Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
25. júl 2012
@micmo já jsem ještě nedělala ani s jedním tak neporadím.
micmo
25. júl 2012
@jakelina O.k. i presto dekuji 🙂
mamina1978
25. júl 2012
@janulkamartinko Ja mam taketo................... inspiracie z internetu............................. ulozene 😉 🙂
alenv
25. júl 2012
holky prosííím moc o radu.. mám udělat na sobotu dort na rozlučku se svobodou pro nevěstu.. napadá vás něco??
anibas
25. júl 2012
@micmo asi by som dala nastrihanú želatinu v pôvodnom suchom stave 😉 😉
lucula73
25. júl 2012
@anibas to je suepr nápad s tými pokrievkami,už som mužovi vysvetlovala,ako mi vytlačí z pc osmičku 😃
a náhodou si nepamatáš,aké veľké to bolo tá osmička a čo to vážilo?
a stužku nebudem dávať okolo,len by ma zaujjímalo,ako ti to tam držalo?v tých záhyboch na osmičke?špendlíky?
jakelina
25. júl 2012
@alenv a co dělá nebo něco bližšího????
aduskatt
25. júl 2012
@alenv keby sme aspon vedeli, o co sa zaujima. Nemas nejake blizsie info o neveste?
micmo
25. júl 2012
@anibas Dekuji asi to tak udelam 🙂
vlada111
25. júl 2012
@alenv urob štvorcovú tortu, na nej skrz cestu, na nej auto s naloženým nápisom sloboda a postavu ženy, ktorá autu kýva 😃
muffinka8
25. júl 2012
Pekný deň vám prajem 🙂
rada by som sa poradila ohľadom "pribináčkového krému" do torty. Chcela by som ho čoskoro vyskúšať. Ako je najlepšie ho použiť? Len biele pláty a krém? Alebo je vhodné k tomu pridať aj ovocie? Aké?
jakelina
25. júl 2012
@muffinka8 ovoce všechno co máš ráda, bez něj to není ono. Korpus kakaový nebo i bílý. Ořechový jsem nezkoušela, to asi moc ne.
alenv
25. júl 2012
@jakelina
@aduskatt holky neznám ji vubec má být jen vtipný :-N
jakelina
25. júl 2012
@alenv aha, tak to je těžko 😞
luciahromadkova
25. júl 2012
@rapunzel1 nie, nebola to bol nemecky vyrobca, ak bude este tak odfotim a poslem foto...
aduskatt
25. júl 2012
@alenv ach jo....to sa tazko radi
alenv
25. júl 2012
@jakelina
@aduskatt ono spíš nejde o ní, ale nevím moc jaké se tak dělají dorty na rozlučku.. jde o to téma ne přímo o nevěstu jim
jakelina
25. júl 2012
@alenv já taky ne, co jsem viděla nějaké hambaté - prsa, zadek a pindíky, ale to asi nechceš. :-p Teda prsa a zadek pro kluky. 😃 😃 😃
alenv
25. júl 2012
@jakelina no nechci :-S ale něco v tom smyslu mi taky naznačila a jeslti nic nevymyslím 8-( tak bude něco s bimbasem :-p
aduskatt
25. júl 2012
@alenv tak to by som sa asi snazila vymysliet nieco.aj ked, teda ani ja netusim, co dnes leti na takuto prilezitost
anibas
25. júl 2012
@lucula73 ja som robila na celý plech 80-tku - 1/2 číslo 8 a druhá 1/2 číslo 0 - celé cca 5kg 😉
anibas
25. júl 2012
@alenv a keby si urobila striptéra ako vyskakuje z torty - ale len do pol pásu - vypracované telo a motýlik okolo krku ??
janulkamartinko
25. júl 2012
@mamina1978 Dakujem moc asi skusim tu s tym autičkom,je perfektna 😃
lucula73
25. júl 2012
@anibas no ako si ma potešila,napísala som tej kočke,že nech rata tak okolo 5 kg,celkom sa možno trafím 🙂
dajna11
25. júl 2012
kočky,chcem sa popýtať,nemáte nejaké skúsenosti že by chodili kontroly na žienky čo takto doma pečú??ja mám z toho totál strach....ale neviem či také niečo može byť 😃 😃 😃
njonja
25. júl 2012
@vecernicci boze, tak to ti verim, ze si uplne hotova! Ale aspon svojho konicka si nenechas napriek tomu vsetkemu vziat! 🙂 Fakt, ze pecka, to tvoje mnozsto pecenia!
aduskatt
25. júl 2012
@dajna11 domov si predsa cudzieho cloveka nepustis🙂)tak nemaju co skontrolovat.ak by moc pindali, tak predsa pecies len znamym za suroviny bez zisku🙂)akurat teda si nesmies davat inzeraty komercneho charakteru, aby si nebola odhalitelna🙂
dadka212
25. júl 2012
@dajna11 tak domov ti prísť nemôžu, ale ak si náhodou niekto cudzí objedná tortu a ty mu to dáš zaplatiť bez bločku a bude to náhodou kontrola alebo niekto nastrčený kontrolou tak si v háji :-p
aduskatt
25. júl 2012
@dajna11 pripustam, ze sa mozem mylit, ale ja to ohladne domaceho pecenia vidim tak, ako som napisala vyssie.mozno da niekto este nejake dobre rady a vychytavky
aduskatt
25. júl 2012
@dadka212 to by musela mat velmi neprajny okruh znamych , ja ked neviem, kto je dotycna osoba, spytam sa, odkial vietor fuka🙂)