• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zuul 2 šľahačky 33%,1 tvaroh jemný 500gr,2 pudingy olé bez varenia vanilkové....a ja som dala aj jednu pochúťkovú smotanu,a cukor podla chuti......myslím že ovocie sa hodí každé :wink: ,teraz som ho robila s jahodami :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj 3rocny tu sedi so mnou a ze chcem si takuto urobit aj takuto. urobis zajtra takuto? :grinning: tak tu spolu zasneme. :grinning:
3. jún 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 opisane, dakujem ti velmi pekne. ak broskyne dam asi zavarane, su makksie ako cerstve. hm?
3. jún 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no, to som chcela vediet, diiik:?-).som zvedava, ako to bude vyzerat:slight_smile:
ono to asi aj trosicku zmakne, ze?
3. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ano sú makšie,asi budú lepšie,čerstvé sú dosť tvrdé..... :wink:
3. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 aj ja som davala smotanu:slight_smile:))len teda tvarohu polovicne mnozstvo, aj tak toho kremu bolo pozehnane:slight_smile:
3. jún 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 mňam aka dobra plnka to vyzeraaa :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ano je ho veľa,ale keď ho zbadajú moje kobylky,tak mám problém,aby mi do torty vobec ostalo :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ahoj, je fakt super,tak osviežujúca,s ovocím...... :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim pribinackovy bud dve slahacky, 250 g tvarohu 1 creme ole, alebo 1 slahacka 250g tvarohu a 1 kysla smotana plus 1 creme ole a po naplneni torty este ostane aj na vyjedanie:slight_smile:.samozrejme cukor podla chuti
3. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam vyborny stavnaty coko korpus, dam tento krem a broskyne. to bude mnamka. dakujem.
3. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 preto najskor jednou rukou púlnim a druhou odhanam.a potom dam do placu a idu sa pobit:slight_smile:a to jedna kobylka je uz dospela:slight_smile:
3. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul Ja mam taketo ulozene......tie posledne dve su sice krstinove, ale ked tam nedas tie papucky a knizku tak vyzeraju ako svadobne... :wink: :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 a niekde v potravinach sa neda kupit?
3. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 super jednoduche a krasne, dakujem. ta posledna asi, idem kuk este net.
3. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul já jsem dělala tu první a ještě inspirace z netu
3. jún 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuul ja mám uloženú takúto - strašne sa mi páči :sweat_smile:
3. jún 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
tak moje tenhle týden poslední a už končím, jdu si dát grilovaný masíčko :wink: :grinning: sladký už nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@vecernicci si si mákla tento týždeň, koľko si mala? spala si vôbec?
3. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby nemate nejaku tortu na inšpiraciu pre muža na 60tku?
a ešte poradte aky mate robot lebo musim do zajtra objednať kedže na týždeň budem makať (piecť)
3. jún 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nestíham teraz pozrieť ani nové tortičky, ale teším sa že večer popozerám čo krásne ste urobili :wink:

... mám ale jednu prosbičku ... nejakú inšpiráciu na svadobnú tortu, ladenú do modra.... mám jednu bielu s modrými drobnými kvietkami - nezábudkami, ale tak či náhodou nemáte niektorá ešte niečo iné ... Ďakujeeeem :slight_smile:
3. jún 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 ja mám len mixér, nie robot a som s ním max. spokojná tu je: http://mixery.heureka.sk/eta-3088/
3. jún 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 pouzivam rucny mixer:slight_smile:
3. jún 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 moj uz vydava take zvuky, ze som si radsej objednala novy - http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Kenwood+KM+266 - vopred nechvalim, referencie radsej podam az potom...

@maca77 ja som tiez pytala inspiracie na svadobnu, ale nikto nic... Tak rozmyslam, ci by som im nemala
vynadat, ze sa sem vsetky chodia iba predvadzat a chvalit - lebo si vsimam, ze to zabera a potom pisu ako zerave. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V modrom mam len toto:
P.s. dufam, ze som Vas nenas... :grinning:
3. jún 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maca77 Ja mam taketo ulozene na inspiraciu ..... :wink: :slight_smile:
3. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa Tak to som asi prehliadla :wink: , lebo teraz len raz za cas prejdem ocami stranky narychlo, hlavne koli krasnym tortickam a vecer - v noci docitavam. A aku si chcela? :confused:
3. jún 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 To je v pohode, ja si robim len srandu na margo toho, co tu bolo, fakt! :grinning: Ved inspiracii je tolko, ale ja sa akosi neviem rozhodnut. Hladam tiez svadobnu, ale len dvojposchodovu.
3. jún 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa ja viem , ze si to ironicky myslela :wink: :grinning: A nieco blizsie, mozno nieco najdem u seba :wink:
Vies na co som prisla, ze ked som mala niekomu robit torticku ja, tak som tiez nerozhodna bola a pytala som sa tu dievcat ,pritom mam dost inspiracii ulozenych a mnoho je dost peknych, takze by bolo z coho vyberat.....
Ale v tu chvilu som nerozhodna a zda sa mi , ze prave pre takuto prilezitost nemam nic vhodneho.... :unamused:
3. jún 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 ešte takáto:
3. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok