• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte
dievčatá nemáte niektorá uložený po ruke link na samé detské tortičky?bolo tu viac krát,také krásne torty,mala som to v záložkách,ale všetky mi záhadne zmizli a nikto sa nepriznal k činu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vďaka moc.,..............
30. júl 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ne nedělala, dej mi prosím recept, budu mít švestky zralé tak za týden.
30. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 a pod potahom bol aky krem ? na foto vypada , ze ten co je dnu je aj okolo, dokonca sa mi zda ze hore nieje korpus ale hrubsia vrstva kremu, som to este nevidela preto sa pýtam :confused:
Inak mne sa strasne paci ak davate foto aj rozkrojenych torticiek :wink:
30. júl 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ano dobre si postrehla, že to je krém čo je aj vo vnútry, a je to vanilkova napln. ale genialna je, my sme tuto tortu objednali už druhy krat. a je suuper. proste baby čo nam ju robili su šikuli. :slight_smile:
30. júl 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera1132 ahaaa, tak je to jasne, preco je to tak roztecene :sweat_smile: som sa ukludnila aspon :sweat_smile: ja idem teraz robit vanilkovy prvy krat tak som strasne zvedava aky bude, ale pod potah ho isto davat nebudem :sweat_smile: Dik za zodpovedanie otazok :grinning: uz som ticho :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela vpohode :slight_smile: rada odpoviem ked viem, ved na to tu sme, aby sme si radili a odpovedali. :grinning:
30. júl 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak tu je 5kg sliviek zomliet, 1kg kryšt.cukor, 1dcl ocot, zmiešat a na 2 den dat do truby na 150 stupnov, pri otvorených dvierkach asi 4 hodiny, ja som mala 3,5 kg a to mi presne vošlo do pekáča
30. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah a jak jsi to mlela na mlýnku na maso???
30. júl 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah a potom to dám do skleniček, zavřu a hotovo??
@jakelina presne tak a dobru chut :sweat_smile: ano na masovom mlynčeku
30. júl 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 rastlinnú šlahačku vraj môžeš dať pod poťah ale nie s jogurtom....ja nikdy nikdy nikdy neriskujem, vždy dám maslo s cukrom....prípadne pridám nutelu, kakao alebo kúsky korpusu.....
30. júl 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah děkuju, tak to vyzkouším a snad bude někdy chladněji, protože jak mi tu bude čtyři hodiny topit trouba, tak tu umřu. :grinning: :grinning: :grinning: a nemusím to vůbec míchat???
30. júl 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas super,može byť,mám robiť pre dvojičky tortu a musím dať dáko dokopy aj boy aj girl :slight_smile:
ďakujem
30. júl 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 aj ja som pocula, ze rastlinna moze ist pod potah..............ale zasa nie kazdemu chuti ta rastlinaa.....ja radsej overene maslo s cukrom:slight_smile:
30. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie, nie, nemiešat ja som mala teda otvorené okná a zohrialo sa iba o 1 stupen a vlhkost sa tiež aj znížila, lebo fuka vietor, a ked to máš len na slabo tak to až tak nezohrieva a dvierka som mala tak na polovicu, a som teda spokojná už budem robit len tak, v hrnci je to ovelaaa horšie
30. júl 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@larah tusim vyskusam aj ja ten slivkovy:slight_smile:
30. júl 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@aduskatt ešte som zabudla,že ja som ho robila 3 hodky,taká hustota mi stačí :slight_smile: a asi to na buduci rok skusím aj s marhulami a čerešnami
30. júl 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah mna pri citani prave napadli marhule:slight_smile: skusim to s nimi.............dost marhuloveho spotrebujem na puncove torty, tak nech mam do zasoby:slight_smile:
30. júl 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt vsak to to, ale snad sa bude dat na ne pozriet :slight_smile:
tak prvy cast je hotova a schne, zajtra pokracujem :slight_smile:
@pristela super a obrazok c 10 to je asi k tym poslednym lupenou, ze ? :wink: si poklad vyskusam, hadam budu ok, uz som ruze robila, ale stale s nimi nie som spokojna :slight_smile:
30. júl 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja myslim, ze urcite ano:slight_smile:
30. júl 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dávala som pod poťah čistú vymixovanú rastlinnú šľahačku, ale bolo vidieť na torte faldíky, nebola krásna rovná ako s maslom :wink:
30. júl 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 neee, č.10 je len tvarovanie tych velkych lupenov, vies ten kraj lupienku vytvarovany do oblucika, chapes ma , ze , :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no jo...ja som len teoretizovala, podla toho, co sa ku mne donieslo za infosky...ja osobne rastlinnu slahacku ee
30. júl 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 dakujem skusim, lebo este som potahovku nerobila z cukrikov, ale marcipan nam nechuti, kupujem smartflex a neviem ci nam bude potahovka z cuktikov chutit. A cukriky na to akú značku používate, kde nakupujete, ďakujem za odpoved.
30. júl 2012 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem dnes som od nich objednala, idem skusit prvykrat farby akurat ze nemali mensie balenie smartflexu, tak som kupila flower 0,7 kg, lebo ja tak casto az nepeciem /len tak na dom pri oslavach/.
30. júl 2012 o 13:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ja som robila 2x poťahovku z marshmallows cukríkov,konkrétne jojo.a chuťovo to bolo dobré :slight_smile: smartflex idem použiť o pár týždňov,tak snáď bude chutiť aj ten - citrónový
30. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
tak na 1.9. mam dve svadobne poschodove. myslite, ze ked urobim aj len 2poschodia aj tie treba vystuzit? dakujem
@pristela aky mas recept na vanilkovy krem prosim? dakujem.
30. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak uz mam ornament s mriezkou kupeny, ajka82 mi dnes u nich kupila, tak dakujeeem aj tak za ochotu :wink:
30. júl 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja kupujem cukríky v lidli tie americké alebo haribo s ružovým cukrom,tie sa daju umyt,biele maju aj v kauflande alebo aj šmolkové,tie už máš modré,ked dáš do nich trošku žltej ,tak máš zelenu a su aj ružové alebo rozne zmesi a flover je skor na kvety,lebo je tuhší a vlastne aj drahší,tak škoda na potah
30. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok