• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@dadka212 to by bola škoda, lebo ich máš špicových :grinning:
13. sep 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 hrčky sa mi nerobia, ale keby sa ti urobili ako pri zaliatí klasickej zápražky, stačí ponorným mixérom masu pomixovať.
13. sep 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 klasické maslo :wink:
13. sep 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj mne sa lepšie robí špajdlou. tortička je krásna, krásne kvietky :slight_smile:
13. sep 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad sa auticka aspon trosku podobaju :grinning:
13. sep 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@desmodka podobaju,su super :wink:

Joj inak baby,je to take na figu,teraz ked odchadzame na vikend, tak som musela odmietnut 5 tôrt a ked sme doma tak mam jednu :frowning2: .Som zvedava co bude buduci tyzden.

Inak ideme na Moravu a urcite zabehnem k Tinťonom,tak ak by ste nieco potrebovali kupit, staci mi dat vediet a rada prinesiem.Teda ak budu nieco mat.V nedelu vecer sme spät :wink:
14. sep 2011 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, som tu nova, zatial som len citala a raz sa pytala na dake postupy.... konecne som sa odhodlala a spravila svoju prvu potahovanu tortu:slight_smile: bolo to pre piratsku oslavu 4-rocneho chlapceka....

Mozem sa vas nieco spytat? - Je aj vas MMF taky leskly a ako dosiahnete, aby ste ho v pohode a bez toho, aby bol taky lepkavy natiahli na tortu? Ja somsa natrapila , aby som ho dala dole z podlozky a casom bol stale viac makksi a makksi:frowning2: takze sa s nim dost zle pracovalo...
ako docielite, aby vam figurky stali, alebo napriklad listky na kvetoch, aby stali?? Sorry za hlupe otazky, ale somzaciatocnik:frowning2:

Dakujem krasne:slight_smile:
14. sep 2011 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@lamps nadherna torticka, ozaj krasna a tie kvietky musim aj ja vyskusat, vyzeraju super.
@desmodka krasna torta, ved ty si len nedavno zacala piect nie? krasne robis pokroky :0) ako si prosim ta robila kolesa, ze tam mas aj tu sivu?
@daducha mi hovor, mi ideme tiez prec a vcera som musela odmietnut 4 tortu, mi bolo tak luto, si este len budujem klientelu :0))) a taketo veci musim robit.

baby chcem sa este spytat, ked robite maslo+cukor+odrezky ako ten korpus rozmrvite? lebo mne ostavaju take hrudy v tej zmesi, aj ked to poriadne preslaham :frowning2:
14. sep 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 a to asi poťahovku na hrubo že?aby to nebolo tenké...
14. sep 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no tie doma mám...ale neviem či su ešte dlhšie,lebo táto sa mi zdá oproti tomu tanku malá....teda krátka...
14. sep 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka je krásna,akoby priamo z rozprávky.
14. sep 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktore budete objednavat z toho ceskeho MMB? ja by som asi tiez.
14. sep 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka, tak žabky sa podarili, torta bola suprová - a hlavne mne odľahlo. Ďakujem Ti.
14. sep 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Maji vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne zdravicko, rodinnej pohody a nech sa ti krasne tehulkuje a potom bezproblemovo rodi :wink:
14. sep 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ooo,dakujem :slight_smile: tak dufajme :slight_smile:
14. sep 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
neviem, ci sa na mna este pamatate , pred rokom som aj s vasou podporou piekla dcere marcip. tortu z K2... kupila som ju v PD, lenze teraz idem piect znova bud. tyzden a dcera chce znova tortu z K2, ale ja uz byvam v Trnave a neviem, kde by som hmotu tu kupila.. Poradi niekto?? Pripadne okolie,alebo Hlohovec moze byt..kilo by mi stacilo ... DAKUJEM
14. sep 2011 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, vcera sme boli v Tatrach a po ceste sme sa zastavili aj u Kamky. no nejdem ani pisat,ako sme bludili,napokon som jej musela volat,ze kde sa to vlastne nachadzaju... no chaos. ale ide o to,ze som nakupila milion veci,co som nemala v plane :angry: a to uz chcem pomaly prestat piect. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz to musim odrobit,ale kupila som si zeesan,tak sa tesim,co to bude,az to bude :slight_smile: lebo uz tie maslove mi idu hore krkom :sweat_smile:
14. sep 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 co vsetko si nakupila? :wink:
14. sep 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ďakujem, len čoraz viac vyzerajú ako postihnutí :sweat_smile:
14. sep 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 v Trnave teda v Hlohovci je novootvorený obchod s cukr. potrebami http://www.peciem.sk/
14. sep 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem, v HC mam kamosku, tak ju asi skocim pozriet a cestou si aj nakupim :slight_smile:
14. sep 2011 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka no rafiky stvorcove - vacsi, mensi, fixu, jedle lepidlo, pierka, podnosy, PDT, zeesan... no dost toho. a to som chcela len PDT. :pensive:
14. sep 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty si číslo :grinning:
14. sep 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka že trošku? Nebuď skromná, torta je krásna :slight_smile:
14. sep 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja krasna torticka :wink:

skus hmotu podsypavat solamylom, alebo praskovym cukrom aby sa nelepila..ale solamyl alebo skrob je ovela lepsi :wink:
14. sep 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 přeju taky všechno nejlepší k narozeninám. Ten největší dárek už máš v bříšku a určitě ještě něco pěkného dostaneš od svých nejbližších. :wink:
14. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :grinning: je to bohužial pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes robím 4 torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: krava som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale 2 sú v pohode to budú slniečka jedno z toho DIA a potom jedna marihuanový list aj so žilkovaním, takže budem asi celú noc šúlať a kitty len nemám vytlačený obrázok podla ktorého budem vyrezávať, takže improvizácia :sweat_smile: som zvedavá ako dopadnem ale určite budem hore celú noc :confounded:
14. sep 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 4 by som nedala, ja mám čo robiť s jednou. So šúľaním mám skúsenosti, prídem ti pomôcť? :grinning:
14. sep 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem, skusim to tak spravit nabuduce:slight_smile: teraz robim jednu princeznovsku na sobotu a neche mi stat koruna:frowning2:(((daco musim robit zle, skusim to vygooglit...
14. sep 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem, ja uz hmotne dary ani nepotrebujem, mam krasne zdrave dietatko, druhe dufam tiez, tak to mi bohato staci. :slight_smile: a vcera sme si urobili krasny vilet,tak to je najkrajsi darcek :slight_smile:
14. sep 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok