Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maxjolie
23. dec 2011
mariann2
23. dec 2011

@maxjolie prvy? vyzerá naozaj výborne 🙂

maxjolie
23. dec 2011

@mariann2 ďakujem, ano uplne prvy ved som sa s tym aj nababrala... nevedela som este presne co a ako, ale som rada ze sa podarila lebo mala je blazon do kitty, a mala so strach aby z toho nebola kitty-quasimodo 😀

vecernicci
23. dec 2011

@evelin116 @dajna11 @stankapk @janulkamartinko @lusil2005 @eliska22 @vejinka @maxjolie krásný dortíky, skoro všechny zimní 😵 😵 ty vločky vypadají kouzelně a kamion je super a kitty taky
tak já mám do úterý volno a pak ještě jednu s Patem a Matema jednu ovci Timmyho a pak až 7 ledna 7 dortů najednou 😝

dajna11
23. dec 2011

@vecernicci no to je teda uvítanie do noveho roku,hned hupkom 😀 😀 aby si nevyšla z cviku

vecernicci
23. dec 2011

@dajna11 to víš, hasiči chtějí do tomboly na ples jak jinak než hasičský auta a kolik stihnu, tolik berou 😀 a kámoška bude chtít asi tyranosaura pro prcka 😉 Jsem zvědavá, jak to budu stíhat, manža je profesionální hasič, tak jsem mu říkala, že bude ladit detaily 😀 😀

dajna11
23. dec 2011

@vecernicci no to ako moj vojak mi robil tank ked som robila 3D 😀 😀

vecernicci
23. dec 2011

@dajna11 tak u nás dělám já a manža radí 😀 a je chytrej, jak to, že já nevím, že to auto má něco někde a já to tam nemám 😀 😀 😀
děcka mají knihu hasičských aut od minulosti do současnosti, tak si ji otevřu a dělám podle ní, někdy tatru, někdy mercedes😉

dajna11
23. dec 2011

@vecernicci no to ako mne sa smial že hlavni hovorím rúraa že neviem že to ma periskop a pod. 😀

lawli
23. dec 2011

@pristela Ahoj....tu akože polevu som si vyrezala mimo a potom som to na tu tortičku len prehodila... 😉

moja dnešná 🙂

jania023
23. dec 2011

ahoj kocky poradte nejaky lacny e-shope na farby a vsetko na pecenie

mariann2
23. dec 2011

@jania023 lacný kde nakúpiš lacné všetko asi nenájdeš, v každom je lacnejšie niečo iné, treba len hľadať 😉

adul67
23. dec 2011

nádherne tortičky pribudli ja som tortu už dala tak pridám aspon kolačiky vianočné. A prajem všetkým štastné a veselé vianoce 🙂 🙂 😵

jania023
23. dec 2011

@mariann2 ja hladam jednu valcek na obtlacanie a nieco na pismenka 😝

mariann2
23. dec 2011

keď si otvoríš stránku torty od mamy, vpravo máš e-shopy, popozeraj, určite nájdeš čo hľadáš aj za výhodné ceny

lubina
23. dec 2011

Baby dakujem za radu, ked som hladala niekoho kto by mi upiekol torticku teraz pred sviatkami. Pani som nasla a takuto krasnu torticku mala nasa dcerka k jej 3-tim narodeninam. Este raz dik za radu a krasne Vianoce.

vera_vila
23. dec 2011

@benjik Já kupuju cukroví za 270 Kč za kilo a je to krémové...

dada2007
23. dec 2011

kočky..........pridávam moje tohtoročné vianočné pečenie(16 druhov ja a 3 piekla mamča).....

a zároven vám a vašim rodinkám prajem šťastnéééééé a veselééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vera_vila
23. dec 2011

Tak já jsem dneska upekla svoji první vánočku, koupila jsem si dárek pod stromeček a v neděli s ním hned budu dělat svůj první 3D dort - Dacia Duster... Jsem zvědavá, jak moc se bude podobat...

Holky, všem vám strašně moc děkuji za všechny rady a recepty, které jsem tu od vás získala a přeji nádherné, klidné, pohodové a radostné vánoční svátky a pod stromečkem přesně ty dárečky, které chcete a které vám udělají radost... A do nového roku sem určitě ještě popřeji, takže prozatím to odložím 🙂

ikula2
23. dec 2011

@janulkamartinko jani ze nepodoba, nebud na seba taka prisna, podla mna je super 😉
@lusil2005 nadhera
@evelin116 jej mnaaaam

ikula2
23. dec 2011

VSETKYM PRAJEM POHODOVE VIANOCE A VELA KLUDU, uz nepecte oddychujte a uzivajte si rodinky. Nech kazdy zajtra prezije pokojny a carovny den 😵

pristela
23. dec 2011

Holciny, tu moja dnesna 😉 s mascarpone a aj nase vinšovačkove foto 😉

maxjolie
23. dec 2011

myslíte že tortu môžem nechať celú noc vonku na balkóne v tom mraze? radšej len do chladničky?

pristela
23. dec 2011

@maxjolie nieeee, urcite ju nenechavaj na mraze vonku!!!

79zuzana
23. dec 2011

@maxjolie do mrazu by som tortu radsej nedavala, ak uz tak do chladnicky 🙂 teda ak v nej mas miesto 🙂 Ja svoje torty stale nechavam len tak v kuchyni na linke aj ked je pravda, ze v noci je v nasej kuchyni takych 17 stupnov maximalne 🙂

maxjolie
23. dec 2011

ved prave, ze nemam absolut miesto v chladnicke.. cez noc by som ju tam urcite nenechavala, v noci stahujem radiator vzdy a teraz este peciem, v kuchyni horuco tak som ju zatial chcela supnut na balkon, ale ked nie tak nie.... verim vam 😀 😉

livia76
23. dec 2011

😉 predposledná, susedom ako darček od nás 😉 zajtra ešte dokončím jednu pre nás a Vianoce sú tu 😉

livia76
23. dec 2011

Dievčatá, krásne sviatky všetkým vám a vašim rodinkám

lawli
23. dec 2011

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, nech každému sa splní túžba, aspoň malilinká.
Šťastné a veselé Vianoce prajem 😵

benjik
23. dec 2011

@vera_vila tak to sedí,tady bylo právě linecké, s krémem a marcipánové.díky.