Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
21. máj 2012

babulky , chcem spravit deckam na MDD takuto torticku..z coho su podla vas tie nohy, ze je to ohybne? 😕 netusim z coho to spravit 😝 😒 😕

eliska22
21. máj 2012

@pipka podľa mňa je to obalený drôtik, ale netuším čím 😝

pipka
21. máj 2012

@eliska22 no vet to to 😅 ale podla mna ak aj to je nejaka plasticka cokolada...co sa stane ak obalim len hmotou ten drotik 😕 😅

len ci nahodou neexistuju nejake ohybacie trubicky alebo nejake extra flexi slamky? 😀

florentina
21. máj 2012

@reruna ty jsi milá jako vždy, děkuji. Krém byl pribiňáčkový a jsem moc ráda, že jsem ho zkusila. Je to fakt mňamka, myslím, že to bude častá náplň mých dortů. A hlavně hrozně jednoduchý na výrobu. A to se mi ani nepodařilo vyšlehat šlehačku do tuha a stejně byl úplně v pohodě a i ty patra krásně držel. A na poschoďových dortech nic není, vždyť vidíš, že i takovému amatérovi, jako že já jsem, vydržel úplně bez problémů. Měla jsem pod každým patrem podložku a v každém patru cca šest brček a drželo to jako šlak a to byl fakt těžký cca 15 kg.

aduskatt
21. máj 2012

baby, ked davam do torty vystuze, tak tie miesta, kde to zapichnem mam potom aj nejako zamaskovat?🙂

mates22
21. máj 2012

@pristela no já odpadám, čučím na to furt dokola - já bych tohle snad ani nedokázala říznout bejt oslavencem, taková dokonalost 🙂

pristela
21. máj 2012

@lussy23 jéééminenkoooo, ja si až ted uvedomila- nevykaaaaaaaaaaať !!!! ved ja také decko pätnásť ročné !! 😀 😀 😀 ako všetky tu, že holky 😅 neviem či viem kresliť 😅 ale sem tam kreslím, len je pravda, že už som dlho solidne ceruzku nedržala 😕 až mi je to divné 😕 to bola moja vellká láska 😀 teda ale ja tých lások mám 😀 😀 😀 tu niesu torticky, ale su tam sladke detičky 😀 teda aspon lusilkina / @lusil2005 / malá natállka je sladulinkáááááá !!!! - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.14280...

@anibas tá poschodacka je neskutocne kraaaaaaaaaaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵 aj ta ruzickova pod nou 😵 😵 😵 a ta pod nou a ta aj ta... 😀 😀 😀 si moje numero 1 !!!!!

florentina
21. máj 2012

@aduskatt já jsem nic nemaskovala. Vždyť na to dáš stejně další patro a nebude nic vidět, ne?

aduskatt
21. máj 2012

@florentina ale ked daju poschodie dole, bude torta derava🙂, ci to nevadi&,

pristela
21. máj 2012

@aduskatt jasne, že nevadí , aspon budu vidiet ze maju cosi vytahovat 😀 tusin Danka @dm1 pisala ze obaluje slamky do potr.folie a necha kusok folie trcat aby sa im to lahko vytahovalo, super nááápad!!! len keby sa mi to chcelo 😝

@florentina prosim , prosim ake rozmery si mala na tu 15kg torticku ?

aduskatt
21. máj 2012

@pristela
@florentina dik
este ze vas tu mam baby🙂)
ja nebudem davat slamky, ale klasicke vystuze, ale s tou foliou je to suprovy napad._)

vlada111
21. máj 2012

@daducha a ty máš kde chyby? Tie tenisky sú geniáááááálne, klobúk dolu kočka.

alenv
21. máj 2012

můj dnešní 🙂 dělal se mi dobře.. za chviličku hotový a bavil mě 🙂

aduskatt
21. máj 2012

@alenv krasna🙂)este prosim Ta definuj,. kolko je to ta chvilocka🙂

alenv
21. máj 2012

@aduskatt 😀 tak i s potažením a obarvením marcipánu a tvarováním cca 3 hodky čistého času

alenv
21. máj 2012

@aduskatt ale korpus byl pečený den předem😀

vlada111
21. máj 2012

@anibas Sabi krása, si šikulka 😉

florentina
21. máj 2012

@aduskatt no jasně, bude děravá, ale aspoň se do toho nikdo nezakousne, když uvidí, kde to je 😉

@pristela průměry pater 31, 24, 17. Každé patro bylo složeno takto: korpus, krém, ovoce, krém, vrstva z punčoviny (místo jednoho korpusu - všichni to na dortu mají nejraději, takže já cpu punčovinu všude), krém, korpus, krém, ovoce, krém, korpus a navrh ještě krém pod potahovku a nutno říct, že toho bylo taky potřeba na některých místech dost, abych nějak alespoň částečně vyhladila povrh a dostalo to tvar....no a nabylo to do takovýchto obřích rozměrů 😀 ....
Jinak postupně dočítám a na ty tvoje dorty zírám s otevřenou pusou, těžko už napíšu nějaký superlativ, který tu přede mnou na tvé konto někdo nenapsal....prostě bomba, jsi šikulka.

florentina
21. máj 2012

@alenv jsi teda tryskomyš, smekám 😵

florentina
21. máj 2012

holky budu dělat taťkovi dort k 65. narozkám a ráda bych na něj nacpala křížovku, tužku, kafe, cigaretu, popelník a brýle. Hledala jsem nějaké inspirace a postupy. Nějaké dortíky jsem viděla, ale postupy žádné. Třeba ty brýle mi leží v hlavě, ale i ta křížovka....to se jen maluje jen tak z "voleje" na potah? Se bojím, že to v mém podání bude pěkná prasárna. A taky ten hrnek na kafe...asi zkusím burizonovou hmotu, se bojím, že z hmoty to bude velký kus a neuschne to.....no kdyby jste měly jakékoli postřehy či inspirace dortů a postupů....budu vděčná! Děkuji předem.

alenv
21. máj 2012

@florentina ne to nejsem.. jen traktor už dělám po třetí😀 a nic tak nebylo složitého.. někdy dělám dort i přes 10 hodiny

aduskatt
21. máj 2012

@florentina kavovu salku som robila....schnutie aj s tanierikom asi deň🙂

florentina
21. máj 2012

@aduskatt a jak jsi ji prosím dělala? Nějak nemám představu....jediné co mě napadá je nacpat hmotu do nějakého hrnku a nechat uschnout, ale si říkám, zda to pak půjde vyndat a zda to mám udělat duté. A nebo jsi dělala jen tak od oka?

aduskatt
21. máj 2012

@florentina presne naopak, nie nacpat do hrnceka, ale hrncek otocit hore dnom a hmotou obalit, ked stuhne, das dole🙂rovnako tanierik, daj ho hore nohami a obal ho potahovkou🙂

aduskatt
21. máj 2012

@florentina teda nie obal, ale proste vytvaruj potahovku na tanieriku z druhej strany, takze tanierik na tanierik🙂

florentina
21. máj 2012

@aduskatt no jasně, já jsem prostě talent na to dělat vše složitě, když to jde jednoduše 😀 ....děkuji. Jo a ještě jeden dotaz, mazala jsi něčím ten hrnek pod tu potahovku? Nebo třeba neobalovala jsi do folie? Si prostě říkám, aby to šlo dolu....

aduskatt
21. máj 2012

@florentina nie, nasucho.ale ak chces, trochu oleja dat mozes...toto je vysledok🙂samozrejme uska som robila zvlast, najskor som si len pas potahovky dala na salky vytvrdnut, bez dna a vedla tanieriky....

florentina
21. máj 2012

@aduskatt prima, děkuji....moc pěkné, doufám, že se mi také tak podaří. A ve vnitř je čokoláda?

aduskatt
21. máj 2012

@florentina ano🙂) biela cokolada, v tom kakao a trosku Nesci, aby to vonalo po kave.samozrejme spodok poharika som znutra utesnila potahovkou, aby ten krem nepretekal..on v chladnicke tak fajne stuhol, ze netiekol, ale dal sa lyzickou jest🙂

florentina
21. máj 2012

@aduskatt tak také vyzkouším, děkuji za zkušenosti. No bude to zase boj....ale už se těším.
Dobrou noc....

aduskatt
21. máj 2012

@florentina dobru aj tebe a vela uspechov teda🙂)