• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

2. decembra 2016 
ja niekedy robím aj 1 mascarpone na 2 šľahačky a 2 čokolády, to mi stačí do 25cm formy 2x krém, 3x korpus
2. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iwulka23 ten predchádzajúci príspevok bol pre teba :slight_smile:
2. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 vdaaaka :slight_smile: asi aj tak urobím..jedno mascarpone bude stačiť..si myslím :slight_smile: vdaaaaaaaaaaaaka :hearts:
2. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 to máš pravdu, to by nešlo, ale inspirace krásnééé
2. jún 2012 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@wera.g skus to dat na chvilu do mrazaku
2. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g alebo si ju natri olejom alebo vysyp solamylom,ale nedavam nic len dam vychladit
2. jún 2012 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23
Ďakujem. :dizzy_face:
Aj všetkým za "páči sa".
Baby, už si po ňu bola kupujúca a dostala som trigelt! :dizzy_face: Ani neviem, ako sa to píše, od radosti.
Á @janula.h - podnikateľský plán tvojej kamošky nemá chybu. :grinning: :grinning: :grinning: No uznaj, ty si bola v ropzpakoch zapýtať si za vlastnú prácu a ona ti aký plán predostrela...... :grinning: :grinning: :grinning:
Verím, že si ju poslala rovnou cestou do.....ri...... ríše snov. :grinning:
2. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
holky, mne sa zda ze sa to tu niektora nedavno pýtala :confused: ale je niekde v NR cukrarensky obchod ?
2. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g
Ja používam silokónovú formu iba na perly. A ak robím s čoko MMF, tak to tam iba natlačím a orežem a vyberiem. Ona je taká mastnejšia. :sweat_smile: Priznávam, z inej homty som zatiaľ nerobila. Ale dievčatá zvyknú radiť vysypať praš. cukrom, alebo solamylom skôr.
2. jún 2012 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tu je ešte jedna moja zo včerajška
2. jún 2012 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (55)
@vecernicci
@jakelina baby , keby ste nekecali!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: obe mávate nááádherné kvety!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda ja tiez ponahlam :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem robit dopredu, nieje motivacia :grinning: pre mna je naj motivacia čas, nestíhacka :grinning: :grinning: :grinning: takze ruzicky nenechavam moc zaschnut , to staci len trolinku trebars ked ich robim 10 pokial urobim stredove listky poslednej uz mozem lepit tie vacsie tej prvej :wink:
2. jún 2012 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@heni79 a cestou do rise kludne aj do riti:slight_smile:)))
2. jún 2012 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. jún 2012 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin @heni79 moc ďakujem :wink: dávala som ju do chladničky, bola tam neviem koľko hodín a nič, som si myslela že to môže byť aj tou hmotou? No vyskúšam zajtra, dám vysypem solamylom a šupnem do mrazáku, keď už ani po tomto to nepôjde, fakt tú formičku hodím do koša :grinning:
2. jún 2012 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá ďakujem vám všetkým za vaše "pači sa mi to" - to som ani nečakala :slight_smile:
2. jún 2012 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina1978 ta posledna teho je vkusna, ale tie ostatne s prsiskami mi pridu ako zly zart. a pichnut do brucha mi nepride ako sranda. ale proti gustu a chuti ziaden disputat, ako sa hovori :grinning:
2. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca_p No ohladne poprsia si nemyslim, ze su prilis velke, ja som mala v tehotenstve a pri kojeny tiez dost velke mliekarne :wink: Ale asi by som nedokazala nakrojit takuto torticku, to mi pride viac nevkusne ako ta velkost poprsia..... :confused:
2. jún 2012 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 mne sa tie prve dve zdaju mega :sunglasses: . v teho som mala aj ja riadne melony, aj prve mesiace v case mliekarcenia :grinning: . asi to bude len mojim vkusom ci nevkusom? :grinning:

ale klobuk dole, ake paradne foto sem vkladas :slight_smile: mam aj osobitny folder na ne
2. jún 2012 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ja som bola v dvoch na oboch trzniciach, ale nas v TO sa mi paci viac je tam toho urcite viac a tusim aj lacnejsi
3. jún 2012 o 00:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@levandulka3 velmi pekna
3. jún 2012 o 00:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca_p
@mamina1978 baby , ja mala pri prvom synátorovi vacsie prsia než brucho v 9mesiaci :grinning: :grinning: :grinning: strasne obdobie :rolling_eyes: nik mi nekukal do očí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , mne sa strasne páci ta prva ruzová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale rezať to , ee , to isto nie :frowning2:

@lokalistin fakt? kujeem za info, to sa ani obtazovat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic tak objednam u Kamky, žienka odobrila čislice , hurá, huráá, to bude kraaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj tak neviem ci ju nenahovorim ze si ich zaplatim radsej sama a necham si ich , by som snad este vyuzila a požiciavala na mojich tortickach :wink: no uvidíme
3. jún 2012 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pristela ta ruzova ...... je aj moj favorit...... :wink: :slight_smile:
3. jún 2012 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina1978 ná šak dobré ženské - dobrý vkus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie rezať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2012 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte babulky, tak tu je moja včerajšia v poradí 12.poťahovaná tortička... :slight_smile: chcela som urobiť JEDNODUCHÚ tortičku na PSP, tak dúfam, že sa mi to podarilo :wink:...

3. jún 2012 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
ahojte dievcata, tak po tyzdnovej dovolenke bez netu :wink: som tu :wink: nestiham vsetko docitat ale idem aspon popozerat fotky
chcem sa spytat, z tej burizonovej hmoty sa da dobre tvarovat? chcem robit auticko macqueen, nie 3D tortu ale pojde to polozit na tortu. dik
3. jún 2012 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wera.g to nevyhazuj do koše, to nám ji někomu pošli :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci aby som aj niektorej z vás s tým privodila len zbytočné nervy? :grinning: a potom mi budete nadávať, že je to vlastne moja chyba :grinning:
3. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@wera.g po tomhle víkendu už mám nervy z oceli, po těch 10 dortech :wink: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
pridávam aj ja môj najnovší výtvor :slight_smile: moja v poradí 3.poťahovaná :wink:
3. jún 2012 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@vecernicci 10? fííííha, šikulka ! :slight_smile: to ja mám pred sebou teraz cca 1 týždenne a neviem ako to stihnem :grinning: aaale tak ja som úúúplny amatér začiatočník :slight_smile:
3. jún 2012 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok