• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 poloviciak ma devinu:slight_smile:.no z vystrelenej nabojnice si urobim silikonovu formicku tavnou pistolou:slight_smile:) a budem donemoty otlacat:slight_smile:)).a ved ked ma zbrojak a legalne vlastni zbran, nejak sa to musi dat poslat:slight_smile:)
8. máj 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Vykrojila bych a pak až plnila..:wink:
8. máj 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 lubi to som este neskusala. ale ja do neho davam aj tak ovela menej cukru na jedno vajo len 40g a aj masla kustik menej. Ja bielu coko celkovo moc nemusim a neviem co by urobila taka tukovejsia coko s vajcami nad parou :astonished:
8. máj 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby akurat si triedim inspiracie z netu tak vam tu par supnem :wink:
8. máj 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@dm1 ten je krasny dakujem krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a koľko asi do predu to mám dať schladit? Možem urobiť tak že vo štvrtok večer ju urobím a dám ju do chladničky a ráno ju potiahnem a ozdobím ?
8. máj 2012 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrus2 jasne mozes aj tak. ono sa hovori ze najlespie z vecera do rana ale tolko casu ja vacsinou nemam tak to potahujem tak 2-3 hodky po naplneni
8. máj 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrus2 ja som vcera o druhej naplnila a o piatej uz potahovala:slight_smile:
8. máj 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ďakujem ja som úplný začiatočník tak preto sa pýtam :grinning: tak hádam to zvládnem
8. máj 2012 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujeme krásne :slight_smile:
8. máj 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne víly inšpiráciu na rok pre chlapčeka čo máte krásne pleese :grinning: nechali to na mňa :slight_smile: poraďte nestíham hľadať manžel finišuje s bakalárkou tak len na sekundu som tu a už zase začína :confounded: @peroli miláčku múj nemáš niečo?? alebo pozerám že aj @dm1 DIKYYYYYYYYYYYYY cmuk
8. máj 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Dani prosim ta ako sa robi ten parizsky krem, aby mi na nom drzala aj potahovka, alebo si mam na povrch vymiesat len maslo s cukrom?- Kolko mam pouzit slahaciek na korpus priemeru 23-24 cm, prekrojeneho na 3 casti?
8. máj 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no je pravy parizsky a falosny. Pod potah moze ist len falosny pri pravom by si musela dat maslo s cukrom. Ja robievam falosny na 1 slahacku 200g cukru a v tom pomaly roztapam coko tak cca. 3/4 tej 200g z lidla. Stale miesam a na najslabsie nech sa coko poriadne rozpusti. Ked zacne vriet odstavim a supnem este trosku kakaa a riadne zamiesam. Nedavam ani ceru ani zltko co je v recepte na TOM. necham vychladit a zaslaham do 500g masla. Toho moze byt aj menej kludne. To by ti na taku mensiu tortu mohlo vyjst llt zalezi aku vrstvu kremu das. Pravy parizak je len slahacka a cokolada prevarit a nechat odstat najlepsie 24hodin v ladnicke a vyslahat. Tam tiez zalezi od vrstvy kremu ale take 3 budes na tie 3 vrstvy potrebovat. Do zbytku co ti zostane by si mohla zaslahat maslo a potriet vrch :wink:
8. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h vilove veru nemam :frowning2:
8. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Danka ona myslela, že my sme krásne víly :grinning: :grinning: :grinning: tiež som to 2x čítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@janula.h Jani nechcú mi načítať fotky !!!! :angry: :angry:
8. máj 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Ja mam taketo ulozene :wink: :slight_smile: inspiracie z internetu :wink: :wink: :slight_smile:
KUK :wink:....snad ta nieco inspiruje
8. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
8. máj 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h ja mam tieto na inspiraciu
8. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 takze ten falosny tam staci na 500g masla 1 smotana a 200g cokolada necela na ten rozmer korpusu?
8. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 no to budes mat len tak tak. Ja vacsinou prekrajujem len 2x a trochu mi zostane.
8. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 a aku ides bambule robit?
8. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1, @mamina1978 @anibas som vedela že ste poklady :-* drahý išiel uspať malého :grinning: tak som hneď na MK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ide o to že mi pri dverách zazvonila suseda že na nedeľu tortu nie zložitú ale peknú :grinning: a na víkend mám už 3 takže ma uhovorila aj keď ma nahnevala jedna pani že Sponge BOba a sediaceho a do 2 KG !!!!! sme še pobaveľi :angry: :angry:
8. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak zkusit to můžeš, jsou to samý dobrý věci, takže na tom není co zkazit :wink:
@aduskatt já s ním lepím všechno :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jéééé ten krteček je můj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám děvče moje takovou radost, když se můj dortík někomu líbí :wink:
8. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ešte som sa chcela opýtať aké máte overené korpusy ? Ďakujem
8. máj 2012 o 20:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 děkuji, jsi mě uklidnila, tak uvdíme, co budeme říkat, až to bude hotové :wink:
8. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Aspon vidis a mas dokaz , ze su tvoje torticky ozajstnym majstrovskym dielom. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslim , ze nie som jedina, ktora tu na MK vela inspiracii najde aj u vas ostatnych ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mile sikovne dievcata- cukrarocky. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 perfektne si to vystihla mamina1978. vecernicci ma naozaj majstrovske dielka. Samozrejme aj ostatne dievcata vcetne teba.Pridavam sa k tvojmu nazoru. Ak mozem.
8. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vďaka vašim raceptom som na dnes skúsila upiecť red velvet (teda bol skôr brown velvet :grinning: ), v kombinácii s pribináčikovou plnkou a bol fantastický. Bol u nás brat s rodinou a torta zmizla závratnou rýchlosťou, o posledný kúsok sa doslova pobili. Tak sa teším a som rada, že sem píšete všetky tie rady. Len neviem, prečo sa mi korpus sekol, ale po upečení to nebolo poznať.
8. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešná čoko:slight_smile:
8. máj 2012 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok