• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
no tak už som srdiečko dokončila...ten nápis sa mi nepáči, prerobím ho, mala som to urobené predom lebo torta mala byť biela s takou fialovou ale nejako sme sa rozhodli potiahnuť čokoládou, lebo tú hmotu nikto u nás neje....
31. júl 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@dadka212 POdle čeho děláš růže? Máš je moc hezké..:slight_smile: A nápis se mi líbí..:slight_smile:
31. júl 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 je to kraaaaasne!!! ja sa tej cokolady akosi bojim :zipper_mouth: strasne sa mi pacia cokoladove torticky, ale netrufam si na ne. a tiez sa mi ten napis paci, cela je nadherna!
31. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ďakujem, robím ich podla tohto teda snažím sa http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/fotopostupy/ruzicky---fotopostup

nápis som prerobila, teraz sa mi to páči viac :slight_smile:
31. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@dadka212 krasne len mi to troska spliva z tou tortou ta decka.ale inak je to nadhera :wink:
31. júl 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 je to take jemnejsie bez toho ruzoveho. fakt je nadherna!!!!!!!! nechapem ako to mozes tak krasne poliat tou cokoladou...
31. júl 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ďakujem, tiež som sa bála, ale skúsila som teraz pre maminu, keby sa nepodarila, tak žiadna tragédia, ale je to super, robí sa s tým skoro rovnako ako s hmotou :wink: len sa mi viac lepila do vypichovačiek, asi som to mala troška namazať olejom, nabudúce budem múdrejšia :slight_smile:
31. júl 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to nie je poliate :wink: to je čokoládová plastelína - rozpustená čokoláda+kukuričný sirup :dizzy_face:
31. júl 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka hej, splýva, ale to preto, lebo je to celé čokoládové a bielu sa mi nechcelo vyrábať :sweat_smile:
31. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 uf riadna babracka s tymi ruzami ale stoja za to
31. júl 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jaaaj to je cokoplastelina? no vyzera to super!!! musim ju uz niekedy vyskusat :sweat_smile:
31. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja idem v pondelok objednavat nejake farby a hmotu len teraz neviem z akeho e-shoppu kedze ich tak vela a cenovo netusim ktore sa oplatia.potrebujem ciernu siva sa spravi ako? Len trolinka ciernej?
31. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 perfektne torty! :astonished: no a ta babka nema chybu,chuderka :grinning:
31. júl 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky poradte ako z vykrajovačiek na pismenka dostať tie pismenka tak aby sa nepoškodili vôbec mi to nejde :frowning2:
31. júl 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna priznam sa ze som vela surfovala a chcela som ten vzor zebra, ale mam to z youtube a teraz neviem ci @anibas ci @dm1 robila jednoposchodovu taku zebru a naramne sa mi to pacilo

Dala som si dnes kupit mascarpone ale zial v Bille nemali :pensive: tak rozmysla ze ho idem vyrobit, prosim vas uz ste niektora skusali ten domaci mascarpone?
31. júl 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka daj si foliu pod aj na pismenko a potlac krasne ti vyjde a nezabudni velmi natenko vyvalkat :wink:
31. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna odkial si? My mame rodinu v CR v Brne Adamove ak byvas blizko tak by som ti poslala, maju prist o tyzden. Myslim to pyre :wink:
31. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 J8 si koupím dva velké půlkilové Selské jogurty a jednu velkou zakysanou smetanu (400g), smíchám v míse, dám do pleny a zavěsím na dva tři dny do lednice nad misku.. Občas zatočím, aby se syrovátka vyždímala v co největším množství..:slight_smile: A je to.. :slight_smile: Chutná to jako Lučina, Gervais nebo Mascarpone..:slight_smile:
31. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 bola to @anibas :wink:
31. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tie tvoje ruze su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne sa take vobec nepodarili, ale su nadherne podla mojich predstav a prosim ta ta coko plastelina aka cokolada to ma byt? Je to jedno? Mozes mi napisat aj pomer?
@dm1 noooo mne sa naj naj paci ta madagaskar a ta tvoja voooda je bohovska
31. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 @mizulienka @dm1 - krásne dielka baby =) @ikula2 - krásne @lusil2005 - krásnučká je. nemáte recept? @gabika11 - krásne torty @katy1979 - krásnučká Kitty @daducha . nádhera @katulkaaaaaa - zaujimavá a pekná torta @mizulienka - krásna torta
31. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 srdíčko je fakt krásné. Taková jednoduchá, krásná dorta. :wink:
31. júl 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby,
sem-tam si Vas precitam...chodim naberat inspiracie :grinning:
chcem sa Vas opytat...robite niektora 'spodky' pomocou extrudera? ako sa vam s tym pracuje? Pretoze ja to po 'vykruteni' z extrudera mam take nepekne...nie je to taka ucelena hmota, ale skor mi pride ako by sa to malo potrhat.... :unamused: dam detail ako mi to vyslo tentokrat :unamused: :angry:
viete mi poradit co s tym?
31. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
co je to extruder?
31. júl 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka ty si ako ja tiez sa s tym trapim aj ked to robim cez sacok bez sacku ja som uz asi debil. co som robila teraz cisla tak som ich vysypala solamylom otlacila, vybrala a nechala uschnut na stole a potom ostrym nozikom vyrezala.
31. júl 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 já s ním nedělám, ale viděla jsem jak jedna paní z toho vytlačovala vlásky na figurky a šlo jí to dobře. Asi hodně záleží jakou máš hmotu.
31. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci79 aha uz viem co to je. mozno skusit inu hmotu. predpokladam ze musi byt dobre vypracovana a hodne makka.
31. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina, @katy1979 pouzivam WI...neviem ci mam pridat nejaku ceru alebo nieco...aby bola mastnejsia a este poddajnejsia....? :confused:
31. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok