• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 krasna lienka :slight_smile:

@reruna jej, krasne si ju vydobila :slight_smile:
ja som bola akurat v meste a kupila som si taketo valceky v hrackach :grinning:
19. jún 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@vlada111 mozes aj pipping gelom ten sa pouziva takto na vodu
19. jún 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chcem sa spytat robite niekto PDT?ako sa snou robi a ako chuti to je len z mandlovou prichutou alebo maju aj ine chute lebo niekomu mandlova nechuti a da sa niekde aj kg kupit?

inak vsetky ste popiekli zas krasne torticky
19. jún 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja som s PDT potahovala 2 torty kamoske je taka maksia veru. A 1 kg ti kludne predaju na www.peceniehrou.sk . co sa tyka prichute je len jedna a ci chuti ti nepoveim lebo mne nechuti ziadna potahovka
19. jún 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 to kde si zohnala take perfisne valceky?? ja obzeram hrackarstva stale a nemam stastie na taketo vychytavky... :wink: :slight_smile:
19. jún 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer teraz v lete sa PDT velmi topi, je OK,ked je v chladnicke potiahnuta,ale akonahle sa vyberie,tak sa strasne rosi,horsie ako ostatne hmoty. preto som teraz skusala PDT special a ta je super! ja tiez tieto hmoty ani marcipan nejem,je to pre mna priserne sladke,ale tuto PD som ochutnala a chutovo je fajn,taka vanilkova, krasne vonia. :slight_smile: ale tiez je sladkaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: presladkaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tiez nemozem ziadne mandlove potahovky, napr. K2 mi strasne vadila, ked som s nou potahovala :zipper_mouth: sama mandlova aroma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 tie valceky su super, ten gulkovy by som hned brala :grinning:
19. jún 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 @mrka2 kupila som ich v muthercare :wink: su ncele gumene, takze su pevne :wink:
19. jún 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 to je parada, v akom obchode>
19. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stali 8eur :wink: :wink:
19. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc děkuju za liky :slight_smile: fakt to potěší, na to že to byla taková rychlovka a trochu se stydím za ten polotovar, ale nám to chutná :sweat_smile: , i když jsme se shodli, že ten banánový Krtkův dort je lepší
19. jún 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked spominate ze hmoty su niektore presladene tak ked som minule kupovala WI tak som pozrela zlozenie a 79% je cukor. Tazke je isto rovnako sladka ako napr. MMF len tam daju ochucovadla a kazdy ma pocit ze je nieco menej sladke
19. jún 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 smartflex je taky hodně mandlový, ale mě to chutná, WI je vanilkovo citronový, žádná z nich se mi zatím po vyndání z ledničky neorosila, hlavně jsem měla strach u té svatební, ale ta stála půl dne v restauračce, kde bylo dost horko a držela perfektně... a chu´t je fakt zvláštní, např. rodině více chutná MMF s citronkou, mě zase nejvíc chutná smartflex a určitě by mě zajímalo, jak třeba chutná ten čokoládový nebo třešňový... třeba si zase někdy objednám...
19. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 právě poto moc nechápu, proč jsou ty hmoty tak drahé....samý cukr...
19. jún 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no ja akurat mam doma ceresnovy a aj cokoladovy smartflex :grinning: tak cokoladovy,keby nebolo napisane,ze cokoladovy,tak ani neviem,ale ten ceresnovy je velmi dobry,teda pekne vonia :slight_smile: a je aj dobry,ked si odmyslim ten cukor :wink:
19. jún 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najmenej sladky je urcite mliecny marcos, ten aj zjem,ale sa mi ho nechce robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 vsetky 4 kusy 8 €...?? to je super cena, asi tam nabehnem... :slight_smile:
19. jún 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ano bolo to jednom balicku :slight_smile:
19. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...pridávam fotky, čo sa stalo s poťahom keď sme rozkrojili tortu, úplne sa roztopil, zliezol dolu...krém sa pritom netopil nič...neviem či sa mohlo stať možno rozdiel chladnička - teplo, vlhko vonku... toto keby sa stalo na torte čo som robila pre cudzích tak dovi...hrozné, ale našťastie toto bolo len pre brata a jeho kamarátov na oslavu a tým je to srdečne jedno...
používam WI....
19. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 dakujem aj vsetkym za paci sa mi, ten napis Hubert som robila rukou stetcom, nemam fixku
@lukika ja som akurat dnes kupila a naj cena je za 21eur v cukrarskychpotrebach.eu, mala som aj tu PDT klasika a ta sa mi pacila aj nam chuti a tato special vyzera tuhsia tak hadam bude super na leto
19. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty brďo, to jsem ještě neviděla. Vůbec netuším co to mohlo být. :unamused:
19. jún 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 super vec......aj ja chcem na také nadabiť,ale nič nikdy nevidím.
19. jún 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 môžeš mi prosím napísať kde si ich presne kúpila? by som tam sestru poslala :slight_smile: ďakujem
19. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ani ja preto som sa čudovala, čo som spomínala, že tiekla taká ako keby červená želatina, tak to bol roztopený poťah...zaujímavé, že sa topilo iba to...
19. jún 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty brdo tak to je sila a ze WI... to by nemal urobit ani rozdiel teploty z chladnicky mne teraz vydrzalo RDI na tom smoulinkinom domceku len na hribiku hore na streche bolo aj cestu 2 hodiny autom bez klimy v tomto horku len bolo lepkave ale drzalo
19. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 tu kitty som na tenucko potiahla bielou a potom som lepila pasiky. aj som musela lebo tam bol tmavy krem a to by bolo vidieet
19. jún 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 ja byvam na podhaji pri poliklinike :wink:
19. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak mozno sme sa uz aj niekedy stretli :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a aky krem si davala pod potahovku? nemohlo to byt tym?
19. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok