• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

lenka ja som na torty od mamy videlapeknu tortu, ale to uz bolo davnejsie a tiez to asi bolo robene ako pise henikav
22. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si z tychto nevyberies, tak ti ich idem kopirovat
heni, kde ty na to chodis??? :confused: :confused: :confused:
len tak vymyslam
zle?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak este jednu, aby si sa nevedela rozhodnut :dizzy_face:
http://thumbs.dreamstime.com/thumb_57/1146608420T7Dgu7.jpg
22. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, hladala som tam asi dve hodiny a nic som nenasla :frowning2: . potom som uz stratila chut :unamused: . ja som jednu nasla na dortomanii, ale ta bola z tej vypichovacky
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=86&t=177
obrazok 26669
22. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka neviem aké uhlie vyrábajú v dnešnej dobe.Ale vtedy to asi nevadilo ked ešte žije a má sa fajn.Už má aj dve deti moja sesterka. :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, a su ok? :grinning: Ale nie, robim si srandu :wink:
22. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej,hej aj ich mama na podiv čo tolko uhlia pojedla. :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni ked budeš robiť tú tortu budem ťa do nebies ospevovať ked mi to pofotíš postupne aby som vedela ako nato. :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni, kde chodis na tie obrazky? dobra si. pacia sa mi. Ale mohla by som ta poprosit, ze by si mi poslala aj tie tancujuce? nech je z coho vybrat.
22. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, poslem
posli mi pls do IP mail, polepim ich do wordu
22. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny vy pisate ako ceske zandarky....

opat pekne torticky...a ten macko nema chybu....

baby a este sa chcem opytat ako sa parcuje s tym valcekom-co ma na sebe vzor...to si vyvalkate hmotu a na to odtlacite a potahujete alebo odtlacate to uz na potiahnutu tortu... :confused:
22. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurologia, sice ten valcek nemam, ale viem, ze sa s tym najlepsie robi tak, ze si hmotu normalne vyvalkas a potom na nu s tym ozdobnym valcekom vytlacis vzor a potom s tym potiahnes tortu :wink:
22. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruže ste sa rozpísali,

Heni synátorovi je už lepšie ?

Lenka ten tancujúci pár budeš robiť ako stencil ?

Páni, Cessy krásny macko, ako skutočný plyšák!

Ja budem mať v máji asi 2 objednávky na 1. sväté prijímanie - pre kamošky, ale to je ešte ďaleko ......
22. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas, uz parkrat som sa stretla s nazvom stencil, ale pravdu povediac, netusim, co to znamena. takze ti neviem na otazku odpovedat :sweat_smile:
22. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka to je len ako vystrihnutá šablona a kresliš cez to, a keď dáš dole máš obrázok.
22. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si aj myslela ze to odtlacim do vyvalkaneho a potom sup na tortu....ale potom som si zas kladla otazku ze ked "hladis"tu hmotu na torte ze ci to potom nezotries ten vzor....

dakujem za radu...booooze ja chcem opat nejaku tortu piect.... :wink:
22. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neu máš valček a ktorý, sú strašne drahé .... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurologia, tie torty so vzorom sa uz moc uhladzat nemozu.... :wink: Ale vzor vacsinou nedostatky aj tak zamaskuje :wink:
anibas, stale mi to nie je jasne. vies, ja som blondina. mozes mi to popisat este raz, ako sa s tym robi? :grinning: :sweat_smile:
22. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako ked so šablonou maľuješ na stenu, vyrežeš vzor a do diery hubkou dávaš farbu a ked šablonu odlepíš, tak na stene máš namalovaný ten vzor zo šablony . Už neviem jednoduchšie napísať.
22. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala by som aj link, ale musím ísť kojiť, takže dobru noc.
Ak budeš chcieť, tak zajtra.
22. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tesim sa :wink:
22. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa, uz som pochopila! dik za presnejsi popis. ja som si to skor predstavovala, ze to z potahovky vystrihnem - vykrojim a pricapim na potiahnutu tortu.
22. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ja som si tu pumu co som robila vytlacila normalne na papier a vystrihla, potom som si vyvalkala marcipan, nechala ho trosku oschnut , polozila som nan tu papierovu pumu a pekne strihala ten marcipan okolo toho papiera
anibas, dakujem za opytanie, maly mi tu vzdycha do ucha, ale uz je trosku lepsie, tak sa snad tej nemocnici vyhneme, dufam, uvidime v noci
22. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni, diiiiiky moc! si zlata, ze to robis, ak ked je maly chory :frowning2:
22. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam za dnesnu prodnu debatu, ale uz sa s vami musim rozlucit. som strasne unavena, oci mi klipkaju, tak idem pomaly spat. strasne sa mi zajtra nechce do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: . dobru noc a este raz diky :wink:
22. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vies, uz sa trosku doma aj nudime, maly skoro stale spinka, staci mu ze je vedla mna a ze ma citi, trosku ho hladkam, ved co viac lieci, ako laskanie od maminy
22. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok