• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@eliska22 no mne sa paci
1. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 netrap se... je fakt moc pěkná.. :wink:
1. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridavam moju dnesnu pre moje deturence k MDD :slight_smile:
1. jún 2012 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. jún 2012 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@miciatko niesu tam bubliny len ked ju chcem rozkrojit tak je taka jemna ze sa mi drobi
1. jún 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli nadherne svadobky.........uplne ma fascinuje, ake rovne maju tie torty..........uplne ako podla pravitka..............
1. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 inspiracie z netu
1. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte cukrárky :wink: :slight_smile: ja už má dobojované ale moj chrbát už štrajkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám dosť...
1. jún 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@zdenallicka nádherná farebná veselá
1. jún 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka teraz čítam že končíš a to je teda velká škoda.....
1. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tento víkend bohate dosť....
1. jún 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@eliska22 krasna je co sa im nepozdava :slight_smile:
@peroli dakujem :slight_smile:
1. jún 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin dakujem, niektore su priam umelecke diela :slight_smile:
1. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá , prosím vás, vy ste tu skúsené vypekačky , potrebujem poradiť , chystám sa upiecť malej tortu na 2. narodeniny a chcem jej ju prizdobiť poťahovkou , len ja neviem čo si mám vlastne kúpiť , mám si kúpiť tú K2 a gelovky alebo nafarbený marcipán na potiahnutie ale zas chcem aj nejaké ozdoby na to , tak potrebujem aj iné farby , poraďte mi prosím ako to vyriešiť , čo bude pre mňa matérku najjednoduchšie , s čím sa najľahšie robí , ďakujem za dobré rady ak nejaké budú :dizzy_face:
1. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uf Sabi, najbližšie robím takú :wink:
1. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 krásně jsi to vymyslela, bude se moc líbit, neboj!!!
1. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jasne , ze treba prihliadat aj na narocnost, ak je vela kvietkov ci inych serepeticiek pridame si :slight_smile: na cene..ale to im poviem dopredu, ked vymyslaju :sunglasses:
1. jún 2012 o 15:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ako mohli reagovať vlažne, je krásna
1. jún 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka2
1. jún 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bzucinka2 Tak pridavam aj ja par stvorcovych inspiracii...... :wink: :slight_smile:

1. jún 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mishulle nabuduce ak by si chcela skusit kliestiky, tak skus tu kuk ...:wink: :wink: :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=wJS3jwKs0wg&feature=related
1. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. jún 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
uz sa tu 2x pokusam nahrat dalsie inspiracie a neuspesne :angry:
1. jún 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moja dnesna vaha 6,5,cela cokoladova.
1. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
č.3 :slight_smile: dnes mám svadobný deň :slight_smile: to novomanželom tam chceli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@eliska22 ako vlažne? ved je peknáááááááá ........práve tiež riešim o dva týždne......nechala to zakaznička na mne, tak od samej radosti uvažujem, čo spravím :sweat_smile:
1. jún 2012 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence nebudem Vás všetky menovať, ale ďakujem za podporu, asi čakám od ľudí niekedy radostnejšie prejavy, keď sa natrápim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni na to kuknú a že no pekné a ja že budú skákať od radosti :grinning:
tak pridávam ďalšiu s ktorou som nad mieru spokojná, moja prvá ľalia na drôtiku, milujem drôtiky :grinning: :grinning: :grinning: prečo som ich skôr nevyskúšala ??????? len ma ruky fest bolia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: torta je pre sesternicu a jej syna, na nich vždy skúšam niečo nové :grinning: nevedela som vybrať fotku, tak dávam viac :grinning:
a idem bojovať s kuchyňou, teda s tým bordelom v nej :confounded: :pensive:
1. jún 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@eliska22 ja si idem akurat bordel do kuchyne urobit, xixi......krasna torticka
1. jún 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéjda baby ja tu kukám teraz na to foto a šak tam má byť 8 rokov, ja som prepracovanáá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no deň som tu nebola, a toľko tortičiek ste popridávali, waw. ako to stíhate? ja so mvčera robila po dňa jednu malú a vy stihnete aj 5 za deň a ešte máte aj detičky a ešte aj tu kecáte... no snád som na nikoho nezabudla
@mishulle krásna @ajka82 úžasní sú tí simpsonovci @anibas krásna tortička @vecernicci nádherná kravička @bambula1307 krásne tortička, a tá Maja nemá chybu @mamina1978 parádne formulky @lifinka krásna lalia @aduskatt - parádna tortička aj mrmaorák ,aj punčová:slight_smile: šikuľka ste , @evvini - peknučká sopka @kitta krásnučká @mrka2 prekrásna tortička @alenv krásnučká @mariann2 nádherné @zdenallicka nádherné @eliska22 prekrásna tortička @mia114 - zlatučká je Nelinka:slight_smile: @fodorka nádherná je tá panda @monika76 krásne dielka @adrianai parádna orchidejka @lawli . super nápad s tými gerberami a nádherné tortičky a tie žabky sú tak roztomilé jeeeeejo dada2007 - waw perfektné je to prasiatko @janula.h nádherné tortičky @mia114 - krásne tortičky. Mekqween pre dievča?:slight_smile: milé @alenv - krásne dielka
@xxx.klarka krásny macko @heni79 - krásna
1. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok