• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
ali ako to robis ze tak krasne malujes barbami po postavickach? ja som vcera uz ako tak mala hotovu zebru z toho nestastneho madagaskara a celu som ju dokaslala ked som pruhy malovala :pensive:
22. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky... to vám závidím, já takové krásné dorty udělat nikdy nemůžu... o tom si můžu akorát nechat zdát :D ale ty vaše to jsou fakt pecky. až mám chuť se do toho pustit, i když vím, že to dopadne špatně :D
22. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..ja som tiez skusala ten potah z MMF..je taky matny..da sa s tym nieco spravit aby bol leskly? dakujem
pripajam foto..moj prvy a druhy pokus
22. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, nemáte náhodou niekde uložený fotopostup na bábiku. Bola by som veľmi vďačná. :slight_smile:
22. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icejane lesk myslim vodou alebo trocha naolejovane ruky??? potvrdite mi to dievcata ci vyvratite??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hotovo jest...

Ovca je trochu víc vrásčitá..:frowning2:
22. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ovce ja jak z TV :astonished: :grinning: je krasna, fakr a ty stromecky bezva :wink: to mas vykrajovacku na kopretinu tu kyticku??
22. jún 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka a ty z tohodle obchodu nakupujes? jsi spokojena? prave hladam kde si koupit nejaky vykrajovatka, barvy a tak....
22. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ovci jsi delala mackadlem na cesnek??
22. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte

mam na vas otazku...co robite s hmotami ktore sa vam zvysia? Mam asi 250g zafarbenej zltej...len neviem,ci je mozne uz zafarbenu skladovat a ako dlho.
22. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruš, jj, nakupuju...:slight_smile: Spokojená jsem.. až na jedno zpoždění v dodávce..:slight_smile: Ale to jsme si vykomunikovali a mela jsem zaslani zdarma..:slight_smile:

Ovečka je dělaná injekční stříkačkou - rozehřála jsem si potahovku, nandala do stříkačky a různě nanášela.. brzy to ale v té stříkačce tuhlo, takže jsem to opakovala asi 10x..
22. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, ja je používám dál..:slight_smile: Nejsou zkažené..:slight_smile:
22. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka diky tak ja poradne kouknu vecer co maji a zkusim :wink:
22. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka aj ja pouzivam normalne dalej. dam do sacku a do ladnicky a vydrzia dlho. robim z MMF

@zdenallicka nadherna torticka :dizzy_face:
22. jún 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, děkuji..:slight_smile:
22. jún 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka - kraasna torticka. si sikulka.

alionuska - ja ta obdivujem, ze vies robit s tym MMF. ja som skusala 2x a vobec mi to neslo. strasne sa mi drobil. :frowning2:

baby, co ste robili torticku hellou kitty - nemate nejaky obrazok? mohli by ste mi poslat mailom? dakujem.
22. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila v Aprily synovi na 3 narodeniny tortu a ostala mi zlta...tak som ju zabalila ze mozno do jula vydrzi...ale nedala som ju do chladnicky...tak som na vazkach teraz.

Pridavam aj moju tortu, Noddy

22. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny,ja vas tu tajne vzdy ,,spehujem,, a v duchu vam zavidim a obdivujem vase diela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je ich skoda zjest :wink: keby som mala klobuk na hlave tak ho pred vami skladam :slight_smile: mate sikovne rucicky :wink:
22. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to jsem na ni zvedava, mam rada takove nepreplacane :wink: fakt pekny...
22. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icejane - krásnučké obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zdeni - super pohodáčka ovca :wink: :wink: a to musela byť fuška so striekačkou :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

@dm1 ja som loptu najprv potiahla tenko bielou a potom som vystrihla kocky a lepila - ak nepasovali, dali sa natiahnuť

ináč som práve skúšala farbiť na čierno a červeno WI - p e r f e k t n é - hmota ako guma, nič sa nedrobilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a farby krásne
22. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka Ako vždy profesionálna fakt :wink: Aj ostatné torty su kráásne.Bože ja som už zas mala túto noc tortomániu :grinning: :grinning: Sa mi snívalo s kittynkami :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - ja som bola na jednom stretku a tam tiez robili len s WI. normalne ma inspirovali a rozmyslam, ze si kupim. ja som doteraz robila s mliecnym marcipanom. a to WI vyzera perfektne. fakt jak plastelina a vydrzi dlho makke. bez toho, aby som to musela zohrievat mikrovlnke. tak ako ja s mliecnym.
22. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenalicka - tak ta vyzera tiez zaujimavo. :grinning:
22. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz budu objednavat tak bych tu Wi taky zkusila, maji 1kg, na kolik to mnozstvi staci????
22. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si objednala WI 2 kg - ale chcem ho len na kvietky a pod. tie veci čo sa z MMF nedajú zafarbiť, poťahovať asi nie... a dúfam, že nebudem musieť robiť Mc Quina, I - Pod, PC a pod. červeno-čierne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, babuchy...:slight_smile:
22. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka opravdu povedená ovce.
22. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok