• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
janninka presne tak ako pise stalida, nedam kakao a mam bledy korpus, ked chcemcely hnedy, tak dam trochu kakaa do veleho cesta :wink:
18. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata mam nove prsia :slight_smile: -torticku, ak chcete kuk na http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/prsia-2-10
Je to len moja druha zakazkova torta, pani ich chcela take iste ako som robila prve, ale ja som tam urobila malicke obmeny :slight_smile:
18. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stalida,nadhera... a prosim ta to ta hmota RDI sa tak dobre da zafarbit na tmavo?? Musim ju tusim niekedy vyskusat... :sweat_smile: Ja som vcera robila torticku pre nasho tatika,lebo pride z ciest domov a uz som finisovala..ze este sobikovi šalik a taaak som si opalila dva prsty,ze som dorobila...som si celu noc macala ruku v studenej vode... :cry:
A to som chcela este vymodelovat Santu na druhu stranu torty...tak ale zostala som iba pri sobikovi...
som si zohrievala MMF v mikrovlnke a to len taky kusocek,a nejako som sa pozabudla a ked som si to isla vybrat sa mi to zalepilo na psrty...baby,to bola bolest jak cert! Potom pridam fotku..idem to cvaknut.. :grinning:
19. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj alionuska, to poznam, nic prijemne. mne sa dobre robi s RDI, je taka natahovacia a MMF dost rychle schne.RDI sa da dobre zafarbit, na cierno a cerveno som zatial skusala len malom kusocku,ale slo to.Teraz som si objednala gelovku intenzivne cervenu, tak som zvedava aka bude.
Alionuska a uz mas odfotenu tu torticku so sobom?Ja sa na Vianoce chystam robit s anjelikom,tak som zvedava co za tvor to bude :slight_smile:
19. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalida, uz som myslela ze si vsadila na silikon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze nove prsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
torticka je krasna, skoro jak ozastne :fearful:

alionuska vianocna torticka????no tych popalenych prstov mi je luto :frowning2:
19. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu je ten moj vytvor!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska to je kraaaaaasna torticka, to je super napad a rudolf je jak zivy :sweat_smile:
19. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy,dakujem...a to som iba tak zacala modelovat.... malej Alenke sa strasne paci... :wink: tak hadam sa aj ocino potesi! :grinning:
19. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, videla som prave tvoju torticku na tortyodmamy......Nadherna!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, krasna torticka a sobik je nadherny :slight_smile:
cessy, no po dvoch detoch by sa mozno silikony aj hodili :wink:
19. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam vsetkym...
Stalida,krasne sa ti podaril ten mramorovy vzor a cela torticka je krasna..taka jednoducha,ale krasna! :slight_smile: :wink:
19. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja som dnes piekla jeden druh zakuskov na objednavku, este ma caka dalsich 5 druhov
http://www.tortyodmamy.sk/?q=zakusky/citronove-rezy-3
19. dec 2009 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako vzdy prekrasne torty

Babulky z celeho srdca Vám zelam krasne Vianoce, vela darcekov pod stromcek, do Noveho roku vela zdravia, stastia a lasky a hlavne vela krasnych a chutnych torticiek :wink:
22. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja vas tu chodim pozerat a som si myslela,ze uz sem nechodi nikto... :grinning: Nejako ste sa odmlcali vsetky...ale chapem..svaitky a predvianocne pripravy v plnom prude... a ja idem iba dnes kupovat nejake darceky... :grinning: :grinning: No zas som sa nesklamala...vsetko na poslednu chvilu... vcera som piekla jednu torticku na 80 rokov... tak idem to odfotit a dam vam to sem..konecne romantika! :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ja vsetkym sladkym maminkam a sikulkam prajem krasne a pohodove sviatky.Nech nam to pecie aj nadalej aspon tak,ako doteraz!!! :grinning:
23. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, aj ja Vám prajem krásne a požehnané Vianočné sviatky.

ja som robila na sobotu moju prvú poschodovú tortu a vôbec nemám čas ju sem dať, ale snáď sa cez sviatky podarí :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata....vsetkym prajeme krasne a pokojne Vianoce
23. dec 2009 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja sa pripajam so zelanim krasnych a pokojnych Vianoc v kruhu najblizsich
23. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, aj ja by som Vam chcela zazelat krasne Vianocne sviatky, kopu dobrot, pohodu v domacom kruhu, kopu darcekov a lasku v srdieckach
24. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, aj ja sa pripajam a prajem vsetkym krasne vianocne sviatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj ja prajem krasne vianoce.....

docitam Vas neskor, aj vytvori popozeram, uz sa tesiiiim :dizzy_face:
25. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja robim na zajtra tri... :grinning:
25. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska tie ruzicky su nadherne, aj ja chcem take vediet robit :wink:
25. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3????tak to mas co robit. a na ake prilezitosti??, :confused: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy dakujem za pochvalu... no tri ,akurat stahujem fotky.Nejako som nemala na to cas...tak vam aj pridam foto.
:slight_smile:
26. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu su...Mc Queen k narodeninam....
http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/mc-queen-2-3

Srdiecko tiez k narodeninam....
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/srdce-s-maslou-1

ruzicky detailne.... :grinning: :grinning:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ozdoby-foto-postupy/trojfarebne-ruzicky

A jedna dvojita k vyrociu sobasa..pre nasich ...Dnes oslavuju 41 rokov spolu!!!
http://www.tortyodmamy.sk/?q=v-tvare-srdca/srdiecka-z-lasky
26. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok