• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@vecernicci já ti chci dát odkaz a nefunguje stránky Pomposo. Takové tři kolečka, jedno má jedno to vykrajovátko, druhé myslím tři a třetí pět. Najdu to někde a pošlu ti co myslím.
23. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci tie koralky sa len polozia na tortu, alebo ich aj nejak istis? TREBARS KONIEC PRILEPIS?
23. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky prosím vás, jaký máte nejoblíbenější recept na tmavý krém, myslím nějaký kakaový nebo čokoládový? Já ho teď potřebuju do svatebního dortu a od loňska po mně nikdo tmavý krém nechtěl, ani já sama ho nemusím, mám radši pribináčkový apod., takže si moc nevím rady :confused: Předem moc díky :slight_smile: .
23. júl 2012 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina joooo už vím, mrknu tam na to, zapomněla jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aduskatt konce zapíchnu do potahovky :grinning: žádná věda :wink:
23. júl 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci diky:slight_smile: ja len pre istotu som sa pytala, chystam sa to teraz pouzit koncom tyzdna
23. júl 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci už jsem to našla, tady to. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47994755&tab=12

A mohla bych tě poprosit o tu abecedu, formičku na tu brož a vykrajovačku na tu pivoňku?? Penízky ti pošlu na účet.
23. júl 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@artepf ja miluju nutelovy
23. júl 2012 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@artepf Celkom fajn cokoladovocokoladovy krem, som prave stvorila, ak niekto nema rad velmi maslove:
do pol litra mlieka rozlamat 100g 45% cokolady a prisypúat Extrapudingovy prasok Hořká čokoláda 30%. prisladit podla chuti. Uvarit puding, nechat vychladnut, primiesat cca 60 g zmaknuteho masla, 250 g plnotucneho tvarohu a cokoladovy Creme Ole
23. júl 2012 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina jasně, když to budou mít, tak to vezmu a pak se domluvíme, co dál, ju? :wink:
23. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci ty jsi zlatá.
23. júl 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@artepf ja robievam tento: 15 dkg. čokolády, 1dcl. mlieka,1 van. cukor, 3 žltka,15 dkg. kryš. cukru, - poriadne rozmiešať, uvariť krém po vychladnutí vmiešať do 25 dkg. masla :sweat_smile:
23. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina :grinning: lesknu se na dálku :grinning:
23. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina zítra ty vykrajovačky na pivoňky a formu na tu brož vyfotím a dám sem fotky :wink:
23. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojete baby.......prosím vás ten krém z bielej čoko a mascarpone...može ísť aj pod poťah?
23. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 tak to bych neriskovala :confounded:
23. júl 2012 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 nie, to by som radšej neriskovala
23. júl 2012 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps
@vecernicci díky ......
23. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dajna11 veru nie, mascarpone tam narobi sarapatu
23. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 nie, roztopi...ked nie uplne tak hned na druhy den bude potahovka sice z vonka v pohode ale pri korpuse "mazlava"

a dalsi pokus, kedze bol rafaelo krem pre rodinu na kusok pod potah som ho dala... a na druhy den tiez mazlava potaovka aj ked z vonka vyzerala ok... o dva dni uz aj potah z hora bol makky... takze neskusat davat aj ked je tam maslo, je ho malo sa salko aj puding :wink:
23. júl 2012 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt myslíš ten hore v jednote? tiež som tam nakúpila len som sa oklamala tými klieštikmi sú k ničomu sú veľmi chabé :frowning2: ale vykrajovačky a kostice super :slight_smile:
23. júl 2012 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt stala 4 aj ja som si ju kupila mám ju na tej torte agent Perry
23. júl 2012 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@artepf oblubena manzelova coko : v 1 smotane rozpustit 70g cukru, 100g coko(ked pre deti, tak davam mliecnu, ked pre dospelych tak min.70%kakao-take dost cokokakao je to potom, ale moj je na take horkejsie cokoladove), a 2 lyzice kakaa, po roztopeni odstavit, pridat 50g masla, po vychladnuti vyslahat
23. júl 2012 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@levandulka3 dnes ked blokovala, mi povedala, ze to budu precenovat, ze je tam zla cena.............kliestiky umele som nekupovala, uz som pocula, ze su nanic...
23. júl 2012 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka mám ju už dlhšie, tä stuhu a tuším mi ju kúpila anibas v košiciach
23. júl 2012 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, nemate nahodou recept na potravinarske lepidlo, niekde som ho videla ale zial som si ho neulozila :frowning2: alebo vedeli by ste mi poradit ako mam prilepit na tortu potahovanu MMF ozdoby robene z K2? Lebo ja robim vacsinou torty iba na rodinne oslavy vacsinou v chladnejsom obdoby a lepim ich troskou kremu. Teraz idem na svadbu a chcem upiect torticku ale bojim sa ze ten krem sa roztopi a ozdobky opadaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dakujem za kazdu radu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2012 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rejoice ja lepim ozdoby troskou vody... a ked by si sa nahodou bala ze nebude drzat trochu potahovej hmoty rozmiesaj vo vode na taku hustu kasicku a prilep tym ...rcp na lepidlo nemam
23. júl 2012 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rejoice troska vody, biely alkohol, alebo trosku potahovky rozrobit v troske vody na kasicku
23. júl 2012 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: už dlhšie vás čítam a obdivujem vaše výtvory :dizzy_face: no stále mám nejaké otázky tak dúfam, že mi odpoviete :sweat_smile:
1. čím to je, že sú vaše torty alebo figúrky lesklé? mne sa poťah neleskne (nie, že by mi to vadilo, a používam smartflex velvet)
2. pod poťah normálne dávam krém čo je v torte (v tenkej vrstve), ale ako čítam, robím zle? prečo? a čo tam teda mám dať?
3. chcem si kúpiť "abecedu" ale mám obavu, že mi hmota ostane v tej vykrajovačke, hlavne keď sú tie písmenká tenké. aké s tým máte skúsenosti?
A tu sú moje prvé torty.
23. júl 2012 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (43)
žienky otázočka čo ste piekli gitaru aký rozmer mala? piekli ste na celý plech?
23. júl 2012 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a este vas poprosim, niekde asi v tejto teme sa pisalo ako skaldovat tortu v chladnicke, aby sa po vybrati neorosila, hodite mi link alebo na ktorej str. to bolo? Dakujem krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2012 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok