• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

aj ja len vodou riedim, nasypem trosinku farby a len tak z ruky nakvapkam par kvapiek vody, radsej menej ako viac

vinka, uz si poumyvala? :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som taka ze musim vsetko vyskusat :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som chcela vodou ale som čítala alkoholom preto som sa pýtala či sa dá aj vodou. :wink:
8. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka tak das tolko kolko predsa potrebujes....to je logicke nie?? :wink:

alkohol ze vyprchne....a ide tam minimum alkoholu, nejde tam 2dcl :wink:
8. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka umyte?? :grinning: :wink: :grinning: :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vinka a aku torticku ides robit??
mas nejaku inspiraciu??

idem pohladat tu z ktorej sa inspirujem ja, hoci este tu nemam doma perlovac, otlacacky, belobu, atd. atd, takze inspiracia len velmi zdaleka :grinning: :grinning: :grinning:
Uz aby mi dosli vsetky tie balicky, uz by som tak chcela vsetko skusat. Jeden uz ma moj muzicek, takze mi ho da tento vikend v Prahe a dalsie dva dufam dovtedy tiez dojdu. Taka som nedockavaaaaaaaaaaa

No neviem ju najst, ked najdem, tak hodim link
8. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/s-maslou-ruzami
aha a ked ju vidim, tak nemam ani to otlacadlo na tie kosostvorce :grinning: :grinning: :grinning:
takze zhrnutie, nemam k tomu nic :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej.Našla som raz na torty od mamy kostru na torte.A tá bola vymalovaná.No neviem či mi to tak vyjde ale bola bohovská.A takému chuligánovi akurát. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie baby neumyla som ich ešte lebo ich nemám doma.Ale ak umyjem dám info či to zišlo. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vinka, ja sice viem ze nezide, ale prever to :wink: :wink: :wink: mozno sa prekvapim,
drzim palce, aby sa ti pekne podarila
kedy ju planujes robit?
8. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni, namiesto toho otlacadla skus pouzit taku tu podlozku, co sa predava k valcekom na malovanie (na steny), vyzera to rovnako :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henikav1 už to nebudem skúšať teraz. :grinning: :grinning: :grinning: Neviem kedy či tento výkend alebo budúci.Jak bude tato doma bude oslava. :wink:
8. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj babka a ostatok rodiny. :grinning:
8. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vela stastia ku skusaniu vinka, nech sa ti dari :wink:
dakujem za tip sofi, skusim a chcela som otlacat prsten do tej "stuhy" aby tam boli kvietky a pri prvom otlaceni mi vypadol kamienok :frowning2: takze stuzka bude asi len hladka
8. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík ak sa zadarí odfotím ak sa nezadarí zjeme a nikomu nepovieme. :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och baby uz sa tesim ako budem zachvilku piect tu torticku na valentina uz zhanam potrebne veci ako cukriky...a podobne a premyslam ako ju ozdobim.....zatial som nezohnala farbu ale este pojdem aj do vacsich obchodov cez tyzden tak hadam nejaku najdem....a ak nie tak zmajstrujem nieco co je doma cize asi s kakaom.... :grinning:
8. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy jste fakt prdle zenske!! :grinning:

Kacer a ostatni byly priklady...:wink:

Proc jste tak vztahovacne? :confused: A rada??? Nemuzu mit rada nekoho, koho neznam...:wink: Ale obdivuju vas um..:wink: Neee RUM, ale UM... :wink:
9. feb 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Asi jste nepochopily - ja tu "bojuju" za neutralitu...:wink: Pokud se mi dort libi, pochvalim ho.. POkud ne, nerikam nic.. ALe rozhodne nikoho nebudu znejistovat a vypravet mu, ze mne by se ten nebo onen dort dotkl/urazil me/nelibil se mi...

To nam proste neprislusi...:wink:

Chapete? :slight_smile: Ja prichazim v miru...:slight_smile:
9. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Zdeni,ja nie som vztahovacna...no je vidiet ,ze ma ozaj nepoznas... :grinning: :grinning: ale som rada ze sa ti moja torta s kacerom vryla do pamate a pouzila si ju ako priklad...! :grinning: :grinning: :wink:
9. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, myslite, ze zbytky marcipanu z MMF, ktore mam v chladnicke uz 2 mesiace bude este ok? alebo ich radsej mam supnut do kosa?
9. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, skusila som babatko :slight_smile: , je v albume, pojde na tortu, ale az neskor :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi aj ty si si ho objednala??? ani som nevedela :wink:
je krasne, take jemnučke :dizzy_face:
9. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi, krasnucke. A aku peknu ciapocku si mu ustrikovala :dizzy_face:
Aj si ho tienovala, vsak??

cessy, ty nic nechystas na valentina??
9. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj heni.....na valentina??povodne som chcela...ale neako ma presla chut :frowning2: sice by si aj muzik zasluzil..... ale zas 14 je este daleko, tak mozno aj nieco spravim :wink:

a ty??
9. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved poslala som inspiraciu, neviem ako to dopadne, lebo tu nemam nic, ale aspon nieco podobne
korpus upeciem dnes, aj krem a zajtra ju musim dokoncit, lebo vo stvrtok uz padam za mojim drahym muzickom do Prahy. No a ruzicky som robila vcera
9. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kriste baby to máte dáku formu na tie bábatka? :confused: Bože sú ako naozajstné. :slight_smile:
9. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni ved ja som zabudla, ved si o tom pisala...prepač :wink:

vinka to je silikonova forma :wink:
9. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejm za pochvaly, to som dostala od draheho na Vianoce a som nemala kedy to vyskusat, az teraz konecne.heni, tienovala kakakom. heni a ruzicky sa ako darili?
9. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi a budes robit neaku na krst??? alebo tiez len pre radost?? :confused: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi, odfotim ich poobede, teraz som doma na obed, iba dopijem kavu a musim letiet naspat do kancelarie
Celkom sa podarili, na to ze som vykrajovala stamperlikom, ktory nemal vobec ostre hrany :unamused: , ale uz budem mat vykrajovatka, muzicek mi ich donesie tento vikend a kopu inych veciciek, takze budem mat zas vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok