• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ajka82 som myslela ze aj ty mas uz ten valcek :slight_smile: . ja este zhanam male srdiecka

@dada2007 vyssie som pristelke vypisala co tam je ono sa to zle takto skus si pripadne na mimibazare pozriet co by si chcela a ja kuknem ci maju
11. júl 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 žena , ty si tam kedy bola ??? :confused: ak dnes tak sme sa minuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tam nabehla, robi mi tam susedka :dizzy_face: kukám a ta za pokladnou ze co hladam a ja že také..ani som nedopovedala a ona ze vykrajovatka na marcipán :grinning: :grinning: :grinning: som sa pak s nimi smiala, že či to na mne hned vidieť :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina to fakt? ale mrzí ma, že nie sú schopní opätovať tvoje city :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps pch a to ako vieš??? aby ti neofrcali nad ránom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela žeby som bola až taká šikovná, že stvorím mimozemšťankov, ktorí majú aj srdce? :grinning:
11. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nie, ja som najskor pre vas, lebo mne to nejak neponahla, ale baba sa mi ozvala, tak som zobrala aj pre seba, tak ked prideme domov, uz aj ja budem mat :wink: a male srdiecka si mi mohla povedat...tie som ti mohla moje zatial doniest, pouzite na 1 torte, lebo cinan u nas ma, len mal teraz zatvorene kvoli dovolenke, by som dokupila potom, ked by otvoril...
11. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps fakt....tak, že bych je samou láskou snědla :grinning:
11. júl 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no neviem, neviem, či by som ti nemala jedného poslať, keď máš takú chuť na sladkého mimizomšťana :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela zlatko, ja som tam bolaaaaaa......hm...v pondelok okolo obeda.....
11. júl 2012 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a po čom to má? ako u nás? po 1,50? myslím vykrajovačky......ok........pozriem a dám vedieť.....a tie zvieratká, čo si písala pristelke, to vykrajovačky na pružinke? či? :confused:
11. júl 2012 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 nie nie na pruzinke to take klasicke biele vykrajovace. a u nas to ma trosku drahsie tusim 2,5 podla typu
11. júl 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 juj skoda ma nenapadlo. ale ja ich teraz nepotrebujem len som chcela mat keby nahodou :grinning:
11. júl 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si pamatam tak u toho cinaka mali isto toto. ale na niektore nemam obrazky bolo tam toho viac
11. júl 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 no presne to co mas pod tymi listkami ruze som nevzala , bo som nevedela co by som s tym robila :sweat_smile:
11. júl 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka mohli by cinankovia uz aj silikonove pomocky nosiť :grinning: :grinning: :grinning:
@ajka82 a u vas maju aj este nieco ine ? ake valceky a za kolko ? ak dobra cena tiez by som prosíííkala :confused:
11. júl 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ani ja neviem naco to je ale kupila som to :grinning:
11. júl 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a u nAS ani kreativny obchod, ani cinankovia s pomockami, ani prd:frowning2:((
11. júl 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt presne tak, ako u nás :angry:
11. júl 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som si brectan robila tak, ze som tvrdu priesvitnu foliu capla na monitor, centrofixou obkreslila a potom vystrihla....by ma asi muz zahlusil, keby to videl:slight_smile:
11. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ja som o tomto tiez absolut nevedela :confused: a ten druhy obchod co tu spominali tam som nikdy nic nevidela :angry: musim kuknut este raz
11. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale co kdyby se ti někdy hodily :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky netuším na co to je. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná nějaké okvětní listy různých velikostí :astonished: :astonished:
11. júl 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ja mam tiez doma jednu vykrajovacku, a absolutne netusim, co s nou....ked sa mi bude chciet,. hodim foto:slight_smile: ale traz sa mi nechce
11. júl 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no, by som musela ist do mojho noveho uzasneho boxu s pomockami, vytiahnut ju, odfotit, potom dat kabel do ntb, tam natiahnut fotku, potom ju hodit sem a na to som faaaakt hnila:slight_smile:
11. júl 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak dievčatá, ten viacfunkčný valček, čo ste sem dali aj foto pár strán dozadu, som kúpila u nás na akcii za necelé 3,-€. 2,xx čosi to bolo. Je pravdou, že od vtedy som ho tam už nevidela. Ale vykrajovačky mávajú, no nekupujem všetky.
Niektoré by som nevyužila určite, pri iných mám pochybnosti, na čo sú. :grinning: :sweat_smile:
11. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: sak najdi na nete foto a daj sem a nemusis ani od PC odist :grinning:
11. júl 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to si musim spomenut, odkial mam, xixi:slight_smile:
11. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ha, nasla:slight_smile:) http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/oct-b-calyx-b/.fakt neviem, ci to mam len otlacit do hmoty a orezat z jednej aj druhej strany, aby bola z toho tenka hviezda, alebo prilozit a mat z toho plnu hviezdu, ja fakt neviem.........
11. júl 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nedalo dobre ten odkaz
11. júl 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok