• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@micmo já jsem ještě nedělala ani s jedním tak neporadím.
25. júl 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina O.k. i presto dekuji :slight_smile:
25. júl 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko Ja mam taketo................... inspiracie z internetu............................. ulozene :wink: :slight_smile:
25. júl 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
holky prosííím moc o radu.. mám udělat na sobotu dort na rozlučku se svobodou pro nevěstu.. napadá vás něco??
25. júl 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micmo asi by som dala nastrihanú želatinu v pôvodnom suchom stave :wink: :wink:
25. júl 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to je suepr nápad s tými pokrievkami,už som mužovi vysvetlovala,ako mi vytlačí z pc osmičku :grinning:
a náhodou si nepamatáš,aké veľké to bolo tá osmička a čo to vážilo?
a stužku nebudem dávať okolo,len by ma zaujjímalo,ako ti to tam držalo?v tých záhyboch na osmičke?špendlíky?
25. júl 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv a co dělá nebo něco bližšího????
25. júl 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv keby sme aspon vedeli, o co sa zaujima. Nemas nejake blizsie info o neveste?
25. júl 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Dekuji asi to tak udelam :slight_smile:
25. júl 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv urob štvorcovú tortu, na nej skrz cestu, na nej auto s naloženým nápisom sloboda a postavu ženy, ktorá autu kýva :grinning:
25. júl 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný deň vám prajem :slight_smile:
rada by som sa poradila ohľadom "pribináčkového krému" do torty. Chcela by som ho čoskoro vyskúšať. Ako je najlepšie ho použiť? Len biele pláty a krém? Alebo je vhodné k tomu pridať aj ovocie? Aké?
25. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ovoce všechno co máš ráda, bez něj to není ono. Korpus kakaový nebo i bílý. Ořechový jsem nezkoušela, to asi moc ne.
25. júl 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina
@aduskatt holky neznám ji vubec má být jen vtipný :sweat_smile:
25. júl 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv aha, tak to je těžko :frowning2:
25. júl 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 nie, nebola to bol nemecky vyrobca, ak bude este tak odfotim a poslem foto...
25. júl 2012 o 13:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ach jo....to sa tazko radi
25. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@aduskatt ono spíš nejde o ní, ale nevím moc jaké se tak dělají dorty na rozlučku.. jde o to téma ne přímo o nevěstu jim
25. júl 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv já taky ne, co jsem viděla nějaké hambaté - prsa, zadek a pindíky, ale to asi nechceš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda prsa a zadek pro kluky. :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no nechci :confounded: ale něco v tom smyslu mi taky naznačila a jeslti nic nevymyslím :rolling_eyes: tak bude něco s bimbasem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tak to by som sa asi snazila vymysliet nieco.aj ked, teda ani ja netusim, co dnes leti na takuto prilezitost
25. júl 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som robila na celý plech 80-tku - 1/2 číslo 8 a druhá 1/2 číslo 0 - celé cca 5kg :wink:
25. júl 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv a keby si urobila striptéra ako vyskakuje z torty - ale len do pol pásu - vypracované telo a motýlik okolo krku ??
25. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Dakujem moc asi skusim tu s tym autičkom,je perfektna :D
25. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no ako si ma potešila,napísala som tej kočke,že nech rata tak okolo 5 kg,celkom sa možno trafím :slight_smile:
25. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,chcem sa popýtať,nemáte nejaké skúsenosti že by chodili kontroly na žienky čo takto doma pečú??ja mám z toho totál strach....ale neviem či také niečo može byť :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci boze, tak to ti verim, ze si uplne hotova! Ale aspon svojho konicka si nenechas napriek tomu vsetkemu vziat! :slight_smile: Fakt, ze pecka, to tvoje mnozsto pecenia!
25. júl 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 domov si predsa cudzieho cloveka nepustis:slight_smile:)tak nemaju co skontrolovat.ak by moc pindali, tak predsa pecies len znamym za suroviny bez zisku:slight_smile:)akurat teda si nesmies davat inzeraty komercneho charakteru, aby si nebola odhalitelna:slight_smile:
25. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak domov ti prísť nemôžu, ale ak si náhodou niekto cudzí objedná tortu a ty mu to dáš zaplatiť bez bločku a bude to náhodou kontrola alebo niekto nastrčený kontrolou tak si v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 pripustam, ze sa mozem mylit, ale ja to ohladne domaceho pecenia vidim tak, ako som napisala vyssie.mozno da niekto este nejake dobre rady a vychytavky
25. júl 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to by musela mat velmi neprajny okruh znamych , ja ked neviem, kto je dotycna osoba, spytam sa, odkial vietor fuka:slight_smile:)
25. júl 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok