• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@mrka2 na tri slahacky je to tak akurat:slight_smile:zas ked das menej ako 100 g cokolady na tri slahacky, tak aby ti to vobec tuhlo..........ale ved skus
14. jún 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som chcela @peroli mne si chýýýýbala :-*
14. jún 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ouuu super!!! tak tak .. je to dvojkková octávka :wink: ale super.. takže podoba tu zřejmě opravdu je :grinning:
14. jún 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no tak dam menej salka,alebo mozno ako ty, ved olizem a uvidim :slight_smile:
15. jún 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy otázočka myslíte že je somarina dať do jednej (želatínovej) torty 2 plnky? obe ovocné
15. jún 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 aby si mala predstavu zhruba, tak ti poviem, ze ja nemam rada prilis sladke a toto je tak akurat.ved uvidis.ako hovoris, olizes, dorobis:slight_smile:
15. jún 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h uplne podla chuti:slight_smile:
15. jún 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 perfektnaaa!!! daj mi trochu tvojej zrucnosti... mna caka morska panna :confounded: a to veru zle dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 mna caka mickey club.navody a postupy nastudovane, poprezerane.teoreticky to mam zvladnute dokonale, ale modelovat zacnem radsej dva tyzdne dopredu:slight_smile:)
15. jún 2012 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ved ja ju mam tiez nastudovanu,ale co z toho,ked mi tie ludske tvare vobec nejdu :cry: a este ani smartflex mi nechce vobec schnut, vcera som robila kvety a dnes uplne makke :angry: tak to sa mi do predu ani neoplati robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sa zblaznim,ked budem robit na poslednu chvilu - uz sa poznam :rolling_eyes:
15. jún 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja pouzivam SF flower a ten je teda bezproblemovy
15. jún 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja mam velvet,ale my mame aj stary dom a vysoku vlkost :rolling_eyes:
15. jún 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja ani neviem, aku vlhkost mame:slight_smile:)) ale asi skor suchsie v panelaku v meste
15. jún 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 :grinning: :grinning: no ja by som zas brala trochu zručnosti ešte od niekoho iného .... moja morská panna bola typu bábika barbie, odobrala som jej nohy a dorobila chvost :grinning: lebo tiež neviem neviem ako by to dopadlo ...
... vankúš krásny, pekne si farby nakombinovala :wink:
15. jún 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mam dotaz kolik si mam vzit za kolacwe a za venecky?za rez si beru 200kc dekuji za rady emoticon nikdo neporadi?
15. jún 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastaaa Urcite by tu vela kociek zvladlo taku tortu, ale treba oslovit tie, co su z blizkeho okolia, kedze sme sa tu z celeho SK aj CZ pozberali.
15. jún 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2012 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Jej toho motylika si vyriesila suprovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukladam do zbierky....dufam nehnevas :wink: :slight_smile:
ja docitavam , vtedy sme boli u svokry, detska mali 2 tyzdne prazdniny , tak teraz mam prazdniny zase ja aspon doobeda ..... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dnesne
15. jún 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@misa1982 já nevím jak se oceňují zákusky, nikdy jsem věnečny ani nic jiného nikomu nedělala. Ale je to pracné, tak spočítej suroviny, energie a oceň čas co u toho strávíš. Ráda bych poradila, ale vůbec nevím. Asi bych se i podívala kolik stojí kupovaný věneček a za domácí si vzala víc.
15. jún 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nemáte recept na ten ovocný krém?staci mi zaklad dakujem
15. jún 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinovka333 Nasla som nieco taketo - odskusane nemam:
Krém jahodovo-malinový:

500 ml šťávy z jahodového kompotu,

200 g cukru krupice,

52 g malinového pudinku,

2 menší PL polohrubé mouky - svařit na sladký pudink.

Po vychladnutí zašlehat do 320 g másla
15. jún 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženyyyyyy jaká paráda ˇšlahačka sa vyšľahala na 50 % tvaroh to dorazil :grinning: ale zachránila ma @mizulienka ma zachránila vďakaaaaaa Luci :slight_smile: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yamahafazer tak ty květy jsou náááádherné!
15. jún 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz nechodia na tej prime tie bajecne dorty?lebo som si chcela stiahnut a stale tam nic neni co to uz prestali davat?

@oktarina dakujem ,ale to su len obycajne ruze baby tu robia aj ine nadherne kvety
15. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer už to skončilo
15. jún 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa dakujem hlavne ze ked niekto iny nieco potrebuje tak mu tu odpisu ale nevadi ja si nieco vymyslim a tebe dakujem.a ze si mame pomahat a nikto tu nenapise jeden obycajny krem koncim dovidenie
15. jún 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinovka333 ahojky moja už tu bol takýto problém :confounded: ale vieš je piatok baby dokončujú torty nie sú tu takže preto neodpovedajú teraz finišujeme s tortami ktoré sa odovzdávajú nie je čas odpisovať :frowning2: ale skú si niečo nájsť tu :wink: http://www.facebook.com/groups/130327943673858/
15. jún 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinovka333 není potřeba se rozčilovat, stačí přečíst pár stran a na nějaký recept tu narazíš.
Na víkend se dokončuje nejvíc dortů a málokdo má čas na internet. Když nikdo neodpoví, ptej se podruhé. :wink:
15. jún 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zdravíčko,

musím se s Vámi podělit jaký jsem "pako". Už asi 10x jsem barvila s gelovýma barvičkama wilton a až dneska jsem přišla na to že to víčko je šroubovací :D :D :D :D jsem to vždy páčila nožem a nadávala na to jaký debil to vymyslel. :sweat_smile: :pensive:

Právě pracuji na druhém dnešním dortíku, tak pak hodím foto, snad budou dortíky jen lepší a lepší :slight_smile:
15. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok