• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
Děvčata díky, oni si na mě vždycky něco vymyslí a já pak nemůžu v noci spát a pořád přemýšlím, jak to stvořím :grinning:
7. feb 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no ten je fantastiskýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofi07 krasna! no uz nemas vela :wink: a po tebe ja :grinning: uz aby to bolo :rolling_eyes: ja sa kotulam uz teraz :slight_smile:
@vecernicci tak ten nema chybu! zlatucky. to by som ani nerozrezala :confused: bolo by mi luto :slight_smile:
7. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci vymyslela jsi to krásně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak opäť prosím o radu - ako dosiahnem krásne tyrkysové žiarivé farby, respektíve krikľavé čo používate príp. odkiaľ objednávate? ďakujem... :wink: :dizzy_face:
7. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ako robite parizsky krem? nad parou,ci klasicky len v hrnci zohriat? ja som robila vzdy nad parou,ale rozmyslam, ci sa neda len tak na peci, trvalo by to kratsie.. asi blba otazka,ale... :grinning:
7. feb 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja robím tento *350g kryštál cukru
*250ml šľahačky
*2 žĺtka
*1 kakao (100g)
*150g roztopeného tuku (Cera)
*2 veľké kocky masla (500g)
Postup : uvarím 350g kryštál cukru s 250ml šľahačky a 2 žĺtkami, ak to zovrie odstavím a vmiešam 1 kakao (100g) a pridám 150g roztopeného tuku (Cera)- treba dobre premiešať, nech sa tám masa spojí. Nechám do druhého dňa prechladnúť, aby to bolo úplne tuhé a potom vmiešam 2 veľké kocky masla (500g) a trocha rumu.
7. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nemáte nejaké tortičky vhodné na fašiangy?Ak máte fotečky inšpirujte ma dík. :wink:
7. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ten je krasny, hotove umelecke dielo šikulka.
7. feb 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, dakujem vam za vase rady. Tu je moja dnesna torticka, objednavka dosla o pol tretej a o pol siedmej uz bola hotova :slight_smile: a velmi sa pacila a uz si urobili dalsie tri objednavky na buduci mesiac. Tak sa vytesujem aj ja ;)
7. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@79zuzana krásně se ti povedla
7. feb 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem... vela som tam toho nenazdobila, ale pacila sa aj tak :slight_smile:
7. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Určitě jde i jen tak nad ohněm... Já mám tento:
2 čoko na vaření nalámeš do 2 šlehaček, zahřeješ, mícháš a necháš čoko rozpustit, pak dáš schladit a do ledničky a druhý den vyšleháš se ztužovačem (nedá se dát přímo pod potah, ale je výborný)
7. feb 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila no no, presne toto som sa pytala. dakujem!!! :slight_smile:
7. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka chcela by som sa spýtať, či tento krém nie je moc sladký? Pozerala som aj iné recepty a väčšinou sa dáva len 50 g cukru. Ja sa ho chystám tiež robiť, ďakujem za pomoc :slight_smile:
7. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana krasna a za taky kratky cas perfektne :wink:
7. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,idem len tak z dlhej chvíle skúsiť robiť ružičky :slight_smile: mám PDT ..treba mi to nechať vonku sušiť alebo ako to funguje aby mi stvrdli??
7. feb 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana super sa ti podarila

@iwulka23 ja suším všetko, aj kvety v kuchyni, neprikryté, pri izbovej teplote
7. feb 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
práve dorobené zvieratká, teda celá výzdoba na tortičku, chceli veeľa zvierat, tak majú, tortu totiž nebudem piecť ja, je to pre kamošku a tortu upečie jej mama, nezvyknem robiť také veci, že robím výzdobu, bez pečenia, to len výnimočne, ale teraz mám dilemu, čo za to pýtať :unamused:
7. feb 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte foto :slight_smile:
7. feb 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@adkoalauri na tolko 50g je nič.Ved je tam pol kila masla.Ta kde 50g.Ale ja dávam tých 320g. 350 mi už príde vela.Ale tých 320 je tak akurát
7. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tiez si neviem predstavit aku cenu by som pytala za modelovanie,,, ved aj material ta cosi stal a ta praca sa asi ani zaplatit neda
7. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 to sú len postavičky: :confused: ale nádherné
@mariann2 krásne a je toho dosť - ceny v obchode 1ks cca 0.89 € a nie také krásne ako tvoje :dizzy_face: :dizzy_face: pozri si www.natortu.sk určite 12€ a viac
@mariann2 wow.... tak to ich je riadna kopa... krasne su ako z rozpravky
7. feb 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no keď som pozrela na tú stránku tak asi 25€ by si mala dostať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. feb 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky za rady, @anibas hej pozerala som na majkinu stránku a ona tam má riadne ceny, no ale je to tak, že je to pre kamošku, ale na druhej strane som nad tým strávila dva večery, takže neviem, uvidím, ešte popremýšľam :slight_smile:
7. feb 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - teraz od štvrtku je v Lidli na mascarpone akcia za 1,19€ a je pri šlahačke v chladiakoch aspon u nas tak je, ved sa spýtaj mávajú ho
7. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nemáte žiadne fotky tortičiek na fašiangy? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Súrne to potrebujem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásna torta aj postavičky
@vecernicci nádherný jelenček
@sofi07 nádherná @heni79 peknučké margarétky
@desmodka krásna
@raci nádherné výtvory @79zuzana nádhera
7. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok