• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas no vyzkoušela jsem už kde co - na to jak málo peču :grinning: :grinning: a nakonec se nejspíš vrátím k MMF, na potahování to vyjde nejlevněji a o tolik lepší zase ty levnější hmoty nejsou....
21. mar 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko Ja som našla toto: классная доска :wink:
21. mar 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takový jednoduchý na přání.
21. mar 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Už nikdy nechci dělat spodek obsypaný ořechama a nahoru marcipán, mám ty ořechy všude, pořád to opadává a ani nevím proč to tak ta paní chtěla. Prý jim moc chutnal dort co jsem jim minule dala ze zbytků korpusu, já jsem ho jenom potřela krémem a posypala ořechama.
21. mar 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina prosim ta moj mi stale píli usi a básni s obsypanymi orechami okolo torty a tie pusinky co sa zdobili torty hore dakedy, bleeee, tož stará škola :confounded: :confounded: :confounded:
21. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela je s tím práce jak nevím co, koupila jsem ořechy, pražila a mlela, tak bych to potáhla celé a je hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty lidi vymýšlejí, že to není možné a to ještě paní chtěla, ať má dort kilo a půl. Vrrrrrrrrrrrrr, tak jsem ji ukecala na dvoukilový. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Ale to není speciálka..
21. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 @lucisa dakujem kocice :slight_smile:
21. mar 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, jdu s prosíkem, máte postup na půl litr piva???Některá jste to sem vkládala, ale nemůžu to najít! Děkuji mocinky :sunglasses:
21. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka aha, já ji vůbec nepoužívám, tak nevím jak se to rozlišuje. A v čem je lepší ta speciálka, ať vím?? Děkuju. Mají tam i nějakou Pasta Dama, ta je asi jenom na potahování, chápu to dobře?? A Pasta Dama Dekor, ta je jenom na postavičky???
21. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, po dlouhé době zase jeden celkem povedený dortík... Oslavenkyně původně chtěla kočičku, ale bohužel to bylo dost na poslední chvíli a mezi daněmi se 3D dort fakt dělat nedá, tak je aspoň modelovaná...
21. mar 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
baby nematenejaky dobry postup na otvorenu knihu? videla som ten s bananom ale chcem si pozriet este ine...dik
21. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím o radu, v sobotu musím v tomto počasí hodinu převážet dort v autě. Stačí na klíně v krabici a zapnutá klimatizace nebo je lepší do chladící tašky, jaké máte zkušenosti?
21. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tú červenú s banánom ?? na dortomanii nie je nič ?
21. mar 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle koľko km ?? podľa mňa stačí na kolenách v krabici
21. mar 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas asi 60
21. mar 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas je jedna, ta sa mi viac pozdava...princip je vlastne ten isty, len som to chcela vidiet nazivo, lebo mne trea polopate :grinning:

a zatial som nenasla taku, co by ma oslovila, tam sa neda velmi vycackat, ked to je otvorena kniha, chcela som, aby chceli zatvorenu, tam sa da to lemovanie pekne uroibt a tak...a tato otvorena, co tam mozem dat???
je to na stretavku detskych sestier, chcu tam do kazdeho rohu cumel, ja som rozmyslala, ze mozno babo alebo co by sa este dalo???
mate nejake inspiraice na pekne otvorene knihy? dakujem
21. mar 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam teraz po sebe a pisem jak tatar :confused: :confused: idmee von, tak uz som jednou nohou na chodbe :grinning: :grinning:
21. mar 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas zkusim to na kolenou a uvidíme
21. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle prežije - to je jedna hodinka :wink: :wink:
21. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas děkuju, no ještě záleží, aby manža nejel jak prase :grinning:
21. mar 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nakonec jsem našla inspiraci na MAMČIN DORT TADY
http://www.benespek.cz/sortiment/svatebni-dorty/ - TEN BÉŽOVOZLATÝ, ALE KULATEJ
21. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle tiez si myslim,ze to vydrzi ta torta ten prevoz len na kolenach

@mizulienka tu mam par fotiek otvorenych knih pre teba tak hadam cosi pomoze
21. mar 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ty si to stahovala tie bajecne torty ztej stranky uloz to?lebo ja som si dnes jedny stiahla co som davala link a tam je to normalne prelozene do cestiny neni to po anglicky
21. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja pozeram teraz tie bajecne torty co som si stiahla jednu cast a tam robi krivu tortu niaka potetovana ma byt s prstenom a tu tortu ako vobec neplnila kremom?to len suche cesto natrela kremom a to je vsetko?to budu jest suche tuhe cesto?no ako nic moc
21. mar 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer mozes dat aj mne link prosim v tej cestine? dakujem
21. mar 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer díky za zprávu. Asi to tam někdo dal už i v Češtině.
21. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer no to si pockaj aj na ine americke perlicky :grinning: :grinning:
@jakelina tam by to malo byt iba v cestine
21. mar 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok