skusenost
mizulienka
9. jún 2011
@mia114
@nikanika28 krasne torty ste urobili 🙂
yamahafazer
9. jún 2011
@miminkad tie praskove som si vzdy troska vo vode rozrobila,ale teraz keby som robila mliecny tak dam gelovku

miminkad
9. jún 2011
@yamahafazer tak skusim tie
miminkad
9. jún 2011
@yamahafazer a stymi gelovymi sa ako robi..tiez sa rozbustaju vo vode?
yamahafazer
9. jún 2011
@miminkad nie tie su praveze super to das len trosicka do hmoty a mas hned ofarbenu a dlho vydrzia hned ich neminies
miminkad
9. jún 2011
@yamahafazer tak to je super.lebo ja davam prisady do misky a potom ich mixerom zmiesam,kym sa mi nevytvori hmota.tak v podstate tam mozem hned dat z tej gelovky